Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Mapy na coolnecie

Pyz jest fajny i ma fajny pomysl!
alez oczywiscie, ze tak
70%
 70%  [ 14 ]
jestem glupi i mysle ze nie
30%
 30%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 10:10 pm   

Wypowiedź skierowana do VITEZA !!!!!
będe drobiazgowy, zebyś zrozumiał.

[s] Pyz
[s]Kazwa
Co do nich nie musze Ci tłumaczyć znajdziesz skład S na ich stronie http://slaves.intermoz.pl/slaves.html ale o tym pewnie "nie" wiedziales :shock:
Wiem ze nie wejdzesz na ten link bo oczywiście "nie masz czasu" wiec dam Ci wycinek ich squadu prosto ze strony klanu [s]:

Ekipa Slaves of Pain w składzie:
Pyzmen 44258031 GG - 81442
Niekatywni:
Kazwa - GG - 1503653

Co prawda Kazwa jest w nieaktywnych graczach ale wczoraj 22 maja 2006 okolo godziny 12 - 12:30 w nocy Kazwa była na coolnecie z tagiem klanowym - [S]Kazwa (jest dokładnie 4 światków)

Co do kolejnej wypowiedzi na NIE był to kurz napisał: " jw " czyli był na nie

[inv]kurz (InVisible - głownie klan S z dodanymi kilkoma graczami, pod rzadami CL'a Kazwy - o tym napewno wiesz bo byles adminem w CB w poprzednim sezonie)

Klan - InVisible (lista członków pochodzi ze strony Clanbase z poprzedniego sezonu http://www.clanbase.com/claninfo.php?cid=825623):
aci
blade
bOGI
Duke (s)
faya
kala (s)
Kat (s)
Kaz (s)
Kaziu
krb (s)
kurz
Pyzmen (s)
Warr (s)

Wiec Vitez na koniec twoimi słowami:
"...Masz paranoje na tym punkcie i to widac, w byle kazdej wypowiedzi probujesz jechac na S mimo ze np w tym przypadku nie masz racji..."

ach musialem zadac sobie tyle trudu zeby pokazc ze nie masz racji.

A jak widze to Adolf jeszcze normalnie tu rozmawia chociaz jest z [s] (chyba tam nie pasuje :wink: ). W sumie ma racje dodac mapy i zeby mozna wybrac je za pomocą vote.

A tak w ogóle to dajmy sie wypowiedziec innym np. Grzegorzowi W :)

Pozdro
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 12:51 am   

Miedzy [S] a Kazwa powinna byc spacja :(
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:03 am   

jak wyrzucicie as2m6 to wam jaja urwe ;)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:27 am   

Tesh chyba jestem w [S] i nawet zdarza mi sie dosc czesto grac. Moj ziomal Jagi tesh pyka wiec wcale to [S] nie jest tak malo aktywne ;)
Moje zdanie jest takie ze mapy mozna wrzucic jezeli sa ludzie ktorzy chca na nich grac. Ja nie widze zadnego problemu. VOTE i wszystko w temacie.

BTW: GRZEGORZ W. hehehe chocby jakis kryminalista ;)
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 7:02 am   

ja uwazam ze [S] to jeden z najbardziej aktywnych klanow w chwili obecnej (zapewne z racji ze mamy okolo 30% aktywnych graczy w swoim skladzie :D ), nie zapominajmy o tazie, omenie, szynie i jak killer wspomnial on sam i jogi (:P).. ostatnio porti pogrywal rowniez. zdaza sie ze wpadnie czasami tez jigsaw, no i spidi gra prawie codziennie.. nawet fatum sie ostatnio pojawil (nadal uznajemy go jako czlonka [s])... zatem prosze mnie tu nie rzucac miesem, ze [s] nie gra

p.s.
świadek, nie światek.. światek to ty nuc mozesz miec swoj wlasny wyimaginowany :/ od viteza waruj bo do piet mu nie dorastasz. plonk.

p.s.2.
ja bylem w inv? =] chyba tylko na liscie do CB i nawet nigdy nie gralem hehe
_________________
 
 
 
kurz
Śliweczka


Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 161
Skąd: z Wietnamu :D
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:30 am   

jeszcze ja z S tego na samym dole listy :twisted:
_________________
Dit me mai!. :D
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 2:18 pm   

Chyba tydzien temu tygrysek poprosil mnie o wejscie na jego server w celu zapoznania sie z tymi mapami. Niektore! mapy sa dokladnie dopracowane i dobrze sie na nich gra wiec nie widze powodu mowienia z gory nie !

Vote yes!
_________________
zw^matrix
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 3:46 pm   

yes :>
_________________
shit nygga
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 6:06 pm   

no kurzu tez byl w [s] tym tym co ja mialem 13-14 lat jak on byl w [s] hehe.. no i w sumie jak jest napisane na stronie - kurz i inni zawsze moga do nas wrocic ;)

[S]EKTA !
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 7:56 pm   

Cytat:
Wypowiedź skierowana do VITEZA !!!!!
będe drobiazgowy, zebyś zrozumiał.

[s] Pyz
[s]Kazwa
Co do nich nie musze Ci tłumaczyć znajdziesz skład S na ich stronie http://slaves.intermoz.pl/slaves.html ale o tym pewnie "nie" wiedziales :shock:


Jesli chcesz byc drobiazgowy to sie upewnij kiedy ostatnio stronka na ktora sie powolujesz byla aktualizowana, bo inaczej jak mozesz miec pewnosc ze opierasz sie na wiarygodnym zrodle, zawierajacym AKTUALNY sklad S ?

Btw ja w S prawie rok bylem a nie bylo/nie ma mnie na stronce... to rowniez argument swiadczacy o jej "wiarygodnosci" :P

A co do tego, co ja wiem a o czym nie wiem to ... no nic nie moge wiecej napisac poza tym ze pocieszny jestes :) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 8:58 pm   

orlan: jak ci to nie sprawi kłopotu to je wrzuć, adolf ma racje nie wrzucaj do maplisty ale jak ktos bedzie miał ochoe wieczorkiem te mapy pograć to niech ma możliwość. Czasami robimy takie maniany ze gramy old sqlowe mapy wiec mozna te równierz wrzucić.

nuc: to ze ludize nie podzielają twojego zdania to nie znaczy ze musisz je wciskać w klan i "ujmować" im głosu jako nieaktywnym [co nie jest prawdą..]

vit: co jak co ale nuc cię rozsądnie pojechał , bez zbędnych bluzgów a z konkretnymi argumentami a twoj ostatni post to chyba kapitulacja :wink: Nie daj się !!

ok, ide spać bo zrypany jestem
cya
_________________


 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sro Maj 24, 2006 9:39 pm   

vitez sie wykaraska z obelg.. jest w tym najlepszy ;D
_________________
shit nygga
 
 
Wujek Jamal
Śliweczka


Dołączył: 13 Lip 2004
Posty: 148
Skąd: Jamajka
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 9:13 am   

Ja tam sie rzadko pojawiam ale chętnie bym pograł na nowych mapach.
_________________
Bent over, I'll drive:)
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 7:52 pm   

Cytat:

vit: co jak co ale nuc cię rozsądnie pojechał , bez zbędnych bluzgów a z konkretnymi argumentami


Bazowanie argumentow na nieaktualnym i nigdy prawidlowo nie uaktualnianym spisie to rozsadek?

Mysli ze pokazal ze nie mam racji... a ja mysle ze nic nie pokazal poza potwierdzeniem tego, co o nim i jego podejsciu do graczy S mysle - paranoja.

Na tym trzeba by zakonczyc OT . Reszta glosow odnosnie nowych map jest sporo bardziej rozsadna - wrzucic, niech sobie beda do wyboru ale nie w cyklu.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 8:11 pm   

Lekki OT, bo wlasnie wpadlem na strone clanbase.
Vitez GJ! Naprawde.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 14