Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Mapy na coolnecie

Pyz jest fajny i ma fajny pomysl!
alez oczywiscie, ze tak
70%
 70%  [ 14 ]
jestem glupi i mysle ze nie
30%
 30%  [ 6 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 9:20 pm   

Cytat:
Lekki OT, bo wlasnie wpadlem na strone clanbase.
Vitez GJ! Naprawde.


Q2 czy Q4? ;)

A jeszcze wiekszy OT - Q4 ogolnie jest taki sobie ale po pierwszych closed betatestach DeltaCTF morda mi sie szczerzy i juz sie full wersji doczekac nie moge - to jest dopiero gameplay, gamestyle w wiekszosci rodem z q2ctf choc nieco podretuszowany (movement doskonaly, hak bdb choc do lekkiej poprawy, mapy fajne,drop weapon, drop flag i sporo innych fajnych drobiazgow) - a wy juz mozecie sie slinic na wersje open beta.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 7:29 am   

q2 > q4, EOT :)
_________________
 
 
 
ChMiElU!
Śliweczka


Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 117
Skąd: Pooland ;)
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 8:32 am   

dlaczego na coolnecie nie ma lfctf4 z quadem ? ta bez quada jest nudna..
_________________
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Wto Maj 30, 2006 2:21 pm   

[quote="ChMiElU!"]dlaczego na coolnecie nie ma lfctf4 z quadem ? ta bez quada jest nudna..[/quote]

Dolaczam sie do pytania/stwierdzenia
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 9:09 am   

ale wy glupi jestescie nic sie nie zmienilo :lol:

nie wrzucajcie gejowych map :S

ps. mialem zaczac grac, ale dysk mi padl po paru dniach i szukam mojego q2 ;/ moich cfg i innych takich pierdol ;d
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 7:42 pm   

Cytat:
q2 > q4, EOT :)


Udowodnij... chociazby grajac te zalegle mecze w CB :p
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 5:01 pm   

Q4 do Q2 nie ma co porownywac. Q2 to byla rewolucyjna gra, a Q4 to poprostu dobra gra, ktora niestety, nie cieszy sie zbytnia popularnoscia jako platforma turniejowa ( wiadomo ze graja w q4 na turniejach, ale gra to jedno, a sponsorzy to drugie ). Nie wroze mu dlugiej przyszlosci. Wiec pyz ma racje, bo Q4 nigdy nie pociagnie tak dlugo jak Q2. Nie ta liga :)
Mysle ze Q3 nawet przebije Q4, bo Q3 sam w sobie nie jest zla gra ( do rozgrywania meczykow idealna ).
Szczerze mowiac to nie widze powodu zaczynania w Q4. To ze jest wiecej graczy? To nie jest zaden powod, bo na jednym serverze oni i tak wszyscy nie siedza. To co jest w q2 jest dobre, jeden pelny server przez wiekszosc dnia. Szkoda tylko, ze nie ma juz mobilizacji do grania.
W fpp niestety nie da sie juz nic ciekawego wymyslec. Najlepsze gry z fpp juz dawno powstaly. Teraz jedyna szansa jest stworzenie porzadnego klonu czy tez polaczenia tych gierek. Dla mnie jedyna nadzieja jest STALKER ( dev team naprawde odwala kawal porzadnej roboty, aczkolwiek idzie im to strasznie wolno i to moze ta gre pograzyc szybciej niz ujrzy swiatlo dzienne ) i ET:Quake Wars ( Splash Damage + ID - omfg ).
ET:QW bedzie rzadzilo na dobrych pare lat. Splash Damage w ET odwalilo kawal dobrej roboty. To jedna z lepszych gierek fpp, a byla robiona calkowicie za darmo. Maja talent + kosmiczne silniki Carmaca ... bedzie git.
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 6:25 pm   

Narzekanie na Q4 w tym samym tonie co na q2 i q3 przez ich pierwszy rok "obecnosci" . Ja tam bede obserwowac jak sie rozwinie.
Enginy carmaca? -> Warsow ... mnie nie wciagnela bo... za szybka ;)
A ET:Quake Wars to swoja droga, na pewno zajrze do tej gry, tylko mam takie zboczenie ze kieruje sie tylko w strone CTF - jak on nie jest grywalny (w Q4 bedzie, oj bedzie... DeltaCTF jest palce lizac i to ledwie first closed beta) to gra nie jest grywalna ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 14