Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Q4CTF = Q2CTF
Autor Wiadomość
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 4:03 pm   

proponuje Warsong Gulch, na WoW 1.11.1 - calkiem fajny :P

pozdro z Dominikany newbs ;)
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 7:14 pm   

Cytat:
Da sie zainstalowac ten mod na demie quake4 ? Bo bym sobie popykal jakiegos CTF'a.


Sprobuj ... ja Q4 full eng kupilem w pierwszym dniu premiery w Polsce :roll: .
(I przez prawie rok zalowalem :> )
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 11:08 pm   

eee, pirace full wersje.. do zobaczenia na delta CTF
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 12:35 am   

Cytat:
eee, pirace full wersje


Zebys sie nie zdziwil...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 10:37 am   

Cytat:
Zebys sie nie zdziwil...


Nie da sie na piracie pograc MP ?
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:16 am   

Gram na demie, staram sie pykac MP.. i mam pytanie...

...jaki kurwa musze miec sprzet zeby to mi chodzilo normalnie ? Bo po zjechaniu ze wszystkim na zero wlasciwie w 640x480 mam momentami 12 klatek...

wiem ze mam tylko 512 ramu, wiem ze mam tylko athlona 1700 i wiem ze GF 6600 GT to jest chujowa karta, ale kurwa... w 640 x 480 powinno sie dac grac po zjechaniu wszystkiego na zero...

vitez masz jakies tajne tweaks? oprocz r_forceambient ktorego to w demie jeszcze nie ma ?


Musze wiedziec zanim kupie, czy wogole dam rade pograc sobie.

pozdro.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 6:19 am   

Na takim sprzecie to ty mozesz jedynie postawic fansite o quake4 :D
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 3:10 am   

Cytat:

vitez masz jakies tajne tweaks?


No mam fajne tweaks... Athlon 3500+ @ 3800 , Kingston HyperX PC-400 2GB, GeForce 6800 Ultra :roll: .
High detail 1024x768 constant fps bez forcowania ambient.

Tobie poradze tylko patcha 1.3 i forceambient. Daje skok ok 40% wiecej fps.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 12:16 am   

Cytat:

No mam fajne tweaks... Athlon 3500+ @ 3800 , Kingston HyperX PC-400 2GB, GeForce 6800 Ultra :roll: .
High detail 1024x768 constant fps bez forcowania ambient.

Tobie poradze tylko patcha 1.3 i forceambient. Daje skok ok 40% wiecej fps.


Heh, widzisz.. generalnie jak bym nie kupil i wyremontowal sobie mieszkania to bym polecial teraz do sklepu i kupil sobie jakis wypas sprzet.. a tak zbieram na meble :P ... powiedz mi czy Athlon 2400+ z tym moim geforce 6600 gt pociagnie lepiej ?

Patch 1.3 i forceambient rzeczywiscie troche pomogl.. ale tylko troche :/

Polatalem troche po mapach w deltactf i musze powiedziec ze naprawde bardzo zblizone do q2ctf to jest. Hak niemal tak samo bangla... nie widzialem wszystkich map jeszcze ale te ktore widzialem sa jak dla mnie mocno przecietne. Mam nadzieje ze popracuja nad tym. Fajnie ze jest neurotica. :)

Jak myslisz jakie to ma szanse stac sie popularnym modem ? Na tyle popularnym zeby jakas scena sie dookola tego zbudowala i zostaly uruchomione jakies ligii ? Np. Open Cup na CB ?

pzdr.
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 1:38 am   

Szanse sa raczej male zeby ten mod stal sie popularny. Wystarczy popatrzec ile ludzi gra w Q4. Jezeli w Q4 gra tak malo ludzi, to nie liczilbym na tlumy w deltaCTF. Oczywiscie mam na mysli taka popularnosc jaka zrobilo q2ctf, bo deltaCTF moze byc dobre dla ludzi ktorzy graja w Q4, a ich jest mniej wiecej tyle ile osob w przecietnym klanie CSa lmao.
Juz sam fakt, ze CPL wybralo Q3 jako oficjalna platforme turniejowa w tym roku, daje nam w miare duzo do zrozumienia. Czekamy na Q5! Jezeli ktos tez ogladal coverage z QuakeCona to bylo widac jak nic, ze fanow Q4 bardziej jara ET :D Zamiast pokazywac polfinalowe mecze w Q4, to puszczali stare demka z trickami do q3. Dzien przed finalem na scenie pojawil sie Carmac i powiedzial, ze "pure quake" to wlasnie q3. Dosyc owacyjnie zostalo to przyjete.
RavenCorps nie potrafi robic gier, Q4 to shit. Lepiej sobie kup jakis kredens zamiast wymieniac karte graficzna na taka, ktora za 2 miesiace bedzie lowendem i nie pociagnie wiekszosci nowych gierek.
Swoja droga, final ET na QuakeConie byl zajebisty.
btw. opencup na cb juz sie dawno skonczyl, Vitez sam tam rzadzi, dlatego zacheca ludzi na q4, zeby potem mogl ich zbanowac bez zadnych konsekwencji :D
_________________
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 5:03 am   

wniosek: Jebac Q4 :D
_________________
shit nygga
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 10:05 am   

heh, a jak brzoza sie napalal, to i ja zaczalem sie napalac... zeby chociaz sciagnac i uruchomic to Q4... no ale widze ze lepiej chyba bedzie spokojnie pykac i banowac w q2ctf - czekajac na lepsze czasy :D
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 11:47 am   

Cytat:
Lepiej sobie kup jakis kredens zamiast wymieniac karte graficzna


Ty chyba nie wiesz ile kredens kosztuje...

IMHO, Q4 i deltaCTF to naprawde fajna sprawa, gra sie _bardzo_ podobnie jak w q2... shinoda, sciagnij i zlookaj naprawde fajna sprawa :) cos innego a jednak tak podobnie.

Co do wielkosci sceny, z tego co sie orientuje patch 1.3 wyszedl 1.08 To jest jakis point release z nowymi mapami MP. Podobnie przeciez bylo w Q2, na samym poczatku wogole sie w to grac nie dalo po sieci, ja np. wolalem kacic w QW zamiast przejsc na Q2.
Wydaje mi sie ze MP sie dopiero zaczyna w Q4. Mysle ze predzej czy pozniej ludzie zaczna w to grac.. pytanie tylko czy w delta CTF tez. No ale coz.. poczekamy zobaczymy... a ty Adolf nie badz taki "anty" na wszystkie nowosci... pewnie sie boisz ze w Q4 bedziesz zasysac pale. :D

pozdro 600V
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 10:09 pm   

Adolf jestes strasznie negatywnie nastawiony do tego q4. A tak naprawde to wprowadzajac 1.3 bardzo przyspieszyli gre, naprawde teraz fizyka jest bardzo podobna do q2, tzn. nie jest az tak tragicznie :P .

A co sie tyczy delty to spotkalem ostatnio Senta i jeszcze paru ludzi z q2, wiec pewnie troche graczy sie przezuci. Wiadomo w koncu nowa gra, co daje oczywiscie wieksza szanse na sponsoring itp. A to przyciaga... Poza tym sa teraz wakacje, wiekszosc ludzi wyjechala. Moze cos ruszy we wrzesniu/pazdzierniku, jezeli nie to zawsze mozna sie na q2 ustawiac :P

Jednak zawsze trzeba dac szanse, w koncu nie od razu Rzym zbudowano ;P
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 7:28 pm   

e tam pierdolic Rzym i Q4 ;d
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12