Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Spec vs VO
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 12:01 pm   Spec vs VO

Regulamin:
"6. Spece podczas meczow moga chase'owac wylacznie zawodnikow ze swojej druzyny i maja obowiazek nagrac demko z oczu a nastepnie przeslac je organizatorom ligi, niewywiazanie sie z tego warunku zolta kartka i zakaz specow."

Nie wiem jaki jest sens wyganiac z kanalu teamu ich speca, biorac pod uwage powyzszy wymog.
Od tego jest w roznych innych grach (daleko nie szukajac - q3ctf, q4ctf) ocja 'coach' a w deltactf 'red/blue bench'. Gracz siedzacy na vo ze swoim teamem i specujacy tylko ich moze nawet nigdy nie wejsc do gry (przyklad w 99% prawdziwy - [FOE]Spectator - ich trener i menago, raz widzialem ze wszedl by pare min meczu dociagnac bo zabrako zmiennika) a wlasnie na vo popowiada taktyke, uklad, kto co kiedy bierze, jemu latwiej tak ogarnac team ze speca niz walczacym zawodnikom.
Nawet na meczach pilki noznej powoli wchodzi zwyczaj komunikacji radiowej trenera z bramkarzem/kapitanem by sie nie przekrzykiwac zza linii -widzialem na mistrostwach swiata takie myki.

Jedyny klopot to dla organizatorow Ligi/sedziow pozniej obowiazek przejrzenia dema czy rzeczywiscie czejsowal tylko swoich.

Jesli wyraznie czejsowal i wroga (dosc dlugo) i swoich to w/o z danej mapy, niezaleznie czy byl na vo czy nie.
Jesli przelatywal tylko przez wrogich graczy bo nie umie/nie zrobil bindow do czejsowania tylko swoich - to ostrzezenie z "porada" zeby robil bindy:
jak gracze sa juz w teamach to bind klawisz chase <kawalek nicka> swoich wystarczy.

Dla porownania dodam ze w modach do q4 jest wprowadzone automatyczne takie ograniczenie - jak gracz wejdzie na coach albo bench to czejsuje tylko swoch :roll: , w lf 2.0 juz chyba nikt tego nie wprowadzi...

Caly opis nawiazuje do sytuacji z wczoraj kiedy to bodajze Killer wygonil nam Wasyla z vo... wg mnie zupelnie niepotrzebnie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 4:15 pm   

okay vitez, tylko niepotrzebnie sie napociles piszac ten post, bo ja bralem pod uwage to ze house dostawali w dupe, a wiadomo jacy sa ludzie... jak nie idzie to lubia zrzucac wine na byle co i mogliby sie przyczepic ze mieliscie speca na vo. lepiej dmuchac na zimne i miec spokojna glowe i wlasnie z takiego zalozenia wyszedlem ;] znam wiekszosc ludzi z tej ligi cop na tyle zeby powiedziec ze graja uczciwie i 4fun, ale sa ludzie i parapety o czym i ty mogles sie przekonac w trakcie wczorajszego meczu ;] pozdro
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 5:00 pm   

Gitez wyluzuj się :wink:
_________________
[;
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 9:41 pm   

ja przyznaje sie ze podpowiadalem na vo mojej druzynie na ctf1 jak grala z tx ale nie chasowalem przeciwnika tylko mowilem im aby podpakowali omena w quadroomie ;)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 12:57 am   

Cytat:
okay vitez, tylko niepotrzebnie sie napociles piszac ten post, bo ja bralem pod uwage to ze house dostawali w dupe, a wiadomo jacy sa ludzie... jak nie idzie to lubia zrzucac wine na byle co i mogliby sie przyczepic ze mieliscie speca na vo.


Dopisz do zasad to co wyzej zaproponwalem i nie bedzie sie o co rzucac.
W skrocie - spec na vo dozwolony tylko musi demko dostarczyc bo walkover (z mapy) jak nie dostarczy. Jak wyraznie nie czejsuje swoich to tez walkover (z mapy). Jak niewyraznie nie czejsuje swoich to warn a potem walkovery.
Podobalo mi sie jak Wasyl nas chwalil po dobrych akcjach - to mobilizuje. Nie podobalo sie jak kazales mu spadac - to demobilizuje.
Wiec jak chcesz udanej ligi 4fun to unikaj demobilizacji, prosze :p .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 10:27 am   

tu sie nic nie zmieniło :D
.... i dobrze ;]
_________________


 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 12:29 pm   

Vitez to jest 4 fun czlowieku... wyluzuj mi tam rybka czy wygrana czy tez nie, wazne ze mozna spotkac sie z ludzmi i pograc troche.
_________________
--------
 
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 4:00 pm   

ja poprostu bede sprawdzal co jakis czas czy spece nie chaseuja graczy z przeciwnego teamu ;)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 11:46 pm   

Cytat:
ja poprostu bede sprawdzal co jakis czas czy spece nie chaseuja graczy z przeciwnego teamu ;)


OK ale ja sie nadal bede upieral zeby spec z mojego teamu mogl byc na kanale naszego teamu bo akcja wygonienia Wasyla przez Killera mocno mi sie nie podobala i wg mnie nie miala poparcia w zasadach a tylko "bo ktos moglby narzekac" - gdy widzisz Killer ze gramy tu for fun, wiec sie nie boj o nazekanie i prosze na przyszlosc nie wyganiac coacha/rezerwowego, tylko zaufac i dawac "podpowiadac" ale w pozytywnym sensie podpowiadania.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 6:48 am   

Dobra nie placz juz ;p
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
WaSyL 
don ojciec


Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 10:21 am   

Demo nagrane jest wiec jak chcecie to mozecie sprawdzic kogo chasowalem ... bedzie kopot z głowy.

Miejmy nadzieje ze killer na przyszlość bedzie mial wiecej zaufania do graczy

:wink:
_________________
Marek Grechuta - Dni których nie znamy
// ponad czasowy kawal dobrej muzyki ;)
 
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 4:00 pm   

wierze ci farcie, ale nie moge miec pewnosci ze inni nie beda miec pretensji ;p
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.6 sekundy. Zapytań do SQL: 12