Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
n/c
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:41 am   n/c

napisy.org
napisy.info
napisy24.pl
kinomania.org
http://www.policja.pl/portal/pol/1/6857/
http://wiadomosci.onet.pl/1537181,11,item.html
_________________
 
 
     
toplez
Wisienka


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: z kątowni
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:54 am   

wlaśnie tez przywazylem ze cos sie dzieje...moze byc nieciekawie...trzeba bedzie ogladac w telewizji seriale :| PKP
_________________
PKP - Pięknie Kurwa Pięknie
 
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 1:18 pm   

albo nauczyc sie angielskiego ;P
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 2:03 pm   

a to huje
ale ja jeszcze dizisaj rano za pomoca napi projekt [program] sciagnalem polskie napisy do 3 filmow.

wiec moze nie bedzie tak źle..



http://napisy24.pl/ Very HappyVery HappyVery Happy

"Przepraszamy, serwis napisy24.pl jest chwilowo niedostępny.
Schodzimy do podziemia."


hatak.pl jeszcze istnieje ale pewnie niezadługo, sam im @ wyslalem zeby uważali


Cytat:

Na różnych forach można trafić na różne informacje o tym:

Forum TG, post sam001 napisał(a):
A teraz male info:

-------------------------------

[...] w sprawie bezprawnego rozpowszechniania tumaczeń i napisów do filmów zagranicznych za pośrednictwem sieci Internet na szkodę waścicieli praw autorskich reprezentowanych przez (i tutaj uwaga!) Tomasza sianeckiego, tj o czyn z art. 116 ust. 1 ustawy z dnia 4.2.94' r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych [ble ble ble] postanowi: zażądać wydania rzeczy mogących stanowić dowód w sprawie, a zwaszcza komuterów, dysków twardych, pyt cd, dvd, dyskietek i innych nosnikow danych, a w przypadku odmowy [ble ble ble] dokonac przeszukania pomieszczen zajmowanych przez [...]

Uzasadnienie
Prokuratura rejonowa w s-kach nadzoruje prowadzone przez KMPw S-kach postępowanie w sprawie bezprawnego rozpowszechniania tumaczeń i napisów do filmów zagranicznych za pośrednictwem sieci internet na szkodę waścieli praw autorskich [ble ble ble] Majac na uwadze uzasadnione przypuszczenie iz [tu moje dane presonalne] moze znajdowac sie w posiadaniu przedmiotow dowodzacych powyzszej dzialalnosci zas zabezpieczenie w/w przedmiotow jest niezbedne dla zapewnienia dalszego prawidlowego toku postepowania, nalezalo postanowic jak w sentencji.

Dalej jakies pouczenia.

-------------------------------

Strasznie mnie zdziwilo kto to ten Tomasz Sianecki i jak wklepaem go w wiki to normalnie SZOK!! ulubiony dziennikarz z Szkla kontaktowego
Mam rozumiec ze to wlasnie on wytypowal mnie? Czy moze tylko figuruje w postanowieniu o zadaniu wydania rzeczy i przeszukaniu?

Dodam jeszcze ze cale najscie bylo dosyc dziwne, jako ze dzis mialem mature z chemiii to jako pilny studencina uczylem sie do ok 2 w nocy, potem kapiel i szykowanie sie do snu, wreszcie o 3 rano bach, tak za 15 6 rano dzwonili, tata wyjrzal przez okno i zobaczyl 4 facetow z usmieszkami wiec nie otworzyl im tylko wyszedl spytac sie czego chca a oni z legitymacja ze z policji, bylem nietomny jak mnie budzili, tj

taka o za 5 min 6 rano zaczal mnie budzic ze przyszli panowie w sprawie komputerow, ponoc przez sen odpowiedzialem ze zaraz zejde i przykrylem sie koldra (dodam ze wszyscy stali w pokoju juz) , dobudzili siadlem na materacu, dali mi kartke i rozgladali sie po pokoju juz, czytam raz patrze na nich mowie chwile ze jeszcze raz musze czytnac bo nic nie kumam, czytam i na serio nic nie kumam, wyczytalem tylko ze jak odmowie to moga na sile przeszukac wiec mowilem ze niech robia swoje, oczywiscie zamknalem laptopa i wyszedlem z systemu...



teraz sie nie dziwie czemu omen nie mogl napisow znalezc :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez Prezes_Kiler Czw Maj 17, 2007 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 2:10 pm   

w sumie jedyne co ogladam (PC) to seriale a filmy to na wielkim ekranie, z regoly nie sciagam do nich napisow bo poprostu jeszcze nie ma, wiec who cares =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
     
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 10:56 pm   

Co by nie pisac, to kazdy praktycznie korzysta z napisow. Nie wszystkie filmy sa po angielsku, a czasami nawet niektore angielskie sa ciezkostrawne ( przyklad serialu House, gdzie napierdalaja jakims kosmicznym medycznym slangiem <- to do Kazwy hehe ).
Mnie najbardziej rozwala, ze cala ta akcja to jest jedna wielka pokazowka. Znajac zycie nic nie udowodnia zatrzymanym osobom ( niska szkodliwosc spoleczna ), a tylko im namieszaja w papierach. Zreszta nawet nie jestem pewien na jakiej podstawie ich oskarza, bo tlumaczenie ze sluchu nie podchodzi raczej pod zadne wykroczenie. Szkoda tylko, ze servery z napisami zaniedlugo beda staly w jakis egzotycznych krajach, ale w sumie po co obracac gotowka w kraju -> zolci jej potrzebuja bardziej niz my :D
_________________
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Maj 17, 2007 11:46 pm   

http://www.policja.pl/portal/pol/1/6857/

Przekroczono limit czasu połączenia
Serwer www.policja.pl zbyt długo nie odpowiada.

Heee Heee 8) chyba jakas anty akacja sie majstruje :D
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 8:26 am   

wczoraj juz dzialal ok 00.00 nie postarali sie chlopaki....


ale co im zrobisz jak to debile(policja)oni umieja tylko gaz walic i palami cwoki po podstawowce
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 11:29 am   

przegiecie, teraz bede mial klopot z ogladaniem filmow nieanglojezycznych :|
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 2:35 pm   

a ja dizsiaj sciagnalem kolejne 2 filmy i napisy tez mam

easy as dell
_________________


 
 
     
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 10:01 pm   

Cytat:
wczoraj juz dzialal ok 00.00 nie postarali sie chlopaki....


chyba jednak sie postarali od 17 maja 22:00 strona policji co jakis czas pada na godzine-kilka godzin wstaje i znowu pada =] az to teraz.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
     
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Maj 18, 2007 11:17 pm   

szkoda ze storna policji pada
naprawdee...
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.73 sekundy. Zapytań do SQL: 13