Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
A MOZE BY TAK......

.....
Tak chcemy ligi 3v3 sklady losowane
42%
 42%  [ 8 ]
Tak chcemy ligi 3v3 ale sklady wybieramy sami
42%
 42%  [ 8 ]
po ch... nam takie gowno?:)
15%
 15%  [ 3 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 7:46 am   

ogranizator
szczecho and chr0m



sedzia
Sedzia:
1. Sedzia ma za zadanie pilnowania by mecz rozgrywany byl zgodnie z regulaminem Ligi, nagrac demka i umiescic wyniki meczu na stronie ligi.
2. Sedzia moze specowac kazdego zawodnika podczas meczu.
3. W przypadku nieobecnosci lub braku sedziego mecz moze byc rozegrany pod warunkiem ze odbedzie sie on zgodnie z regulaminem a po jego zakonczeniu CL jednego z klanow dostarczy organizatorom screenshot'y
lub demka z poszczegolnych map.

Klany, Zawodnicy:
1. Zawodnicy musza uzywac nicków rozpoznawalnych przez sedziego i zawodnikow, w przypadku zlamania zasady po uprzednim zwroceniu uwagi przez sedziego zawodnik moze zostac wykluczony z meczu.
2. Zawodnicy moga wystepowac tylko w jednym klanie bioracym udzial w lidze, wykryty zawodnik grajacy w wiecej niz jednym klanie zostaje natychmiast wykluczony z rozgrywek.
3. W klanie moga grac wylacznie zawodnicy wpisani na stronie ligi.
4. Wykrycie w klanie grajacego fejka oznacza oddanie meczu wlakowerem dla druzyny przeciwnej, zolta kartka klanowi fejkujacemu oraz mozliwe jest nalozenie kar punktowych.
5. Podczas trwania rozgrywek nie ma mozliwosci dodawania nowych graczy, CHYBA ZE organizator zezwoli na taka akcje.
6. Wszyscy zawodnicy grajacy w Lidze moja obowiazek uzywania NoCheat2.40 ,r1q2, Holywater, aprq2 niedostosowanie sie jest jednoznaczne z niedopuszczeniem do meczu.

Ustawienia Servera:
1.Dopuszcone servery: Wszystkie polskie servery
mset dmflags 411156
mset weaponflags 1025
mset spawnprotect 0
mset timelimit 20
mset capturelimit 0
mset mercylimit 0
mset ot_style 0
mset ot_style 1
mset ot_sdtimelimit 10

Maplista,Mecze:
1. MAPLISTA
Q2CTF1 LFCTF4 LFCTF7 LFCTF10 XAX3D
2. Dokladny termin wraz z serverem rozgrywanego meczu nalezy podawac organizatorom ktorzy przydziela Sedziego.
3. w przypadku niestawienia sie na mecz pelnego skladu (3 osoby) jest mozliwe wykorzystanie wildcard'u:).
czyli przeniesienia mecz na inny termin bez zadnych konsekwencji. Kazdemu klanowi przysluguje tylko jedna
dzika karta.
4. Podczas rozgrywania meczu na serwerze moga byc tylko zawodnicy zainteresowanych klanow i sedzia
5. Podczas meczu pisac moze tylko sedzia i CL'e obu klanow
6. Spece podczasz meczow moga chase'owac wylacznie zawodnikow ze swojej druzyny i maja obowiazek nagrac demko z oczu a nastepnie przeslac je organizatorom ligi, niewywiazanie sie z tego warunku zolta kartka i zakaz specow
7. Mecze odbywaja sie na dwoch mapach wybranych przez poszczegolne klany.
8. Za zwyciestwo na mapie klan otrzymuje 2 ptk za remis 1 ptk a za porazke 0 ptk
9. Sedziowie beda po meczu wyznaczac zawodnika meczu ktory bedzie nominowany do zawodnika kolejki,a na koniec ligi zostanie wybrany MVP MIP i takie tam inne wzorowane na NBA:), a takze beda prowadzone statystyki najwiecej punktujacych zawodnikow(ilosc fragow), pozatym bedzie prowadzona statystyka najlepszego flag carrier'a(na podstawie demek)
10. klany beda podzielone na 2 grupy po 4 zespoly ; z grup wychodza 3 zespoly ; zespol ktory zajmie 1 miejsce w grupie awansuje do polfinalu ; zespol z 2giego miejsca gra z zespolem z 3ciego meijsca o wejscie do polfinalu
Ostatnio zmieniony przez szczecho Nie Sty 28, 2007 9:49 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 10:49 am   

mapy to moze : q2ctf1, q2ctf2 , lfctf7, lfct4( z q lub bez), lfctf10, xax3d, sumactf6 i styka? co o tym sadzicie ?
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 8:32 pm   

Cytat:
mapy to moze : q2ctf1, q2ctf2 , lfctf7, lfct4( z q lub bez), lfctf10, xax3d, sumactf6 i styka? co o tym sadzicie ?


Zamien sume6 z lf1, jakos popularniejsza sie wydaje...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 8:36 pm   

lf1 ma 2 quady a jesli bedziemy grac 3 v 3 to bedzie troche ciezkie:)
chyba ze bedize wystarczajaco ludzi zeby zagrac 5 v 5:) wtedy czemu nie:)
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 11:40 am   

no własnie moim skromnym zdaniem lf1 odpada ;p
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Bator
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 30
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 12:20 pm   

suma6 taaak :]
lf1 bez sensu bo bedzie albo rape albo chaos..
5 vs 5 hmmm.. a nie chodzi o to zeby walsnie grac 3 na 3 ? mniejsze mapki itd ?
mozna by jeszcze jakies bw dorzucic ;-)
_________________
Behold the power of darkness or stfu |m| ^ ^
 
 
     
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 1:22 pm   

jak bedzie 3/3 to ja tez moge pograc
_________________

 
     
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 2:29 pm   

3v3 jest git i Ja np. wole tak grac niz zwykłe 5v5 jak to zawsze bywa, o. i chce tam male mapki
_________________
[;
 
 
     
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 4:17 pm   

3/3 to dobry pomysl- ot jakas odmiana

odnosnie map..wiekszosc spox, choc ctf2..hm..nie wiem nie wiem. Ja bym sie jej pozbyl.
Ctf1 powinna wypalic..kiedys kiedys byla taka liga 2/2.. graly KAI-tki i inne takie ;) i dobrz sie gralo..bylo ciut ganiania sie, ale 3/3 powino byc ok.
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 9:47 am   

ok nalezy cos ruszyc, chrom sie zgodzil mi pomoc we wszystkim:)
wiec 1 sprawa : co ze strona czy bedzie mozna jej uzyc (chodzi o http://liga.ctf.pl/)
2 sprawa potrzeba jeszcze z 5 zawodnikow zeby bylo przynajmniej 24 to sie zrobi 8 zespolow wiec prosba zebyscie kogos chetnego tu przyslali :)
3 Mysle ze fajnie by bylo jakbysmy zamkneli te zapisy do konca stycznia
4 razem z chromem wpadlismy na pomysl zeby urozmaicic troche ta lige wiec beda wybierani zawodnicy meczu(wybierac beda sedziowie i organizatorzy:P), beda liczone statystyki poszczegolnych zawodnikow(ilosc fragow i ilosc doniesionych flag) wiec prosze o nagrywanie demek i przesylanie je chromowi ktory sie zgodzil to wszystko podliczac:) emaila dam pozniej
5 no to chyba tyle a i przyda sie jeszcze jeden koles do pomocy
6.A i prosze o przeniesienie tych dwoch topicow do tematu LIGI COP:) dzieki
 
     
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:53 am   

Ja moge stronka sie zajac z kims + sedziowac
_________________
--------
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:07 pm   

ale grac nie bedziesz tak? ok to z chromem (tylko trzeba mu dac dostep bo chlopak sie nudzi i moze to porobic) chyba ze mowiac to masz juz kogos na mysli:)
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:31 pm   

Ej, ale startujemy po sesji? Bo jak nie, to ja pierwszych meczy nie zagram... Myślę, że nie tlyko ja :?
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:34 pm   

ej to moze startujemy po maturze ja mam za 100 dni:) btw. kazdy ma keidy indziej sesje wiec ciezko bedzie to jakos zgrac
 
     
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:55 pm   

mi to <><
5 no to chyba tyle a i przyda sie jeszcze jeden koles do pomocy - no to skoro przybilismy juz sobie V to moge pomoc :wink:
_________________
[;
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 15