Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
ZGŁOSZENIA DO LIGI COP II
Autor Wiadomość
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Sro Paź 24, 2007 11:24 pm   

sid spamer, nabija posty :mrgreen:


a co do squadów - niemacie co sie matrwic na zapas, będzie lux.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
     
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 11:29 am   

ja chce z vidmakiem
_________________
--------
 
 
     
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 12:44 pm   

przy dobieraniu skladow uwazam ze trzeba GLOWNIE pamietac o tym kto regularnie gra a kto nie..wiadomo ze skill plus minus zostaje..ale po pewnym czasie bez gry to nie jest juz to samo...(wiem ze pewnie organizatorzy sa tego swiadomi-tak tylko przypominam ;) )

ja jestem za losowaniem(o ile oczywiscie ma to jakies znaczenie;p) tak jak bylo w ostatniej lidze. troche osob marudzilo i tak tez bedzie teraz ale dogodzic wszystkim nigdy sie nie da. trzeba wybrac najbardziej rozsadne rozwiazanie.
tak czy inaczej dobieranie teamow na wlasna reke bedzie troche nie fair w stosunku do osob ktore sa teoretycznie slabsze(mniej znane)..a to z tego powodu ze jasne jest ze nikt ich nie wezmie..a jesli juz wezmie-to beda sleczec na specu i raz na jakis czas dla przyzwoitosci da im sie 5 minut
rozumiem ze gramy for fun i git o to chodzi-ale prawda tez jest ze kazdy team mniej lub bardziej bedzie chcial wygrac..czy sie do tego jawnie przyzna czy tez nie..
losowe teamy beda wlasnie funem..tak mysle;p
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 1:25 pm   

wiec tak teamy beda 6scio osobowe wiec i tak ktos bedzie siedziec na lawce oczywiscie nie moge nikomu kazac sie zmieniac. tyle osob w teamie jest dlatego ze sam pameitam pierwszy cop turnament gdzie bylo po 5 osob w teamie i wiekszosc meczow byla rozgrywana 4 v 4 tak wiec rozumiem ze to nie jest klan i tu dyscyplina poszczegolnych zawodnikow bedize slabsza i dlatego jeden rezerwowy. pozatym koszyki beda wybrane a sklady beda losowane przez bot na ircu badz tez bedziecie musieli mi zawierzyc. o!
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 2:49 pm   

zawierzymy Ci Szczecho relax lol
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 3:57 pm   

lamer spamer [; :*
_________________
[;
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 3:59 pm   

sid lamer spamer :P
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 5:33 pm   

mi zawierzcie, nie jestem tutaj strona :)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 5:58 pm   

no wiesz olka ostatnio jak ustalalismy sklady to potem kilka osob sie do mnie czepialo czemu wlasnie takie sklady a nie inne:)[; temu wole wylosowac[;
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 8:21 pm   

Widmo jesio mowie/pisze od ponad 5 lat, a Ty sie dopiero teraz zauwarzyles ;) To tak jak zel od wiekow zamiast sz pisze sh 8)

Mi wpadl ostatnio inny pomysl.
Ilosc osob 16. Wybieramy 4 kapitanow do 4 teamow. W kazdej rundzie bedzie wybierany sklad z pozostalych graczy, w kazdej rundziej kazdy team zagra z kazdym teamem (system grupowy, wygr 3 pkt, rem po 1, przegr 0), z tym ze w kazdej kolejnej rundzie kapitan (kapitanowie sie nie zmieniaja) nie bedzie mogl wybrac gracza do teamu ktory juz byl w teamie we wczesniejszych rundach. Rundy mozna grac np co weekend, mysle 2-3h i all mecze mozna rozegrac, z czego podst ustawienia map to 2 mapy po 10 min z cap lim 10 (or merc limit) zeby sie nie przedluzalo. Idea tego jest by zagrac for fun a nie kto wygra turniej. Z reszta kolejna edycje mozna ustalic z innymi kapitanami.. Oczywiscie pomysl do udoskonalenia jezeli sie komus spodoba. Do tego mozna jakas prowizorke stronke sklecic zeby zapisywac jakie sklady byly i wyniki.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 9:06 pm   

Tiger temu wlasnie nie jestes od myslenia :)
_________________
--------
 
 
     
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 9:29 pm   

Tak, wydaje mi sie ze Krsnick02 dobrze gada, ale itak nic nie rozumie :D
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
     
Bator
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 30
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 9:50 pm   

polowa posta tygrysa mnie sie podoba, drugiej nie qmam :]

co do losowanie to szczecho dobrze wiesz jak to w praktyce wyglada.. mowisz ze byly pretensje ostatnio, ale teamy byly w miare roowne (swiadcza o tym wyniki).. a po losowaniu zapewaniem cie ze bedzie jeszcze wiekszy lament niz ostatnio :) ..

pozatym wydaje mi sie ze 6 osobowe temay za duzo, co z tego ze mecze byly grane 4 vs 4 potraktuj to jako lige 4 na 4 z 5tym zapasowym, a nie 6tym. im wiecej teamow tym lepiej !

a pozatym : tak jak szyna mowi 4 fun !!
_________________
Behold the power of darkness or stfu |m| ^ ^
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 10:01 pm   

Moim zdaniem nie ma co kombinować i zrobić tak jak wcześniej. Wyszło zajebiście. Wtedy też były lamenty. Poza tym wrzuci się wylosowane składy na forum i każdy będzie mógł napisać co nie pasuje i się to uwzględni jak będzie sensowne.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 6:52 am   

coolfon po pierwsze jak sklady losowane (nie wybierane) to nikt nie bedzie mial nic do powiedzenia bo nikt nie mial na to wplywu :) ostatnio byly dobierane teamu i mieli prawo mowic mi ze zle dobralem:) co do pomyslu tygrysa, ciekawy sam nad tym myslalem tylko nie iwedizalem w jakiej formie by to moglo byc pomysli sie nad tym a co do batora hmm 5cioosobowe teamy nie jest glupim pomyslem: bedzie wiecej meczow ale z drugiej strony jak widziales mapliste ciezko bedzie zagrac ctf5 czy sume we czworke. i tu powstaje pytanie skoro teamy sa dobierane i ciezko mowic i jakims teamplayu to czy dawac takie mapy na ktorych potrzebne jest zgranie czy po prostu lf4 lf7 lf10:P ja sadze ze jednak ciekawie by bylo zagrac na troche ostatnio zapomnianych mapach, a co Wy na to?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12