Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: pyz
Wto Mar 20, 2007 7:57 am
coolnet nie dziala
Autor Wiadomość
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 5:12 am   

No coz culfon moje texty sa nie poto zeby wywolywaly gesia skorke na twoich plecach :) ).nie bede sie rozpisywal na temat dlaczego pracuje w uk a nie w polsce.

a co do Adolfa przeczytaj jego post i zastanow sie co mial na mysli i czy ja sie na niego obrazilem czy on na mnie moze zapytaj go co...???:P
wg twojego sposobu myslenia powinienem teraz najechac na tygrysa za kierunkowskazy i inne..napisal cos co mnie troche rozsmieszylo i oto chodzi:)
ps.czy cos pisalem do ciebie ze napisales te swoje wypociny?? heh a pozatym ten kto ma poczucie humoru i nie jest zakompleksialym pryszczatym gnojkiem odbierze to z przymruzeniem oka,ale z pewnoscia ty niejestes ta osoba.
jakos Kribol sie nie obrazil za biblioteke tylko ty,
a pozatym jak chcesz lizac dupe Adolfowi zrob to bardziej "osobliwie" i wydaje mi sie ze Adolf nie potrzebuje adwokatow zwlaszcza takich jak ty.

Kribol odnosnie Agaty Wrobel to byl tylko jej wybor i powinienes to uszanowac ze nie lizala dupy jakims frajerom o jalmuzne.wiesz Kribol nie kazdy ma bogatych starych a ja jestem zadowolony z tego ze moge dzieki mojej pracy za granica utrzymac rodzine, bo w polse niestety musialbym dilowac dragi.dziecko jeszt kosztowne, a dla ciekawostki od narodzin do ukonczenia szkoly sredniej dziecko"kosztuje" ponad 180 tysiecy funtow a ile w polsce?

widze ze stare przyslowie sie sprawdza ze "najgorzej jest spotkac rodaka polaka za granica" a gdy komus sie lepiej powodzi zaraz trzeba go obrzucac smieciem.
no coz co niektorzy sa zalosni jak zapalki dziewczyki....

ps culfon jesli ty grasz pod nickiem fartolini to pokazales swoj poziom na ostatnim meczu [PK] na LFCTF7 0 fragow i zero pomocy przy quadzie wiec nie dziw sie ze odnosze sie w taki sposob do takich graczy jak ty ktorzy maja o sobie wielkie mniemanie supergraczy.


a tak w ogole poco ja to pisze???
z nudow???


co lepsze cytaty culfonana:
-Ja myślałem, że ten Bush to zwykły wieśniak robiący w UK za murzyna, ale proszę proszę :] Burżuj, który może sobie pozwolić na mieszkanie za granicą :]
-taki burak rzuca tekstami
-jak ten kretyn się odnosi

a ten najlepszy:
Zero szacunku
:mrgreen:
zkumales culfon czy jeszcze nie?[/quote]
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 7:03 am   

no wlasnie,
zkumales coolfon? :)
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 7:51 am   

"no coz co niektorzy sa zalosni jak zapalki dziewczyki.... " <quote Bush>


a tu o co chodzi Panie Bush ? :D
Nie to, ze sie obrazilam, ale nie rozumiem :D
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
WaSyL 
don ojciec


Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 8:27 am   

Ej a ja mniemam ze jestem super graczem. :mrgreen:
_________________
Marek Grechuta - Dni których nie znamy
// ponad czasowy kawal dobrej muzyki ;)
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:26 am   

Nie interesuje mnie czy obraziłeś Adolfa, czy też tak czule do siebie odzywacie. Podałem tylko przykład twojego tekstu. Co do lizania dupy, to
Cytat:
kretyn się odnosi do innych graczy na Coolnecie (kilka postów wyżej próbka skierowana do Adolfa). Zero szacunku.

Nie zauważyłem żebym go bronił, czy też lizał dupę.

Cytat:
ps.czy cos pisalem do ciebie ze napisales te swoje wypociny?? heh a pozatym ten kto ma poczucie humoru i nie jest zakompleksialym pryszczatym gnojkiem odbierze to z przymruzeniem oka,ale z pewnoscia ty niejestes ta osoba.


Ta, pisałeś do mnie na serwerze jak cię zabiłem, gdy stałeś z techem :) Nie wiem czy to tylko ja taki jestem, ale jakoś tekst "zamknij pizde suko jebana w dupe"i inne podobne i bardziej zaawansowane mnie nie rozśmieszyły :| I gdzie w nich to przymrużenie oka?

Cytat:
ps culfon jesli ty grasz pod nickiem fartolini to pokazales swoj poziom na ostatnim meczu [PK] na LFCTF7 0 fragow i zero pomocy przy quadzie wiec nie dziw sie ze odnosze sie w taki sposob do takich graczy jak ty ktorzy maja o sobie wielkie mniemanie supergraczy.

Mniemanie wielkiego gracza to mam chyba tylko w twoich oczach :] Ale jestem z tego dumny. Zawsze wiedziałem, że jestem cienki i się z tym nie kryłem. Może moje szantaże "LF10 albo wychodzę" wziąłeś sobie do serca? Kurde dałbym teraz strzałeczkę stąd do przymrużeń oka parę linijek wyżej, ale się nie da :(
Kurde nadal nie mogę wyjść z podziwu jak skojarzyłeś mój nick na serwerze. Chyba wołają cię "Ej! Detektywie Miki!".
Co do tego, że tak szanujesz graczy, którzy są słabi, to nie wiem nawet jak to skomentować. Z rasizmem mi się to kojarzy :P Ale jak pytałem na steam jak gramy i jakie ustawienie to była grobowa cisza. Obsrałem to i biegałem sobie byle pograć. To samo z mapą. Pytam się jaka, to chyba po 10 moich próbach mac odpowiedział, że as2m7, a ty zacząłeś płakać i pytać kto to wybrał.

Cytat:
co lepsze cytaty culfonana:
-Ja myślałem, że ten Bush to zwykły wieśniak robiący w UK za murzyna, ale proszę proszę :] Burżuj, który może sobie pozwolić na mieszkanie za granicą :]
-taki burak rzuca tekstami
-jak ten kretyn się odnosi
a ten najlepszy:
Zero szacunku

Zero szacunku dla mnie - zero szacunku dla ciebie. Rachunek jest prosty jak konstrukcja cepa.


Cytat:
zkumales culfon czy jeszcze nie?

Jerzcze nie, ale powoli zaczynam czajidź o co ci chodzi.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 9:39 am   

Widze ze forum wraca do zycia.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
     
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 11:22 am   

Cytat:
no coz culfon moje texty sa nie poto zeby wywolywaly gesia skorke na twoich plecach :) ).nie bede sie rozpisywal na temat dlaczego pracuje w uk a nie w polsce.


no wlasnie nie ma co sie rozpisywac dlaczego tam pracaujesz bo juz to zrobilem w dalszej czesci swojego posta =], tylko my dalej nie wiemy czym sie zajmujesz z Adolfem doszlismy do porozumienia ze sprzedajesz lewe szlugi na ulicy :) , ponoc to bardzo dobry biznes tam w UK biorac pod uwage ceny tamtejszych papierosow.

Cytat:
wg twojego sposobu myslenia powinienem teraz najechac na tygrysa za kierunkowskazy i inne..napisal cos co mnie troche rozsmieszylo i oto chodzi:)


jestem za bys najechal na tygrysa czy ciebie to rosmieszylo czy nie powinienes to zrobic a powod jest prosty, mial sie tutaj nie wypowiadac (tutaj w sensie na tym forum, co jak dobrze pamietam po walkach z mookeem i innymi osobami wyraznie oswiadczyl), tygrysek myslalem ze slowny chlopak/mezczyzna jestes =], ale to taki offtopic do naszej rozmowy :)

Cytat:
Kribol odnosnie Agaty Wrobel to byl tylko jej wybor i powinienes to uszanowac ze nie lizala dupy jakims frajerom o jalmuzne.wiesz Kribol nie kazdy ma bogatych starych a ja jestem zadowolony z tego ze moge dzieki mojej pracy za granica utrzymac rodzine, bo w polse niestety musialbym dilowac dragi.dziecko jeszt kosztowne, a dla ciekawostki od narodzin do ukonczenia szkoly sredniej dziecko"kosztuje" ponad 180 tysiecy funtow a ile w polsce?


Trzeba miec troche godnosci kurwa i poszanowania swojej osoby, a przyklad Agaty Wrobel potwierdza tylko opinie ze polacy to murzyni :) , bo jezeli taka strong women jaka ona byla i pewnie dalej ma pare w lapie :) (wkoncu zdobyla tych medali bardzo duzo) nie umie sobie poradzic w zyciu po zakonczeniu kariery we wlasnym kraju, gdzie wystarczylo troche checi, pomyslów i zaangazowania i z cala pewnoscia znalazla by sobie dobra prace, wkoncu ma swoje atuty, a najwazniejszy to rozpoznawalna twarz. No ale tak wlansie polacy robia ida zwyczajnie na latwizne, wyjezdzaja do UK, FR, GER itp i robia tam za zwyczajnych murzynow (nie wszyscy oczywiscie ale bardzo duza wiekszosc).W Polsce jest duzo dobrej pracy i dobrze platnej tylko trzeba pokombinowac (nie chodzi mi o kombinowanie i lamanie prawa ;/). I tutaj bogaci rodzice nie maja nic do tego, ale nie powiem to rzecz pomocna, ale spojrzmy prawdzie w oczy kto by chcial ciagl siedziec na garnuszku rodzicow chyba tylko jebana ciota.
Nie wiem ile kosztuje utrzymanie dziecka w Polsce, bo jeszcze nie mam wlasnego by to wiedziec :roll:

Cytat:
widze ze stare przyslowie sie sprawdza ze "najgorzej jest spotkac rodaka polaka za granica" a gdy komus sie lepiej powodzi zaraz trzeba go obrzucac smieciem.
no coz co niektorzy sa zalosni jak zapalki dziewczyki....


nie wiem troche do czego to sie odnosci bo nie spotkales mnie ani pozostale osoby wypowiaajace sie w tym topicu za granicami naszego kraju, a Ci co wyjechali za granice robic za murzynow sami przyczynili sie do tego ze sa obrzucani smieciami bo przez chec zdobycia pieniedzy upadli tak nisko ze robia za murzynow w krajach bogatszych niz polska i stracili poszanowanie wlasnej osoby, no jak widze ludzi po studiach robiacych za zmywaczy w barach, zbierajacy smieci na ulicach itp pilnujacych dzieci cale zycie to az niedobrze sie robi tak wlasnie wyobrazaja sobie dalsze zycie? dziwne. Zrozumiale jest wyjechac np w czasie wakacji by sobie dorobic na 2-3 miesiace, zapracowac na studia, ale zeby po ich zakonczeniu wracac do tego samego naprawde zenujace :)
I zaplaki dziewczynki? nie rozumiem.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 12:44 pm   

re culfon:
Nie zauważyłem żebym go bronił, czy też lizał dupę.
jesli to nie do ciebie to poco zabierasz glos?dzieci i ryby go nie maja.

chyba wiadomo od poczatkow gry przynajmniej tak bylo jak ja pamietam ze do stojacych sie nie strzela bo to nie fair i tyle w tym temacie. jesli zacytowales mnie zacytuj takze siebie czy nie bardzo masz odwage??jak cie skojarzylem? trzeba byc tepakiem zeby nie zobaczyc w twoich postach fartoliniego. a odnosnie textu "lf10 albo wychodze" to nie ja pisalem.co do wyboru map ja nie jestem kapitanem druzyny i zostalem dopisany wiec jako ostatni nie zabieram glosu.

Kribol gdy kiedys na coolnecie pisalem o mojej pracy i zarobkach to Adolf stwierdzil ze zmyslam i ze jakie to kompleksy mnie mecza i dal mi bana na coolnecie hehe wiec wyjasnie to po raz ostatni i mam nadzieje ze nie zostane znowu zbesztany za to co napisze.
pracuje w hotelu Radisson May Fair (5 gwiazdek)jako Chef de Party co mozna tlumaczyc na polski szef/kucharz zmiany i mam pod soba nie tylko murzynow ktorzy zmywaja za mnie od garow po stoly produkcyjne, mam pod soba innych kucharzy ktorym wydaje polecenia co maja robic.zeby dostac taka prace trzeba miec nie tylko ukonczona szkole a takze umiejetnosci zwlaszcza ze nie skonczylem Westminister Cooking School tylko polska.
to co osiagnalem przez 2lata i 3 miesiace w anglii nie osiagnalem w polsce pracujac jako Head Chef( szef kuchni) w chinskiej restauracji w Swidniku (zarobki pracujac 12 godz dziennie 7 dni w tyg 900pln czy to nie murzynstwo????) a tu mam 10 razy wiecej.nie mam cisniena czy mi wystarczy do 1-go.juz znasz powod wyjazdu.
a ty Kribol czym sie zajmujesz w polsce??jesli to nie tajemnica panstwowa :)
natomiast nie wiem czy zauwazyles ze nie napisalem nic ani w stosunku do twojej osoby ani Adolfa,czysty przyklad ogolnika.
ale widze ze jako jeden z nielicznych mozesz podjac temat do dyskusji bo niestety nie wszyscy tu potrafia. odnosnie Agaty to uwazam ze potrzebowala ucieczki od tego co sie stalo,kontuzja,niespelnione nadzieje a ze wybrala prace w sortowni smieci to juz jej wybor.teraz pracuje w londynskim radiu PRL24.
wiesz zawod smieciarz jest dobrze oplacany mozna zarobic ok 1500 funtow na czysto a podobno "zadna praca nie hanbi" wiec perspektywa zarobic w polsce 1500 pln czy w uk ~7500pln przemawia za tym 2
a co do zapalek uruchomcie swoje perceptory i wyciagnijcie wnioski moze to kolejny temat na forum pt "co autor mial na mysli"??? heh




culfon jesli jestes dyslektykiem to zrozumiem:

"zaczynam czajidź"


jesli chcesz sie wdac ze mna w konwersacje na poziomie intelektualnym to zapraszam :)

tak czy siak pozdrawiam was wszystkich:)ciebie culfon tez.
aha przypomnialem sobie cos. RAUL az sie zdziwilem jak sie zachowal..
nawsadzal mi roznych ja mu odwarknalem a na drugi dzien jak wszedl na serwer od razu mnie przeprosil (i ja jego tez) nawet sie nie spodziewalem. bierz przyklad z rowiesnikow culfon

ps male litery bo mi sie nie chce caps wciskac:P
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:14 pm   

O proszę, a jednak można zmądrzeć przez noc.

Też uważałem, że strzelanie do stojącego jest nie fair, ale zmieniłem zdanie, bo nigdy jeszcze nie przeżyłem, gdy poszedłem odebrać telefon albo ktoś zaszedł na chwilę. Wkurwia mnie też, że ktoś stojący weźmie techa i stoi chuj wie ile czasu. Strzeliłem raz żeby sprawdzić czy nie masz żadnego osłaniającego życie. Twój pech, że miałeś, a ja miałem flagę i gołe 100hp.
Zacząłeś mnie rugać, to odpisałem "morda". Zacząłeś bardziej - odpisałem "morda psie". Potem padł twój tekst o suce, skierowałem to w twoją starą :) Przepraszam, zachowałem się jak gówniarz. Ale to nie ja produkowałem się jeszcze 5 minut językiem kucharza.

Ciekawo kto komu więcej nawsadzał i powinien wziąć przykład z Raula (który jak dobrze pamiętam jest ode mnie młodszy chyba o 5 lat). Tym bardziej, że ty za każdym razem kogoś obrzucasz błotem. Nie widziałem cię jeszcze na serwerze żebyś kogoś nie rugał. I mówisz, ze ja mam cię przeprosić. Takie żałosnawe to trochę.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:19 pm   

Krib jest progamer'em WoW :D
Przez godzine zarabia 500k golda, nie pobijesz tego .. wiec po co gadac w ogole ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:33 pm   

alez ja nie chce zebys mnie przepraszal co to zmieni?powiem tyle konczac ta debate zanim cos napiszesz zastanow sie nad tym 5 razy bo swoim bezsensownym zachowaniem mozesz kogos naprawde urazic bo np czyjas mama moze nie zyc...
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 1:35 pm   

mysiu pysiu mi nie w glowie zadne dyrdymaly ani szranki "kazdy sobie tak nie ma kolaczy" czy moze to bylo "kto pod kim dolki kopie tak sie wyspisz"????
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 4:19 pm   

Flamewar ;) ?

PS: Byla kiedys taka piosenka, Kulfon co z Ciebie wyrosnie, spiewal kulfon i zaba Monika?
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 4:47 pm   

Kiedys byl taki tygrys obiecal ze nie bedzie sie wypowiadam na forum , przysiegal na Kubusia Puchatka ;)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
     
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 6:29 pm   

eh wchodze na forum patrze na topic o coolnecie, i mysle sobie ja pie**** tyle razy sie juz zdazyl posuc od wczorajszej nocy ze nastukali 1 strone o tym "ze coolnet nie dziala" :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.68 sekundy. Zapytań do SQL: 13