Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Male zmiany na coolnecie (testowo)
Autor Wiadomość
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 6:24 am   

vote yes pomysł topleza
vote yes granie mniej znanych map
a nie lf4 -> 7 -> 10 w kółko !!!
_________________


 
 
     
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 7:35 am   

kiles ssij ;p vote po mapach to dobry pomysl, o :)
pozdrawiam wszystkich quakowcow, zycze duzo szczescia w zyciu i radosci... jest mi tylko smutno bo Pyzmen wczoraj zyczyl zebym sie utopil : ( nie pytajcie sie czy chce o tym porozmawiac bo nie chce! Pyzmienie Ty jeden Ty!@ ;<
_________________
[;
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:55 am   

A to z jakiej okazji te zyczenia?
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
szczecho
Wisienka

Dołączył: 07 Sty 2004
Posty: 76
Skąd: z lesnej
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 1:44 pm   

colfon idz w cs pograj? tam jak zginiesz to PODOBNO odpadasz, nie iwem bo nie gralem:P
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 2:01 pm   

Grałem i tam wszystko dzieje się zajebiście wolno :/
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:36 pm   

Cytat:
Wam chodzi o Rail War i Rocket coś tam? Co życie ubywa. Toż to najlepsze jest. Nawet marzyłem, żeby ktoś postawił taki serw. Bardziej rzeczywiste to jest. Giniesz - odpadasz.

Tygrys, mam sobie kupić lampę?


Nie rail war tylko Rail arena, nie rocket costam tylko rocket arena, a to co dalej napisales to jest wlasnie MOD do q2, wyszly nawet 2 czesci i nazywa sie Rocket Arena, byly nawet kiedys tego servery ale padly po jakims czasie, z tego co mi wiadomo zaden do dzisiaj nie przezyl, albo idz sobie na q3a tam stoja takie servery jesio zapewne to se poginiesz i poodpadasz ;) . A jak Cie kreci DM to idz na DMa a nie probojesz z CTFa zrobic DM.

BTW. Kup se srUbokreNt. Bo jak odkrecisz srUPke to odpada. 8)

EDIT: Mam wolny weekend to postaram sie przejrzec te mapy i wrzucic gdzies na jakis server zebyscie mogli tam komu trzeba je zapodac. Tylko nie wiem czy z texturami wypali bo ja mam ich od cholery, a nie pamietam ktore sa do ktorych map.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 6:20 pm   

...swoja droga to rocket arena fajna sprawa, szkoda ze juz nie ma serwerow. Zawsze to urozmaicenie bylo w przerwie miedzy bieganiem za kawalkiem "plotna" i kampowaniem przy quadzie ;)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 6:31 pm   

Cytat:
Cytat:
Wam chodzi o Rail War i Rocket coś tam? Co życie ubywa. Toż to najlepsze jest. Nawet marzyłem, żeby ktoś postawił taki serw. Bardziej rzeczywiste to jest. Giniesz - odpadasz.


Nie rail war tylko Rail arena, nie rocket costam tylko rocket arena, a to co dalej napisales to jest wlasnie MOD do q2, wyszly nawet 2 czesci i nazywa sie Rocket Arena, byly nawet kiedys tego servery ale padly po jakims czasie, z tego co mi wiadomo zaden do dzisiaj nie przezyl, albo idz sobie na q3a tam stoja takie servery jesio zapewne to se poginiesz i poodpadasz ;) . A jak Cie kreci DM to idz na DMa a nie probojesz z CTFa zrobic DM.

BTW. Kup se srUbokreNt. Bo jak odkrecisz srUPke to odpada. 8)


Oj, misiek. Nie Rail Arena tylko Rail War. Chciałeś mnie poprawić, ale coś nie wyszło.

Z tym robieniem DM'a z CTF'a to coś ci się grubo pojebało.


_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:14 pm   

aj wymyślacie ;D wiec tak vote po mapie , OK !, przewaga 8 flagami , koniec mapy , OK!, wywalić nie potrzebne mapy i dodać nowe , OK! i ja bym dodał jeszcze żeby każdego nowego zawodnika który wszedł na server samo dodawało do timu żeby było fer i GIT , no to działamy panowie i panie ;)
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:27 pm   

o nie, na to zeby dodawalo samo ludzi do teamu to na nic... a jak ktos chce na specu siedziec? ;]
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:14 pm   

Vidmo ładnie podsumował. Tylko bez tego automatycznego dodawania, bo co by to poprawiło? Nic - kto chce ten dojdzie.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:24 am   

to wpisałby observer i by wyszedł ale jak nie to nie ;P
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 11:12 am   

No wiec tak - przewertowalem caly topic (zaskoczyla mnie ilosc odpowiedzi). Ciesze sie, ze ludzie czynnie biora udzial w tym co ja probuje zrobic. Jednakze mamy troche rozne podejscie :)

Cytat:
Adolf:
Team balance mi sie nie podoba. To jest glupi sposob na stworzenie wzglednie rownych teamow. Zdecydowanie preferuje metode Viteza - boot/ban. Po paru kopach wiekszosc sie nauczy, a jak nie, to sobie nie pogra... zycie ;)


Tutaj popieram Adolfa. Fejki odemnie czesto obrywaja kicka za glupie dojscie do teamu, ludziom z prawdziwymi nickami zwracam uwage (fajnie by bylo jakby i inni admini przyjeli taka opcje).

Automatyczne wrzucanie ludzi sie mija z celem. Przykladowa sytuacja - xax3d wlaczylo sie, ja z ziutkiem vs 3 inne osoby, stosunkowo wyrownana walka byla - wejdzie np vidmo i dorzuci go do nas.. co bedzie? Pogrom. Nie pamietam kto wtedy wszedl ale chyba koza i nie doszedl do nas tylko poczekal az ktos sie pojawi w teamie ktory wygrywa i doszedl do slabszych - auto join tego nie rozwiaze, ludzki umysl i swiadomosc graczy - tak.

Zadnym automatem nie rozwiazemy balansu gry - na kazda jedna z propozycji odnosie automatyzacji moge podac kontrargumenty. Najlepszy sposob to aktywni admini bioracy aktywny udzial w grze i pilnujacy sklady. Nie ma innej sensownej metody, uwierzcie mi ze myslalem nad kazda mozliwa opcja.

Statystyki - bezsens. Chociaz te rozbijanie sie o sciany czy topienie w lawie, to moglbym napisac dla brechtu :)

Co do zmian w mapach. Jestem za, postaram sie przygotowac jakas liste - najlepiej jakbyscie mi swoje proponowane mapy podrzucali na maila: pyzmen (at) kam (dot) pl z przedrosrostkiem [ctf] w temacie (ulatwi mi to odczytywanie ich w setkach maili dziennie ktore mi przychodza i na pewno ich wtedy nie pomine). Mapy prosze kompresowac zipem lub rarem tez :)

Glosowanie na mapy. Pamietam, ze kiedys juz bylo i bywalo tak ze niektore mapy w ogole nie wpadaly i dlatego to usunelismy. Przy map cycle jednak te mapy sie pojawiaja, chociaz czesto sa zaraz przevote'owywane na jakies lf10 czy lf4 :) Mysle ze testowo rowniez to bedzie mozna wprowadzic.

Jednakze, aby cokolwiek mialo rece i nogi niezbedna jest pomoc Orlana. Ja moge jedynie zmieniac to co mozna z poziomu admina zrobic, a nie jest to wiele. Postaram sie z nim porozmawiac jak juz wszystko bedzie przygotowane, albo sam moze trafi na ten topic ;)

To tyle - i nie robcie zbyt duzego offtopica :

p.s.
SiD :twisted:
_________________
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 11:28 am   

Zes sie rozpisal :) pyz ale z sensem. Mapy dzisiaj zapewne podam do publicznego wgladau ktore znajde, jak ktos ma jakis ftp/server gdzie moge je umiescic to bylbym dzwieczny.

Kulfon idz sie doedukuj bo sie nawet na q2 nie znasz ;] prawidlowa nazwa twojego "rail war'a" to jest wlasnie rail arena, a co do DMa to jest robiony grajac mapy typu lf4/lf10 gdzie ludzie biegaja i sie zabijaja tylko bo tam za wiele teamplaya sie nie da stworzyc i te przez CIebie ukochane Intermissio bo to nie jest dogrywka jak niektorzy sadza czy tam jakas inna pierdulka, ... hehe nawet jiza sie zasmial z Twojej niewiedzy :] bo w sumie zabawne ze probojesz nawet poprawiac to co jest dobrze nazwane ;]

Edit:
Pyza or ktokolwiek, umiesz dodac na stale rzeczy na serverze domapy ? bo w sumie znalalem jedna fajna mapke ale poza kompletnymi texturami i flagami nie ma nawet sharda.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 12:23 pm   

jak dodacie as2m6 to wracam do gry :)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12