Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
czy qrwa jest dostepny jakis admin?
Autor Wiadomość
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 7:26 pm   

Hehe no z Fasolą to miałem już do końca. Ostre gnicie u niego było :) Ale najlepszy i tak był Kierejsza. U mojego brata na WFie w środku zimy (śniegu było po kolana) mówi, że dziś będą biegali na kilosa :D Myśleli, że to żart, ale nie. Mówili, że będą potem chorzy itp. On mówił, że nie, bo to tylko zahartuje organizm i będą zdrowsi. Pobiegli. Następnego dnia pan Kierejsza nie przyszedł, bo miał zawał. Ale widziałem go dosyć niedawno, więc ma się chyba dobrze ;)
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 8:00 pm   

Kierejsza spoko ziom, zawsze mi dawal klucze do sali gimnastycznej i magazynq, z dyrkiem se zawsze smigalismy jak juz lekcji nie bylo :D
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 8:05 pm   

Hehe, a Dyrek w USA siedzi teraz jakbyś nie wiedział ;)

W ogóle z twojego rocznika to wszyscy wyjechali prawie. Mrówa się trzyma tylko :P
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 8:06 pm   

hehe i po wielu latach TYGRYS okazał się WRÓBELKIEM ;)

apropo nauczycieli to koleś od historii wciąga tabake, chodzi z kijami [trenuje jakies tam sztuki walki]

Środek zimy, temperatura na minusie wszyscy w kurtkach czpakach itd a on idzie sobie do szkoły Grunwaldzką [taka główna ulica] w glanach, czarnych jeansach do tego biały/czarny tshirt i szelki.
Pomiedzy lekcjami potrafił wyjsc na zewnatrz, zdjac koszulke wziasc śnieg, ponacierać sie i wrocic do szkoły.



Jest jeszzce jedna babka ale to inna bajka :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez Prezes_Kiler Wto Maj 08, 2007 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 8:56 pm   

W Białymstoku jest taki dziadek z brodą co zimą nawet w największy mróz chodzi z rozpiętą kurtką Z GOŁĄ klatą na wierzchu :]
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:27 pm   

I tak dziada z naszego osiedla nic nie przebije i wojny na sloiki z balkonu :P pewnie wiesz o ktorym mowie bo mieszka przy lesnej :D z przeciwnej strony przedszkola, przynajmniej kiedys tam mieszkal i ostre fazy, gnilce z nim byly jak mial fazy na komunistow :], ni pamietam juz jak sie nazywal ale powinienes wiedziec ktory to :], drugi mega wykret to byl heniek kineskop (stary dzielnicowy) z ktorym dla Kurzeleskiej ukradlismy 3 przesla z plotu bo nam sie drewno na ognisko konczylo a duzo wody jesio bylo wiec trza bylo czyms palic :] ten nowy to jakis konfident cholerny ... :]
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:42 pm   

Pan Danek rulez. Powiem tylko, ze koleś oblewał samochody kwasem solnym za to, że ktoś zaparkował pod jego balkonem, rzucał w dzieci doniczkami i słoikami :D Spłodził kultowe na osiedlu teksty typu "a ludzie mówią, że moje jajca leżą za szafą", "i gdzie tu miłość", czy "lepiej chujem mieszać ciasto". Od 3-4 lat jest całkowicie spokojny i nic nie robi, tylko stoi na balkonie.


Dla Heńka Kineskopa amputowali całą nogę, ale dalej zbiera puszki i chodzi najebany non stop.


O jakiego nowego ci chodzi?


Teraz doczytałem, że Heniek dzielnicowy :D No ni chuja, żarcik chyba taki z twojej strony? :>

A nowego nawet na oczy nie widziałem.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 4:48 am   

Noo Danek spoko wykret :D

Co do nowego dzielnicowego to nie masz co zalowac :P przychlast na maxa :], chyba ze znowu zmienili -.- bynajmniej jak ostatnim razem widzialem to byl przychlastem :D a stary widze za wiele sie nie zmienil :D hehe wogole dzieje sie jesio cos na osce ? ludzie z getta daja sie wyznaki :D ? jakis czas temu slyszalem ze jesio tam maja dostawic blokow ... eh zjebala sie przez nich dzielnica :/ starsza az sie wiecorem boi chodzic po niej, nie to co kiedys ... no ale mojej starszej to nie rusza bo wiedza co ich czeka :D juz jeden z getta probowal skroic moja starsza -.-, slyszalem ze ze schodow spad :D i 2 miechy w szpitalu lezal bo sie mocno poobijal o sciany jak spadal :D , cwok :D niebezpieczne te schody w socjalkach :D , qfa 4:48 trza sie do roboty zbierac... :/
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 7:42 am   

Cytat:
Mówili, że będą potem chorzy itp. On mówił, że nie, bo to tylko zahartuje organizm i będą zdrowsi. Pobiegli. Następnego dnia pan Kierejsza nie przyszedł, bo miał zawał.


chyba zmeczyl sie patrzeniem jak biegliscie :-)
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 2:06 pm   

Nie no slamsy tam u siebie siedzą. Dla mojej starszej prawdopodobnie ktoś stamtąd zajebał wszystkie kołpaki z samochodu. Ale w dzień to co najwyżej do sklepu przyjdą. Nie wiem czego twoja starsza się boi, ale na pewno tam w rejony twojego domu nie chodzą. Do bloków praktycznie nie dochodzą - do marketu czasem. Przynajmniej ja ich nie widzę.

A co się dzieje na osiedlu - nic chyba :P Na tym wielkim parkingu koło Dyrka bloku będą nowy blok stawiać, ale luks malinka, a nie slamsy. Ale to pewnie za parę lat (na 100%, bo w gazecie już było ogłoszenie ze sprzedażą mieszkań i wizualizacja :) ). Slamsy to budują przy browarze, u nas już nie będą z tego co wiem. Aaaaa i najważniejsze - już robią asfalt na Baranowickiej :D Pozamykali fragmenty i przy Nowowarszawskiej już jest asfalt, ale jeszcze nie można jeździć, bo jeden pas dopiero :D
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 3:37 pm   

rozbudowa Bialegostoku prze pelna para, lol ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 3:46 pm   

No a jak :)

Ostatnio śmietnik pomalowali ładnie ;]
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 3:48 pm   

o kurwa najbardziej podoba mi się to:

Cytat:

JUŻ jest asfalt,


pełen wypierdol :D
_________________


 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 4:27 pm   

Ano JUZ bo baranowicka, dawniej Armi Radzieckiej byla budowana za stalina ... troche niewolnikow sie nameczylo nad brukiem :D normalnie taki zabytek asfaltem pokrywaja, ale good w koncu te mega dziury na X baranowickiej i cialkowskiego znikna, tam to mozna bylo podwozie zostawic takie dziury glebinowe -.-

Nowy blok hyh, to widze juz nie buduja centrum handlowego jak kiedys zamierzali :D jak to sie wsio zmienia :D

Co do slamsow to ja tam nie wiem, kiedys cos probowali wbijac na osiedle ale widze odmanilo im sie, pewnie starszyzna sie wtracila i slamsy za duzo nie mialy do powiedzenia, w sumie to nic nie mialy :D

Kiler zapomniales dodac:

Cytat:
ale jeszcze nie można jeździć, bo jeden pas dopiero
_________________
napierdzielac z karabinka !
Ostatnio zmieniony przez Krsnick02 Sro Maj 09, 2007 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 4:28 pm   

Nie wiecie o so chozi, to się się nie udzielajcie :P

Baranowicka - tylko mały fragment na naszym osiedlu jeszcze jest z kostki granitowej. Kiedyś po prostu budowali takie drogi. Od nas aż do ruskich była droga z bruku. Od paru lat został tylko kawałek u nas, który właśnie skończą.

A u was w myślach pewnie obrazy jakiejś wiejskiej drogi z piachu :)

Tak wygląda bruk jakby ktoś nie wiedział: http://www.bialystokonline.pl/galerie/4/1.jpg ;)


Mamy ludzi - mamy rozwój 8)

http://www.youtube.com/watch?v=1ZbEs6fayX4
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.89 sekundy. Zapytań do SQL: 13