Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Alien i jego BOT
Autor Wiadomość
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 4:54 pm   

oh, czemu mi sie wydawalo, ze [P]isior to ten Alienek z [P] a nie a3 ..
W sumie, mi tez sie wydaje to dziwne, bo nie gralam, fakt, z 4-5 miechow .. i koles, ktorego na servach wczesniej nie bylo widac pojawia sie ze skillem mega megasnym .. No niewiem, albo fejkowal wczesniej, albo sie wyrobil w te 4-5 miechy albo jest tak jak Chrom uwaza :)
Ale kto Ci to udowodni .. Niech se gra z tym botem jak chce :P Tylko co to za frajda wtedy .. to ja niewiem .. Whateva, chodzmy na kolnet a nie szukacie afery :P

EDIT:
Btw. Chrom .. co ten filmik ma przedstawiac? Bo centralnie nic nie widac to uno, a secundo to miales udowodnic, ze da sie wejsc na coolnet ;) a ja ledwo sie domyslam z jakosci tego filmiku, ze to lf10 ;)
_________________
endless tears, forever joy!
Ostatnio zmieniony przez Kazwa Pon Cze 11, 2007 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 4:54 pm   

geez, nudzi sie wam naprawde
nie chce mi sie produkowac, ale prosze konkretne dowody a nie teksty w stylu gosc wali rakiety po klatach a nie pod nogi, jebnal 3 rg pod rzad ... bo to smieszne

a co do skilla ostatnio mialem ponad miecha wolnego z pracy i siedzialem troche na q2
zaobserwowalem kilkanascie osob, które czesto graja tak ze jest to po prostu nie mozliwe i chcialoby sie krzyknac "WH", "AIMBOT" itd tylko po co? chcesz grac to grasz nie chcesz to disconnet i tyle . Moglbym tutaj wymienic pare xywek ale po co. Szkoda po prostu czasu i nerwow.

Co do frk, gram juz pare lat i wiem ze nie da sie nim wejsc na coolnet.
Chyba ze masz chrom jakas zmodyfikowana wersje... to pewnie caly czas na niej grasz? ;)
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 4:57 pm   

lol jak mozesz jeszcze temu zaprzeczac jak masz nagrane w zwolnionym tepie jak twoj celownik klei sie do typa to jest niemozliwe zeby ktos tak idealnie wyczuwal ruchu typka eh... :( a no i nie mowie nic na temat 3 reili pod rzad i bazukach w klate tylko o celowniku w cg i mega skutecznosci w rg ( ktore jakos dziwnie w ostatniej setnej sekundzie nakierowywane jest na typa)
EDIT
kazwa takie textury i przedstawia klejacy sie celownik aliena do ciala typka chyba kazwa nie chcesz tego zauwazyc [;
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 5:34 pm   

Chromie, fajne masz teksturki na lf10. Mógłbyś wrzucić gdzieś swojego paka?
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 5:36 pm   

nie zmieniaj teamtu textury w tym momencie sa malo wazne lepiej zwroc uwage na jego celownik :) a nie na texturki [;
 
 
     
Na!ler^^ 
dm suczka ;)


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 12
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 5:59 pm   

Alien we wczesniejszym poscie podkreslilem to ze wlasnie 3rg pod rzad to nic trudnego ale mowie o tym ze nie ma sytuacji w ktorej NIE TRAFIASZ co najmniej 3rg z rzedu a to chyba nienormalne :S bo nikt nie strzela non-stop idealnie kazdy moze strzelac super ale np. po chwili nie trafic 4rg i znow seria powalajacych strzalow.. a u ciebie wszystko wyglada idealnie od poczatku do konca. A o rakietach sam pomysl zaden madry gracz nie strzela prosto w typa tylko w ziemie bo jest wieksze prawdopodobienstwo ze trafisz czy przynajmniej zjedziesz mu 20hp i nie mowie tu o przypadkach w stylu koles leci w powietrzu lub wyskakuje nam nagle z za rogu. To demo w zwolnionym tempie chyba idealnie pokazuje jak celownik leci za enemy jak magnes. Na poczatku jak ogladalem te demka to pomyslalem ee no koles ma dobry dzien.. wymiata aimem czemu odrazu bot. Ale ogladnalem jeszcze raz na te demka filmik w zwolnieniu i zagralem sobie 10min temu polatalem troche z cg staralem sie jak najdokladniej ciagnac go przy kolesiu faktycznie jak sie postaralem to lepiej mi wchodzil ale ani razu nie udalo mi sie nie odczepic na kawaleczek celka od playera ciagnac cg przez dluzszy moment. Reka sama lekko zwalnia lub przyspiesza taka juz jest a alien lamie prawa biologii :)
Podsumowujac ten moj wywod, mysle ze jednak siekales moze i siekasz/bedziesz siekal/ (nie wiem) na bocie Patrzac na argumentacje nasza i aliena jestem ciekaw co mysla inni.. takze ci ktorzy go lubia. Ja pisze to calkowicie (neutralnie) bo nie znam go w ogule.
_________________
KILL ME NOW!! <-- WEAPON DEPLETED ((:
 
 
     
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:14 pm   

chrom przyznaj sie ze chodzi ci o to ze vidmo cie nie wzial do teamu ;s
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:22 pm   

hahahahahah ! nie no leze rozjebales mnie jak wiesz nie jestesmy z widmem w stosunkach ktore pozwalaly by nam grac razem [; zreszta czy chcialem czy nie to nie zmienia faktu ze haxowales >!<
Ostatnio zmieniony przez chrom Pon Cze 11, 2007 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:23 pm   

Cytat:
nie zmieniaj teamtu textury w tym momencie sa malo wazne lepiej zwroc uwage na jego celownik :) a nie na texturki [;


Dobra, alien to bot.

Teraz daj tekstury :)
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:39 pm   

Ja pewnosci nie mam ale niezle ssie techy na tym demie wiec swoja droga to dziwne zeby taki gracz mial takiego aima RG a rakiety cos mu nie wchodza :wink:

Jakby szynex wlaczyl bota to by juz bylo przegiecie ale w tym przypadku to szczerze ten aim mu i tak niewiele daje.

btw. proponuje wam pisac posty w wordzie z wlaczonym slownikiem a pozniej wklejac na forum
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:43 pm   

no to co ze ssie techy haxowal i trzeba ukarac ;)
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 6:46 pm   

Cytat:
btw. proponuje wam pisac posty w wordzie z wlaczonym slownikiem a pozniej wklejac na forum

Dobrych parę stów za poprawną pisownię? Ja już wolę Firefoksa.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:10 pm   

ja tam myslalem ze to jakis masakryczny rampage alien robil na tych demkach... a tam lekka nasza przegrana (dobrze sie trzymalismy z Pik'iem i Pfff'em :D )
na lf10 mialem takie momenty ze jak biegalem przez 'arene' to dostawalem kilkakrotnie reile w dupsko, zadko sie zdarza zeby sie to powtarzalo no ale moze koles mial aima i tyle
a co do cg, hehe .... chrom pogadaj z bratem, bo jezeli chodzi ci o dokladnosc strzelania z niego to white i alien maja duzo wspolnego, jeden i drugi celuje prosto w przeciwnika (niegubiac go ani na moment) no ale oki, teraz jest ich 2 czyli albo jest to naprawde mozliwe do wykonania albo uzywaja tych samych czitow :P

btw, i tak sie fajnie gralo, wygrali tylko dzieki przewadze liczebnej, przez dluzszy okres czasu :P 8)

*Edit*
A! i co najwazniejsze, 'w dogrywce', bo nie widac tego na demie,
nie udalo sie alienowi ubic mnie z chaina :P
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:27 pm   

serch chyba nie widzisz jak zachowuje sie celownik jak strzela white z cg a jak aliena ( chyba widac na zwolnieniu jak..) jak chcesz to zrobie tez zwolnienie jak white strzela z cg bo mamy autorecord w aprq2 i porownasz czy naprawde tak samo
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:46 pm   

Ten filmik w zwolnionym tempie mnie przekonal, jestem pewny na 85% że to bot.

Jak bylby jeszcze jeden filmik z podobna sytuacja ktora potwierdzi to do konca to trzebaby zastanowic sie co z tym fantem zrobic.
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12