Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Alien i jego BOT
Autor Wiadomość
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 8:31 pm   

bot0002 - zwroccie uwage na klejacy sie celownik kolo glowy w trakcie zmieniania broni przez aliena i bazuka w cyce ( jemu w twarz ale to juz pomijamy ;] )
bot0004 - celownik z ss zachowuje sie tak samo klei sie tuz przy glowie enemy
bot0006 - celownik of corse tak samo i zwroccie uwage na to ze chcial strzelac w jednego zaczal w 2 i po skonczeniu natychmiast zmagnesowalo go na 2
wczesniejszy filmik w zwolnionym tepie tez pokazuje nam celownik aliena tuz nad glowa enemy..
http://www.speedyshare.com/909409239.html zobaczcie sami troche slaba jakos ale jak dla mnie widac wszystko
sory wrzucilem zly filmik do zipa
bot004 - http://www.speedyshare.com/880993947.html
 
 
     
serch
Wisienka

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 57
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:15 pm   

eee, skonczcie gadac bo bym sobie pogral a zero ludu na coolnecie, do gry! :shock:
 
     
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:15 pm   

Dla mnie to jest malo przekonujace. W sytuacji jak zmienia bron na schodach to praktycznie nie ma ruchow myszki, ale a3 strejfuje i dlatego celownik sie ciagle przesuwa. Co poradzic ze przeciwnik sie porusza tak samo jak on. Rakiety w twarz nawet nie skomentuje, bo jak niby mial strzelic do przeciwnika ktory byl wyzej od niego? Moze w podloge heh...
W sytuacji na srodku to rowniez wyglada normalnie. Skad wiadomo w kogo a3 chcial strzelac. Zreszta nikt nie powiedzial ze wpierw trzeba wykonczyc jednego, a potem strzelac w drugiego.
Inna sprawa ze ten fraps tak klatkuje, ze te "klejenie" czy "zmagnesowanie" to jest poprostu pominiecie klatek, a nie nagle przeskoczenie celownika w konkretne miejsce.
Mysle ze takich "filmikow" mozna smialo porobic na kazda osobe. To nie jest przeciez jakis konkretny dowod ze a3 czituje.
Moze troche bronie aliena, ale mam ku temu powody. Jakby gral na bocie to by sie pewnie przyznal. Nie jest przeciez naiwnym dzieckiem ktoremu zalezy na byciu zajebistym w tak starej gierce heh.
_________________
 
 
     
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:49 pm   

Dajcie juz se spokoj, jak gral to tylko jemu powinno byc glupio. EOT ;S
_________________
--------
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:00 pm   

Adol jesli klatkowalo to nie zmienilo by znacznie toru lotu celownika a nie zastanawia cie to ze ciagle ten celownik klei sie kolo glowy to tez takie normalnie i przez frapsa? i mysle ze chyba nikt by sie nie przyznal i teraz pewnie nie zobaczymy aliena na qlnecie bo jak wejdzie bez czitow to bedzie wszystko jasne a jesli wejdzie na nich to moze sie zbierze jeszcze mocniejsze dowody specjalnie dla ciebie adolf bo jakos ciebie to chyba niczym nie przekonasz fakt jest slaba jakos tych filmikow ale to poprostu widac ale jak kto nie chce widziec to i nie zobaczy...
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:09 pm   

polemika, polemika :)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:28 pm   

chrom jak sie dowiem, ze krecisz afere to masz pojechane :p
tak powaznie to fajnie bylo poczytac ten topic o 2 strony ale mi sie kurwa znudzilo i moje skromne zdanie to w dupie z ta cala sprawe

niech sobie dalej oszukuje niedobry czlowiek, zly zly zly :(
_________________
[;
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:33 pm   

Mi to <>< czy ktos gra na bocie ;] gralem pare razy z alienem i widzialem jak ostro kosil , bywalo nawet ze nie wiedzialem co sie dzieje ;D Z Adolfem sie zgodze ze jesli nawet a3 gralby ( przypuszczenie ) na bocie to by sie do tego przyznal , no chyba ze jest mu wstyd. Ale watpie ze taki czlowiek ( gracz ) moglby sie w cos takiego bawic skoro na serwie graja przecietni gracze , jak dla mnie zniszczyl by ich samym stazem w tej gierce ;]

Na pytanie czy a3 gra na bocie sa 3 sensowne odpowiedzi
- Nie i wszyscy sa happy
- Tak i rozwijamy topic do 100 stron
- huj mnie to obchodzi ;)

Wybieram ta 3 ;)

ps. Adolf jestes zajebisty w tej gierce ;]
_________________
zw^matrix
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:41 pm   

chrom czepiasz sie zaczął być grać a nie srać nie ma żadnego bota i tyle klejący sie cg do głowy kazdy to potrafi kto dłuuuugo gra ;*
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:46 pm   

Ja gram dlugo i potrafie zabic szyne ;] to jest bot ;]
_________________
zw^matrix
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:01 pm   

eee tam ja ma cos lepszego wczoraj Adolf zagral jedna mape.nie wiem czy dac na tace w kosciele za to czy nie?? :mrgreen: :mrgreen:
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
WaSyL 
don ojciec


Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:07 pm   

Mapvote boty_pocalujcie_mnie_w_dupe


VOTE YES



A tak btw ... jezeli aliena rajcuje bicie słabszych na bocie to juz jego sprawa...
Aczkolwiek Jezeli naprawde chlopak ma tak wyczutą reke ze naprawde klei mu sie celownik do przeciwnika ... to nie ma na co czekać takiego rodzynka wysyłamy na jakies mistrzostwa rozpierdalaczy i zgarniamy za niego ostrą kase ... Alien zostan naszym pr0gamerem :)

Buziak na pocieszenie dla wszystkich ktorzy szostali zmasaktrowani przez alniena :*
_________________
Marek Grechuta - Dni których nie znamy
// ponad czasowy kawal dobrej muzyki ;)
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 11:36 pm   

ty wasyl oddalbys mysze dla wuja ;p
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 1:56 am   

Tak filmik wogole mnie nie przegonuje, jak dla mnie to jest po prostu skill i poprostu taka sytuacja (starcie) ktorych kazdy z nas mial mnostwo, pokazanie jeden akcji i to w zwolnionym tepie i slabej jakosci to zaden dowod, jak powiedzial adolf klatki sie strasznie gubia. Dobrze ze nie widziales nigdy CG kata ( w tym miejscu POZDRO kacio! )bo bys zrobil jeszcze wieksza afere niz ta. Kolejna sprawa sa przeciwnycy z ktorymi grasz nie blyszcza skillem (nie obrazajac nikogo) to nie ma co sie dziwic ze alien pojechal po calosci z nimi :) .
Troche poszukalem i znalazlem pare wersji roznych czitow i z zadnym nie udalo mi sie wejsc na coolnet, moze nie dotarlem do tego co trzeba i to dlatego, ale to juz mniejsza sprawa bo dowody ktore przedstawiasz niczego nie udowodniaja w 100% ani nawet w 50%, no chyba jedynie ze masz obsesje jakas =]

btw. gra sie na tyle na ile przeciwnik pozwala .,.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
     
white05
Wisienka


Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 90
Skąd: euro-net
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 5:48 am   

pojebani jestescie tyle wam powiem...
zeby ktos dał demko np matrixa jak tak strzela to bylo by tak "czit jak nic" itp. A co to kuwra alien czitowac nie moze ? chuj mnie obchodzi gdzie on gral jak ja " szukałem ammo na mapie" albo nawet i nie ,i jak długo to robił.Moze i w tdm'ie strzelaja lepiej od niego ale na pewno nie maja celownika w jednym punkcie,ktory nie odklejajac sie od enemy przemieszcza sie razem z nim. Btw serch czy tam jakos inaczej się pisze,pokaz mi demo w ktorym moj celownik zachowuje sie podobnie do celownika a3,ze Cie bilem ciagle z cg nie znaczy ,ze musze bota od razu miec. A co do "dla mnie to nie dowod" to co Ci kurwa ludzie maja przyniesc? Ja pierdole. :( :evil:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13