Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Alien i jego BOT
Autor Wiadomość
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
  Wysłany: Nie Cze 10, 2007 7:27 pm   Alien i jego BOT

a wiec od kilku dni zaczalem obserwowac aliena ktory wydal mi sie podejrzany ( zreszta nie tylko mi ) po paru sekundach chasowania odrazu zworcilem uwage na jego celownik ktory jakos dziwnie klei sie do ciala przeciwnika odrazu pomyslalem o frkq2 na ktorym podobnie dziala bot(raczej to nie mozliwe zeby ktos tak strzelal z cg) i jeszcze jego rg 90% ktory jest nakierowywany na typa setna sekunde przed strzalem
zreszta zobaczcie demo moze moje podejrzenia ktorych jestem pewien sa bledne ( w co trudno mi bedzie uwierzyc , lecz tylko krowa zdania nie zmienia )
http://www.speedyshare.com/239472451.html ( obejrzyjcie demko z lf10 to wystarczy)
 
 
     
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 8:17 pm   

Heh, jak ja mówiłem na serwie, że to czit, to mnie wyśmiano :P

Tak samo Vidmo to czit.
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
     
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 8:24 pm   

Chłopcze, twój post sprawił ze reaktywowałem nieużywane ze 2 lata konto na forum.
Gram w tą grę z przerwami już 6 rok, grałem w różnych dobrych klanach (-=ff=-, [P], gumis, up^), jak ty jeszcze szukałeś ammo na mapie, więc nie wyskakuj mi z takimi tekstami.

A co do meritum to demka zupełnie nic nie pokazują, ot player z takim sobie skillem niezłym rg i tyle. Duzo osob na serwerze, w tym ty, ma znacznie lepszego cg , ba często takiego ze trudno w to uwieżyć, ale ja sie nie strzepie bo to tylko gra, żeby miec fun i tyle.
Gramy w ta gre tyle czasu, zostało nas raptem 30-40 osób, że przestałbyś sie wygłupiać.

więc stfu

eot
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 8:42 pm   

widzisz chrom i na co CI to było ;D sam sprawdzalem różne czity które mogłby działać na coolnecie i powiem ci ze zboty nihuhu nie wejdą na ql
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 10:16 pm   

Hehe , no to moze ja tez sie wypowiem na ten temat ;) Ja tez Cie Alien pare razy obserwowałem i to co ty wyczyniasz na serwie z tym cg i rg to nieprawdopodobne ;] az sie pewnego razu zupa zaplułem z niedowierzania. Albo masz tak zajebistego skilla ze szyna i widmo moga Cie pocalowac w pocałowac w reke albo cos tu smierdzi. /


ps. Widmo i szyna nie obrazajcie sie za ten text powyzej ;]
_________________
zw^matrix
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 10:18 pm   

90% RG? Chyba sobie zainstaluje q2 aby to zobaczyc... 8)
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 10:25 pm   

eee czekaj ty daj mi góra miesiąc non stop grania tez bede tak kosił ale to pod koniec wakacji bo do pracy czas isc
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 10:26 pm   

Ta jasne ;) A Jagi wejdzie raz na miesiac i tak Cie zabije z granata ;]
_________________
zw^matrix
 
 
     
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 10:30 pm   

Przejrzalem te demka z ciekawosci i faktycznie aim jest zajebisty, ale nie sadze zeby to byla zasluga bota. Alien3 zawsze przeciez dobrze gral, a teraz ma po prostu dobry okres. Zreszta widzialem juz nie raz lepiej strzelajacych kolesi i jakos nikt ich nigdy nie posadzal o czity. Trzeba tez wziac pod uwage ze osoby do ktorych strzelal same pakowaly sie pod celownik, bo na tych demkach nie widac podejrzanych ruchow celownika. Zreszta te mapy sa tez takie, ze strzelajac przed siebie zazwyczaj sie kogos trafia.
Druga sprawa, ze a3 to juz stary gracz i nie sadze zeby mu sie chcialo bawic w czity, szczegolnie ze nie musi nikomu niczego udowadniac. Predzej bym o takie cos posadzil paru innych kozakow, a nie kogos kto tworzyl historie tej sceny.
_________________
 
 
     
Na!ler^^ 
dm suczka ;)


Wiek: 32
Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 12
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 11:17 pm   

Z ciekawosci obejzalem sobie te demka i hmm.. ciezko powiedziec. Z jeden strony stary dobry gracz wiec i dobry skill. Kazdy z nas potrafi sypnac np. 3rg z rzedu w typa bo koles dostanie jednego rg.. i w nastepne sam wchodzi w nasz celownik jak w maslo ale u aliena nie widzialem sytuacji zeby np. nie trafil 3rg z rzedu (nie mowie o kontrolkach) wiec to mnie dziwi. na lf10 niezla sieka nie powiem :) cg miazdzace.. na drugiej mapie acc tez niczego sobie szkoda tylko ze demo nie jest nagrywane z oczu gracza.. wiecej moznaby zaobserwowac. Dziwi mnie takze to.. ze z rl'a nie strzela w ziemie tylko centralnie po klatach :P . Glupio tak kogos oskarrzac bo moze byc czysty jak lza. W tej sytuacji z checia wysluchalbym wypowiedzi kogos kto mial doczynienia z botem (czy gral czy tylko sprawdzal).. moze dla tego bardzo trudno byloby mi stwierdzic czy cziter czy nie bo ja nawet niewiedzialbym skad go sciagnac (:. Sadze ze ktos kto bawil sie botem doskonale moglby ocenic ta sytuacje!
_________________
KILL ME NOW!! <-- WEAPON DEPLETED ((:
 
 
     
Bush 
sinkman
seeman

Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 163
Skąd: Edinburgh
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 1:29 am   

wg mnie to ma wiecej szczescia niz bota czesto mam tak ze nie musze celowac bo sami stoja na wprost raila.nie wiem czy to oto chodzi ale zauwazylem ze nawet jak nie wycelujesz na 100% w cialo to i tak trafisz (moze to przez lag)szybciej myszka ruszysz i zwieksza sie pole "celnego"strzalu
_________________
murzynskie dziecko do murzynskiej matki:
Mamo, Mamo!! chce mi sie kope!! A Mama poczekaj, zaraz ci ukroje..
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:07 am   

kto tu nie widzi podejrzanych ruchow celownika przyjzyjcie sie na jego cg przeciez to widac jak na dloni jak sie klei celownik do typa 2 sprawa myszka w podlodze zeby nie przykleila sie do typka albo do gracza ze swojego teamu widac malo mieliscie stycznoscz czitami
Nailer
bawilem sie...[;
Ostatnio zmieniony przez chrom Pon Cze 11, 2007 7:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
widmo 
mas[zip]omy$l


Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 244
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:18 am   

mnie rozśmieszyło , nie zebym kogos o cos posądzał to własnie te zero RL koleś który ma skilla powinien umiec stzrelac z RL , przynajmniej tak mi sie wydaje ;D ale jak cos a3 moge podesłac tobie trajektoria rakiet ..? he?
_________________
* bR komedia :)
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:34 am   

sprawa jest prosta nagram wam demko jak strzelam z cg na frkq2 i porownacie [;
EDIT
http://www.speedyshare.com/424902628.html
czyzbym nie strzelal podobnie do aliena z cg i z rg ? no chyba ze tez mam niezlego aima to i przy takim pozostane ;D
 
 
     
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:27 am   

A chrom wbijesz sie na coolnet z tym zbotem czy co to tam jest?
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12