Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
GLOOM - best q2 mod ever !!!
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 11:07 pm   

Pewnie fejk, ale podejrzewam ze scena gloomowa nie ma Viteza, wiec nikt nie dojdzie do prawdy nigdy.
Nie wiem czy lepszych efektow bys nie osiagnal postujac informacje o gloomie w komentarzach na onecie. Tutaj poziom mobilizacji jest bliski zera.
Swoja droga nie podoba mi sie twoja stopka :) Q2CTF jest najlepszy!
_________________
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 12:58 am   

To napewno nie był fejk bo w Gloomie jest tylko kilku graczy z polski, i ja wszystkich dobrze znam i wiem napewno że nikt z nich nie grał w q2 CTF i nie słyszał nigdy o Ziucie ani o klanie EWC. Może bym osiągnął coś więcej na onecie ale po co :?: Ja się produkuję tutaj na forum tylko i wyłącznie dlatego że grałem kiedyś z wami dziadami w q2 CTF i pograł bym sobie jeszcze w coś lepszego czyli Glooma (skopał bym wam chętnie tyłki :D ) Z tym poziomem mobilizacji ludzi to może nie takie znowu zero (trochę osób już przeczytało ten topic), tylko że nie przypuszczałem że nikomu się nawet nie będzie chciało poświęcić raptem 5 min na spróbowanie :( A co do stopki to jeszcze jakieś pół roku temu bym się z tobą zgodził (że q2 CTF jest the best i basta!), ale odkąd gram w Glooma to zmieniłem zdanie, a wiedz że mnie też nie było łatwo namówić na glooma, ale jak spróbowałem i zobaczyłem grę podobną do q2 CTF (ten sam netcode, grapple itp.) tylko że dużo bardziej rozbudowaną to się nawróciłem :D
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 9:58 am   

Q2CTF rzadzi i tyle! Sam gralem w lepsze czy tez bardziej rozbudowane gry albo mody, co nie zmienia faktu, ze Q2CTF jest najlepszy. To nie jest oczywiscie kwestia samej gry, bo podobnych strzelanek jest duzo na rynku. Q2ctf to sa ludzie, ktorzy tworzyli ta scene. Cala historia, klimat, flamewarsy i sytuacje w grze czy tez na tym forum. To sie juz raczej nigdy nie powtorzy, bo teraz jest zupelnie inne pokolenie graczy. No i zadna scena nie ma Viteza, wiec prawdopodobnie same fejki tam graja :D
Osobiscie nic nie mam przeciwko reklamowaniu innych gier czy modow do Q2, bo zawsze dobrze pograc ze znajoma ekipa. Poprostu mi sie ta stopka nie podoba :)
_________________
 
 
     
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 12:53 pm   

A ja tam wole stare dobre bierki przez telefon.
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
     
Xylo 
Wisienka


Wiek: 35
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 88
Skąd: Gdansk
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 3:05 pm   

wy tu gadu gadu a ja proponuje zmontowac sie na gre - jutro godzina 22 widze Was wszystkich na coolnecie!!!!!!!
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 5:28 pm   

no wlasnie wszedlem biegałem na kucaniu itp nie widzialem nawet zeby ktos strzelal z rg tylko z jakis takich dziwnych bronii ; d a no i oczywiscie bylem tam i bylo 22 osoby i byl duke chyba haha D:D
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 1:10 am   

A tam adolf mowisz tak bo jeszcze w Glooma nie grałeś i tyle :P Ja myślałem identyko jak ty zanim zacząłem w to grać. Próbowałem też wcześniej różne inne gierki i mody ale nic nie dorównuje (jak dotąd) Gloomowi moim zdaniem. Według mnie ziut się speszył i uciekł bo od razu jak go zobaczyłem to sie przywitałem a on nic i za chwile uciekł :( (W gloomie nie ma fejków) a już napewno nie z polski :P

Chrom napisz kiedy bedziesz mial znowu czas to ci objaśnie troche reguły i zasady na jakimś pustym servie bo tak to jest ciężko jak inni graja normalnie i możesz się tylko zniechęcić jak nie będziesz mógł sobie poćwiczyć wpierw. Wszystkie postacie i bronie najlepiej sobie na spokojnie wytłumacze. Pozdro
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 1:11 am   

znaczy tobie :P
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
WaSyL 
don ojciec


Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 213
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 7:12 am   

Bez zbędnego pierdolenia - 195.2.123.135:27910 - ::Quake CTF Public server (mam ping ok 80 ale i tak fajnie polamic w CTFa ^^ ) (wieczorami ok 10 - 20 os.)
_________________
Marek Grechuta - Dni których nie znamy
// ponad czasowy kawal dobrej muzyki ;)
 
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 2:12 pm   

qrde Chrom podałbyś swój nowy numer gg bo tak się naprodukowałem na ten co masz podany tu na forum że szok i nagle jakiś kolo mi mówi że chyba pomyliłem numer :?
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
chrom 
Śliweczka


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2003
Posty: 313
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 9:27 pm   

a no rzeczywiscie zly numer hehe ;D
 
 
     
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 8:46 pm   

wasyl jutro moze zajrze na serv bo dzis bylem i w chuj osob tam gra :) moze troche poskacze jak ktos chetny to pewnie jutro kolo 22-23 :)
 
 
     
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Cze 28, 2009 10:25 pm   

kurwa a ja nie mam q2 ;(
_________________
zw^matrix
 
 
     
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 1:06 am   

Matrix to przykre ;P ja mam 2 orginaly :D

Adi wes nic nie mow, bo na wspomnienia sie zbiera xD, swoja droga ze 2 tyg temu robilem remament zdjec i znalazlem zdjecie Viteza ze zjazdu w Gorzowie xD pyza z reszta tez lol, i inne z turniejow. O i ze slawetnego zjazdu w Gdansq LOL aci miarzdzyciel i inni, rudy zenek podpierajacy sciane spiac i outi faza z ziemniakami... eh to czasy byly ;]

Stalker, nie rozumiesz nie przekonasz starych wyjadaczy q2ctf takich jak Adi czy ja do innej gry. q2ctf byl jest i bedzie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem, nie ze wzgledu na grafe czy osiagi, ale ze wzgledu na klimat i ludzi jaki kiedys byl.

Uh oh same slawy:Vitez
slawetne PnM na zjezdzie w Wawie w starej Arenie.
Jak ktus chce to moge i reszte wrzucic xD kiedys...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
     
Stalker 
Wisienka
GLOOM rulez!


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 3:14 am   

Cytat:
q2ctf byl jest i bedzie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem


Możesz mi wierzyć lub nie ale ja tak samo uważam(łem), jednak z czasem jak coolnet coraz częściej zaczął świecić pustkami aż do prawie całkowitego obumarcia zacząłem szukać czegoś co chociaż w jakiejś części zastąpi q2ctf. No i pewnego razu na coolnecie pewien koleś powiedział mi że od jakiegoś czasu gra w glooma bo według niego gloom jest lepszy od zwykłego q2. Pomyślałem sobie spróbuje i zobacze co to wogóle jest. Szczerze to na początku podobało mi sie tylko troche (głownie jako coś nowego) ale z czasem gdy pojmowałem kolejne newanse i zasady, giera coraz bardziej mi się podobała. I teraz już uważam że jest napewno nie gorsza od q2 CTF (przed glomem w którego gram od pół roku, grałem tylko w q2ctf) a dodając fakt że jest tam non stop pełno luda + niesamowita grywalność + elementy RTS itd. uważam (mimo wielkiego sentymentu do ctfa) że gloom jest jednak fajniejszy od q2ctf (dodam tylko że gdy ten koleś pokazywał mi glooma to myślałem jeszcze wtedy dokładnie tak samo jak ty czyli "q2ctf byl jest i bedzie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek gralem") a jednak niespodziewanie zmieniłem zdanie :wink:
_________________
Ziomki g2 CTF jest extra, ale to nic przy q2 GLOOM. Specjalnie się tu zarejestrowałem żeby was o tym poinformować (kiedyś grałem z wami dziadami w CTF w klanie INV). Info i pliki: www.planetgloom.com W razie pytań walić na moje gg.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 2.63 sekund. Zapytań do SQL: 13