Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja ??
Autor Wiadomość
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Mar 02, 2003 7:05 pm   Rekrutacja ??

Napiszcie co myślicię o tym pomyśle.

Zrobić na www ctf.pl liste osób którzy są bez klanu i szukają klanów będzie łatwiej kogoś zwerbować ;],myśle że to jest dobry pomysł.
Zrobić dział taki i było by miło :)
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 02, 2003 7:26 pm   

A kto zechce do twego klanu Neo ??? hihihi
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 03, 2003 12:09 am   

A kto odsieje fejki z tej listy? Nie ma zadnego rozsadnego kryterium ... na mnie nie patrzcie ja mam do fejkow po prostu nosa (oceniam po zachowaniu na servie) i zawsze gotowego ignora :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 03, 2003 6:18 am   

neo: vote.... YES!
 
 
Dioxide
Wisienka

Dołączył: 18 Lut 2003
Posty: 8
Wysłany: Pon Mar 03, 2003 2:05 pm   

VOTE YES
_________________
;>
Witam :D
Niech Quad bedzie z tobą chłopcze...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Mar 03, 2003 4:06 pm   

To jest w sumie dobry pomysl, ale tak jak zwrucil uwage Vitez kto odsieje fejki i innych ktorzy tylko sie zgrywaja itp. Bo to musialo by byc jakos. Taki wstepny pomysl, zrobic baze z danymi graczy w ktory nie tylko jest gg i mail, ale tez z jakiego ip graja itp. Of cors tylko do wgladu CLow i adminow ctf.pl, nowe klany musialy by dostac autoryzacje od adminow ctf.pl by mogli tam miec wglad. Mysle ze to nie najgorszy pomysl, bo wglad dla wszystkich to odpada ! bo zawsze sie znajdzie taki co bedzie chcial cos napsuc majac te dane.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 04, 2003 8:07 am   

Cytat:
nie tylko jest gg i mail, ale tez z jakiego ip graja itp.


To by dosc dziwnie wygladalo w przypadku graczy z sieci osiedlowych (hello Vectra) - kilkunastu/dziesieciu graczy z tym samym IP ...
albo kafejki?

Pomysl dobry ale ja jestem bardzo sceptycznie do niego nastawiony patrzac na postawe wiekszosci graczy polskiego CTFa ktora mozna skrocic do "gram pod fejkiem - bo moge, bo lamie, dla jaj". Za duzo graczy jest takimi pseudodowcipnisiami, luzerami ktorzy mysla ze sa bardzo dowcipni robiac glupie kawaly sobie i innym, a tym samym psujac wszelkie najlepsze nawet inicjatywy... dzieci po prostu.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
fear
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 32
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 04, 2003 8:23 am   

tymrazem zgadzam sie z Vitezem jest za duzo fejkow i przekretow zeby zrobic cos takiego ... moze ten pomysl przeszedl by w innym kraju :D w polsce bedzie ciezko ;/
_________________
fear
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Mar 04, 2003 1:14 pm   

W polsce tak, ale jakies 2-3 lata temu :D jak nie bylo tyle dzieci i nie bylo tyle fejkow i nie bylo takiego lamerstwa w elicie grajacych, bo wsrod slabo grajacych zawsze lamerstwo bylo.
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 04, 2003 2:47 pm   

to jest dosyć ciężka sprawa ale możnaby sprobować, najwyżej by się to zlikwiowało. Tyle że łatwo mi mówić bo sam tego nie zrobie bo nie znam się jeszcze na php ;/
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 04, 2003 3:19 pm   

Cytat:
nie znam się jeszcze na php ;/


Ani nie masz dostepu do ctf.pl (bo jak to Neo pisal mialoby byc na ctf.pl).
Zrobic, odpalic, zobaczyc ze sami "jajcarze" i fejki sie wpisuja (bo na imprezkach w kafejkach po piwku i trawce to tylko "jajcarze" siedza :/ )i skasowac? To po co w ogole ma to ktos robic, meczyc sie tylko by przetestowac i zamykac potem?

Albo robic ale tak porzadnie, z takimi kryteriami i zabezpieczeniami zeby uniemozliwic fejki, podszywki itp "dowcipy" , albo nie robic w ogole.

Numer IP to zadne kryterium zabezpieczeni , napisalem o tym wczesniej. Moderacja zgloszen to juz jakies rozwiazanie (czyli akceptowanie ich i umieszczanie na stronie przez jakas osobe a nie automatycznie po wyslaniu) .
Nee... wg mnie pomysl OK ale nie przejdzie tzn jego wykonanie zostanie zniszczone przez lamerow, dowcipnisi i fejki - takich juz graczy mamy w Polsce, z taka srednia wieku i inteligencji ze nie ma co o tym myslec.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 04, 2003 4:36 pm   

no ani dostepu do ctf.pl nie mam :P
ale ztakim założeniem jak ty vitez patrząc to po co wogole ma być quake CTf, te forum...
wchodzisz na server a tu 0 teamplaya
wchodzisz na forum a tu bluzgi
a jednak ktoś jescze gra w q2 i korzysta z forum
można tak na to spojrzeć
co nie zmienia faktu że w pewnym stopniu masz racje.
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Mar 04, 2003 10:37 pm   

[quote="vitez"]
Cytat:
nie znam się jeszcze na php ;/


Ani nie masz dostepu do ctf.pl (bo jak to Neo pisal mialoby byc na ctf.pl).
Zrobic, odpalic, zobaczyc ze sami "jajcarze" i fejki sie wpisuja (bo na imprezkach w kafejkach po piwku i trawce to tylko "jajcarze" siedza :/ )i skasowac? To po co w ogole ma to ktos robic, meczyc sie tylko by przetestowac i zamykac potem?

Albo robic ale tak porzadnie, z takimi kryteriami i zabezpieczeniami zeby uniemozliwic fejki, podszywki itp "dowcipy" , albo nie robic w ogole.[/quote]


Vitez no ale to by szło np na kogos maila i ten ktos by juz wiedział czy to fejk czy nie np musisz bodac maila GG itp na maila wysyłasz mu jakis tam Kod i on musi go wpisac albo jakos inaczej to by przeszło czasami mozna zaryzykowac
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 05, 2003 6:55 am   

[quoteVitez no ale to by szło np na kogos maila i ten ktos by juz wiedział czy to fejk czy nie np musisz bodac maila GG itp na maila wysyłasz mu jakis tam Kod i on musi go wpisac albo jakos inaczej to by przeszło czasami mozna zaryzykowac[/quote]

Neo a widzisz jakis problem w zalozeniu sobie dowolnego maila na jakims darmowym serwerze, potem nowego uzytkownika GG z falszywymi danymi, tak samo ICQ z falszywymi danymi?

Ja nie widze, w przeciagu 5 minut moglbym sie zglosic do ciebie jako Krzysiu Blablinski, nick krzybla z mailem krzybla@wp.pl (albo poczta.onet.pl albo wiele innych) i z gg z wypelnionymi falszywymi danymi (imie nazwisko jak wyzej, miasto jakies zmyslone powiedzmy Kapiszyn). I rozpoznasz takiego? Odrobina sprytu i checi i masz zaplecze (mail i gg) na fejknika i nie wykryjesz takiego chyba ze przez personalne spotkanie. I maile do siebie moze odbierac i udawac prawdziwa osobe, i gg moze odpalac...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Sro Mar 05, 2003 1:31 pm   

Jest jeszcze jedno rozwiazanie , tylko duzo roboty, ktoś z Vectry mógłby sprawdzac wewnetrzne ip. Jest tylko pare ale: trzeba by było zrobic liste wszystkich graczy z ich ip wewnatrznymi i posprawdzac czy sie nie powtarzaja i sprawdzac to co jakis czas bo ze zmiana wewnatrznago ip w Vectrze nie ma zadnego problemu. Wogole szkoda zachodu na to wszystko bo fejków i tak sie nie wykryje, zawsze ktos taki moze po prostu grać z kafejki.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12