Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja ??
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 05, 2003 8:48 pm   

Cytat:
Jest jeszcze jedno rozwiazanie , tylko duzo roboty, ktoś z Vectry mógłby sprawdzac wewnetrzne ip. Jest tylko pare ale: trzeba by było zrobic liste wszystkich graczy z ich ip wewnatrznymi i posprawdzac czy sie nie powtarzaja i sprawdzac to co jakis czas bo ze zmiana wewnatrznago ip w Vectrze nie ma zadnego problemu. Wogole szkoda zachodu na to wszystko bo fejków i tak sie nie wykryje, zawsze ktos taki moze po prostu grać z kafejki.


Brzmi jakbys uwazal wszyscy gracze w q2ctf w Polsce graja z vectry ? :O

A co ze sprawdzaniem pozostalych chetnych?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Sro Mar 05, 2003 11:37 pm   

Vitez wcale tak nie uwazam :P

Cytat:
To by dosc dziwnie wygladalo w przypadku graczy z sieci osiedlowych (hello Vectra) - kilkunastu/dziesieciu graczy z tym samym IP ...


No to znalazłem jedno rozwiazanie na "twój" problem.
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 06, 2003 12:12 am   

No to chuk Vitez musielibyśmy zaufać ludzium przez jakis czas było by moze parej jaj ale puzniej było by ok i pomesł by wypalił
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
conan
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 06, 2003 1:54 am   

Kurwa grac a nie jakies pojebane pomysly rozkminiac.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 06, 2003 8:35 am   

Cytat:
No to chuk Vitez musielibyśmy zaufać ludzium przez jakis czas było by moze parej jaj ale puzniej było by ok i pomesł by wypalił



HEHEHEHEHHEHEHE :D
Zaufac? Tym dzieciakom co graja po piwku i trawce, co uwazaja ze lepiej grac z biteme bo ma timera niz z q2ace by udowodnic ze nie ma czita?

Co wola grac pod fejkami bo sie boja nicka pokazac, bo sobie bezkarnie moga lamic pod fejkiem?

Niestety takich graczy jest wiekszosc w Polsce , wystarczy spojrzec na serwery o dowolnej godzinie - 60% fejki, 20% nowi gracze, 20% "normalni" (klanowicze, z-factor itp starych wyjadaczy co nie graja pod fejkami). I takim chcesz zaufac?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 07, 2003 10:20 pm   

masz racje vitez ale są jeszcze tacy upierdliwi co zamiast grać swoje jak starzy "wyjadacze" przypierniczają się do nowych/fejkow....
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Mar 07, 2003 10:30 pm   

po co to wszystko? coraz mniej osob gra w ta gre, bo zamiast grac, wy wymyslacie durne problemy i klucicie sie...

moze ruszcie dupe na server i popykajmy cos ciekawego.
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Mar 10, 2003 10:45 am   

hmmm kfak ja wiem czy coraz mniej osob gra jezeli domnie kumple wada pograc a jest new i chce sie poczuczyc grac go wywalaja ze jeszcze nie wiem o co chodzi to go wywalaja bleh zero kultury :( no duzo ludzi znam co chca grac w to no ale nie znaja servow itp wiec mysle se tak ze osob przybywa i odchodzi :( tak jak w kazdej grze a ta rekrutacja naserio gud pomysł
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 11, 2003 2:34 am   

Chyba najpierw moznaby liste serwerow pod ctf.pl zrobic... kfak to chyba twoja dzialka (wraz ze mna ale ja mam opisac stawianie serva i komendy). Wtedy wiedzieliby gdzie grac, jakie pingi, wymagania itp.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Mar 15, 2003 9:45 am   

Moze by zrobic tak na tydzien taki dzial (na probe) jesli fejkof wpisze sie wiecej niz 25% to sie dzial zamknie ..... Neo mial gut pomysla :)
Pozdrofka..
_________________
Do kasacji :>
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Sob Mar 15, 2003 1:33 pm   

hehe dziwi mnie to wszystko!

Vitez komu bedzie sie chcialo zakladac nowe mailie i gg dla zartu????
Mi sie osobiscie nie chce zarejestrowac nowego darmowego konta www, ktore mam juz zarejestrowac prawie z 2 miechy, bo nie mam czasu i checi.

Neo ma bardzo dobry pomysl i uwazam ze kazdy gracz jest w bazie ctf.pl, a jak nie to mozna po www klanow poszukac. Wtedy tych graczy mozna zamieszczac jako np "Satrzy gracze bez klanu", a wszystkich nowych i ewentualnych dzowcipnisow "Nowi gracze bez klanu".

Mozna to zrobic i wpis do tej listy powinien byc wysylany na maila.

Zeby uniknac fejkow kazdy powinien podac swoj telefo kontaktowy!!
I nie bedzie lamerstwa bo w kazdej chwili moznaby zadzwonic i porozmawiac.

Sadze ze z takimi utrudnieniami nikomu by sie nie chcialo robic jaj.

Albo mam lepszy pomysl : kazdy kto by chcial byc dodany do listy powinien zadzwonic z nie zastrzezonego numeru do jakiego webmastera z ctf.pl.

Co wy na to???

A co fejkow - przesadzacie. Ja czesto gram pod fejkiem "lame" czy cos takiego i nie wiedze nic w tym zlego. Jak mam zly dzien i chce grac to musza wszyscy wiedziec ze jestem dzidziek??????
_________________
Pozdroofka :)
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 15, 2003 3:49 pm   

Cytat:
Zeby uniknac fejkow kazdy powinien podac swoj telefo kontaktowy!!
I nie bedzie lamerstwa bo w kazdej chwili moznaby zadzwonic i porozmawiac.


No to juz dobry pomysl i powinien byc skuteczny...

Cytat:
Ja czesto gram pod fejkiem "lame" czy cos takiego i nie wiedze nic w tym zlego. Jak mam zly dzien i chce grac to musza wszyscy wiedziec ze jestem dzidziek??????


Tak, wszyscy musza wiedziec. Co to innych obchodzi ze ty masz zly dzien i masz ochote sobie polamic pod fejkiem psujac innym gre i wyzywajac sie tym cieszac pyszczek ze sobie polamisz pod fejkiem? Jak masz zly dzien - nie graj w ogole lub pograj po lanie / z botami / w inna gre w trybie single player a nie zamierzasz wlazic jako fejk i psuc dzien tez innym lamiac se do woli. Btw... juz z 10 razy sie tu z fejkowcami klocilem o ich podejsciu "gram pod fejkiem ... bo moge" wiec od razu zrobmy EOT albo ewentualna odpowiedz napisz na PM zeby offtopika nie robic.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 26, 2003 12:34 pm   

Niewielu jest graczy nowych co - nie znaja tych juz poszanowanych i rozpoznawanych na serverach. Sadze ze wiarygodnosc osoby ktora bedzie wpisywana do bazy danych powinna zostac potwierdzona przez takiego gracza... w razie jakichkolwiek watpliwosci powinien byc zastosowany pomysl Dzidziusia z telefonem... . Eh ... nieco dziwne metody "zapobiegania fakom"... ale co poradzimy :? .
Aha Vitez ja gram pod fakiem tyle samo czasu co pod naturalem i nie sadze zeby to bylo zle... a fake powstal - bo mialem syndrom stresu realnika (nie moglem zagrac doberze pod realem). - Wiec mow mi jeszcze ... :]



---------------memento mori---------------
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2003 1:48 pm   

o ja tesh mam czasem "syndrom real nicka"
!!
i to jest prawda!
chociaz nawet na kai.ctf.pl mam aliasy rejl? PogromcaDziewic i Smerf
to czeto bywa tak ze nie dizie mi i wtedy zmieniam nicka i jest jakos lepiej.
oczywiscie glupio to brzmi ale tak jet
ale jak juz jstoka to zmieniam na normala ;]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 26, 2003 3:02 pm   

Ja jakos tego syndromu nie mam. Czuje sie dumny ze niezaleznie od chwilowego poziomu moich umiejetnosci (bo, jak chyba kazdy, raz gram lepiej raz gorzej) mam w sobie na tyle odwagi by nie chowac sie pod fejkiem, by w calosci wziac na siebie - na swojego prawdziwego nicka odpowiedzialnosc za swoja gre. Mam wrecz prawie odwrotny syndrom... jakbym zagral pod fejkiem to stracilbym caly szacunek do siebie i wiare w siebie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 13