Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
budujemy zywa wieze z ludkow w q2
Autor Wiadomość
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Mar 20, 2003 9:38 pm   

A popacz popacz jednak sie znalazlo ... moze mam slaby wzrok ? niewiem ale jestem przekonany ze wzrok z inteligencja niewiele ma wspolnego. Niewydaje ci sie ? A poza tym niezawsze przegladam wszystkie nwesy z q2ctf - niemam czasu.
_________________
Do kasacji :>
 
 
conan
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Mar 21, 2003 6:26 am   

Ciekawi mnie jak z tego skrena jebna bo ta trampolina na tej mapie jest bydlacza z samej gory nie widac ziemi:P Fajnie sie robi created z 400 helta z samej gory:)
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 21, 2003 5:43 pm   

noo ;]
albo fajnie sie tesh wchodzi z graplem, nie uzywajac trampoliny ;]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 21, 2003 6:41 pm   

Cytat:
A popacz popacz jednak sie znalazlo ... moze mam slaby wzrok ? niewiem ale jestem przekonany ze wzrok z inteligencja niewiele ma wspolnego. Niewydaje ci sie ? A poza tym niezawsze przegladam wszystkie nwesy z q2ctf - niemam czasu.


Gdybys choc troche gral w RPGi (niekoenicznie te komputerowe, glownie o te "papierzaste" mi chodzi) to bys zauwazyl ze w wieeluu systemach RPG taka umiejetnosc jak 'spostrzegawczosc' prawie zawsze podchodzi pod ceche 'inteligencja' czyli jest zalezna od niej, co musialo paru specjalistow potwierdzic inaczej by takiej zaleznosci nie ustanawiano nie sadzisz?

A njusow na ctf.pl nie jest tak wiele - 2,3 na tydzien i pare linijek, az tak duzo czasu zajmuje ich przeczytanie?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Mar 21, 2003 9:30 pm   

Cytat:

Gdybys choc troche gral w RPGi (niekoenicznie te komputerowe, glownie o te "papierzaste" mi chodzi) to bys zauwazyl ze w wieeluu systemach RPG taka umiejetnosc jak 'spostrzegawczosc' prawie zawsze podchodzi pod ceche 'inteligencja' czyli jest zalezna od niej, co musialo paru specjalistow potwierdzic inaczej by takiej zaleznosci nie ustanawiano nie sadzisz?

A njusow na ctf.pl nie jest tak wiele - 2,3 na tydzien i pare linijek, az tak duzo czasu zajmuje ich przeczytanie?


Nie sadze ! Jak ja moglem cos spostrzec jak wogole nie widzialem stronki ctf.pl od prawie 1 miesiaca. Nie mialem wogole kompa przez 3 tygodnie.Na ctf.pl zagladalem prawie dziennie (przed awaria mojego kompa) i jakis news pojawial sie nie czesciej niz 1 mies, a jak sie pojawil to niebylo to nic co moglo by mnie zainteresowac. Wiec uznalem ze jeszcze zadnego newsa tam niema lub mnie to nie obchodzi. Daty nie widzialem na forum i uznalem ze jak jej tu niema to dlaczego mial by byc na ctf.pl jako news. Wiec nie pisz mi tu glupot ze mam malo inteligencji lub cos w tym stylu, postawilem pare postow niektore (moze wszystkie) mogly sie zdawac idiotyczne. Ale ty nie jestes zadnym expertem (tak mi sie wydaje) w dziedzinie "rozpoznawania inteligencji po postach" i napewno niewiesz ile ma inteligencji. To co pisze to sztuka pisania, wypowiadania swoich mysli (j.polski) a nie inteligencji - JA tak uwazam.

vitez: nie pisz mi takich pierdol wiecej bo sie mecze i trace cenny czas :P

"w szampanskim nastroju ..." pozdrawia Kumanus
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Mar 21, 2003 9:33 pm   

i w zadne gry RPG ani "papierkowe" - chodz nie wiem o co ci chodzi - nie gram bo mnie to nudzi.
_________________
Do kasacji :>
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 1:59 am   

Marudzisz, wyjezdzasz tu z samoocena wlasnych postow i jakims jeczeniem o expertach czy cos samemu przyznajac sie do takiego bledu jak nie czytanie njusow ctf.pl . Jak widzisz to dobry nawyk bo w njusach jest sporo informacji :P wiec wroc do niego skoro juz masz kompa. I skoncz temat o inteligencji bo "lepiej w milczeniu znosic posadzanie o bycie idiota... niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci..." ;)

(w skrocie: no offense, konczymy dyskusje, date juz znasz)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 8:12 am   

no dobra to ja bede juz czytal wszystie newsy
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 22, 2003 8:53 am   

[quote="vitez"]Jak widzisz to dobry nawyk bo w njusach jest sporo informacji :P
[/quote]
nom tylko som rzadko ;p
inaczej: fajnie by bylo jkaby sie wiecej dzialo w polskiej kulturze [?] ctf'a ;]
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 11:13 am   

Grunt to gadac nie na temat, nie vitez i kumanus ?
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 11:33 am   

Grunt to zaczynac kolejna bezsensowna dyskusjie, nie Tygrys?
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 1:00 pm   

eh... a propo wiezy q3 :] hm... jak sie wiezyczka przewrocila przez 5 minut byle tele-fragi :] fresh meat... :) :) :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 1:00 pm   

widac tygrys miał trudne dziecinstwo ... i musi duzo rozmawiac :)
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 1:09 pm   

na pm... z takim bzdurami a nie zasmiecacie forum... my tu gadamy o ludkach z q2 ktorzy buduja domek :P :P a wy... "jezdzicie" sobie... albo gadacie nie na temat...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 22, 2003 5:31 pm   

Tygrys: ignore

(jako drugi niefejk po duku dolaczasz do listy osob permanentnie przeze mnie ignorowanych)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13