Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
budujemy zywa wieze z ludkow w q2
Autor Wiadomość
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 26, 2003 12:55 pm   

ja kcem sie zglosic tylko p[oprosze powiedziec mi kto bedzie robil zdjecie ... :] - musze sie dogadac z lepkiem ... :-)
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 11:44 am   

[quote="Kribol"]Grunt to zaczynac kolejna bezsensowna dyskusjie, nie Tygrys?[/quote]

Buhahahahahha w tym momencie zacytuje mojego kolege zela: "jestes glupi" ... jak zrozumiesz kto nie na temat pisanie tu zaczol to sie odzywaj, ale nie pier..dolisz glupoty, powiedz wprost ze mnie nie lubisz a nie pierd.olisz glupoty ze to ja zaczynam offtopic...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 1:03 pm   

Cytat:

Grunt to gadac nie na temat, nie vitez i kumanus ?


Ich dyskusja zostala juz skonczona, jak mozna zauwazyc wyzej.. A Ty tym tekstem nie wiem co chcesz osiagnac, chyba probojesz rozpoczac kolejna dyskusje, nie dotyczaca tematu Topicka. I udalo Ci sie jak widac. EOT.
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 2:40 pm   

tygrys wes sie zamknij i nie pisz bez zensu ok ? bo sam jestes glupkiem ... i powinienes palacic twarzowe .. qrwa drugi vitez vitez sie uspokoil to ty przejeles role ..
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 2:43 pm   

tygrys wes sie zamknij i nie pisz bez zensu ok ? bo sam jestes glupkiem ... i powinienes palacic twarzowe .. qrwa drugi vitez vitez sie uspokoil to ty przejeles role ..
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 3:15 pm   

buehehe Tygrys powinien placic twarzowe :P
za bardzo jest zarosniety :lol:

btw.... Icer zamiesc swoja fotke .. daj sie posmiac .. :wink:
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 5:28 pm   

Icer a ty jak glupi podczepiasz sie jak wagonik do pociagu <- jak zrozumiesz text to daj znac na PM o ile bedziesz chcial :P

A napisalem dopiero teraz bo dawno nie zagladalem na forum i dopiero go zobaczylem ! proste nie :P i jakbys dobrze zrozumial co ci ciezko ostatnio idzie :D to bys sie tak nie rzucal jak gowno w trawie :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 6:23 pm   

alien jak zeskanuje to ci przesle ...
tygrys ja zrozumiałem tylko ty uwazasz sie za najmądzejszego ale niestety takim nie jestes ... wczesniej mysalem ze jestes normalny ale po turnieju zmieniłem zdanie ..
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 27, 2003 8:34 pm   

to znaczy, ze jest nienormalny ???
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Mar 29, 2003 12:08 am   

Im in :D kiedy gdzie itp :D Panie Ali czy moze pan postawić pierwsza cegłe :P
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Mar 29, 2003 12:14 pm   

Icer skoncze ta rozmowe bo wiedze ze nic nie rozumiesz i wyzywasz mnie tylko za cos za co nie powinienes, raczej ja powinienem sie ciebie czekac, ale to szczegol... i tak sie do mnie zawsze przyczepiaja nawet jak mam racje i zwracam komus uwage, bo tak jest najlatwiej, jedni sie mnie czepiaja to i ja sie poczepiam bo jak wszyscy to wszyscy... to jest najrostsze, nie zaczne jechac po kims do kogo nie czepia sie nikt bo po mnie zaczna jechac... a nie bede mial argumentow zeby odeprzec ich ataki wiec jade po tym po kim oni jada... icer tu opisalem co ty wlasnie robisz, moze teraz zrozumiesz i napiszesz cos sensownego a nie wyzywasz mnie od takich i owakich bez zadnego powodu, mogles se olac to (i tak cie to nie dotyczylo) i skonczylo by sie to ale ty nie mogles wytrzymac i sie przyczepiles i obrazasz mnie, a turniej nie ma tu nic to tego, robilem co mialem robic, a to ze na turnieju pare osob mnie wqrfialo i nie rozumialo co sie do nich mowi (po 2-3 prosbach i tak nie rozumieli) to juz inna historia... jak chcesz na temat turnieju pogadac to zapraszam gg:1112319 wyjasnie ci jak to wygladalo z mojej stronay a nie widziales toco inni napisali i sie czepiasz... koniec nienatemat gadania... jak chcesz cos jeszcze to zapraszam na gg... a jak ja ci sie nie podobam to sie do mnie nie odzywaj i tyle... Napisalem to tutaj a nie na PM zeby i inni mogli zobaczyc jaki ty jestes .... i udowodnic ze jednak to ty nie masz racji...

A co do wiezy :] to jak uda mi sie to bede i pomoge :]
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Mar 29, 2003 12:36 pm   

hm... tygrys powinienes kisazki psychologiczne pisac tak ładnie sie wypowiadasz .. dobra spoko teamt zakonczony bo i tak sie nie dogadamy ... a co do twojej wypowiedzi to urzekła mnie twoja historia !
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Mar 30, 2003 3:07 pm   

bylem przez 15 min cegla i znudzilo mi sie. beznadzieja , ludzi za malo , przy polaczenu sie obrazu nie bylo, server nie wytrzymywal,chaos jak huj , nikt nie umial policzyc ile jest ludzi, wywalalo ludzi co chwila .. itd ...
_________________
Do kasacji :>
 
 
Budyn
Wisienka

Dołączył: 06 Kwi 2003
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Kwi 06, 2003 8:48 am   

Czesc wszystkim !!
dawno mnie nie bylo i dopiero czytam ten post :)
fajna sprawa z ta wieza:)
zglaszam sie
_________________
B- jak budyn :)
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Kwi 06, 2003 12:54 pm   

Kisiel tfu znaczy sie Budyn :D juz ta wieze budowano, a z twojej wypowiedzi wynika to ze chcesz ja stworzyc :D , moze jeszcze beda ja budowac :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.55 sekundy. Zapytań do SQL: 13