Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
q2 movie
Autor Wiadomość
xman
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 97
Skąd: znienacka
Wysłany: Wto Mar 25, 2003 8:37 pm   

muki ... a w jakim programie przerabiales wszystko na avi i wrzucales muze ?? :>
_________________
http://ewc.ctf.pl
ewc przegralo ;o ?? to znak ze ziut zjebal na ctf1,ctf2,ctf3,ctf5,lf1 i na sumie6 :P
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 26, 2003 6:27 am   

wlasnie ?
pozatym napisalem to co ty wiesz + ze warto obejrzec bo sa fajne akcje [glowny watek tego ilmu zostal zachowny jak by to babka od polaja powiedziala :D ]
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Mar 26, 2003 12:32 pm   

[quote="xman"]muki ... a w jakim programie przerabiales wszystko na avi i wrzucales muze ?? :>[/quote]
na .avi przerabialem w beefquake'u
a muze wrzucalem w adobe premiere 6.0
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 26, 2003 11:14 pm   

Nie wiem czym wy to ogladaliscie ale mi strasznie tnie ten film! :( (od kilkusekundowych wtyk co parenasice sekund po totalny zwis). Sterowniki: 40.72 do GF2 MX 200 32MB
Poza tym Divx AF, DivX 5.02Bundle, AC3Sound itp.
Playery wyprobowane (w kazdym coraz gorzej cielo): Vplayer o.6e, MediaPlayer 9.0, DivXPlayer 1.0 Alpha, Realplayer, Quicktime player
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 27, 2003 6:24 am   

a prawda!
[nie znam sie na tym i ku mojemu zdziwieniu myslalem ze to moj komp ;/]
byl taki czarny ekran i musialem przewijac o 5seki bylo oka
i tak zrobilem chyba ze 7 razy ;/
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 11:36 am   

Mkuh mala uwaga, z tym filmem jest cos nie tak bo sie zacina w tym miejscu co jak napisales na esports jest zle cos zrobione i dalej nie idzie, wiec zrob cos z tym bo nie da sie go obejrzec... nie moglem ci tego na esports napisac bo zapomnialem logina na konto :D i to nie jest wina kompa chyba ze wszystkie kompy w cafe sa na tyle zjebane ze nic nie chodzi, sciagalem to 2 razy i za kazdym razem to samo... bodajrze 7 sekunda i obraz stoi... muza leci dalej...

PS nie wiem czy juz ktos o tym pisal bo nie chcialo mi sie czytac wszystkich tych postow.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 5:24 pm   

Wprawdzie pisalem o tym tylko dwa posty temu ale widac tygrys ma zbyt maly ekranik by spojrzec na dwa posty wyzej. Albo zbyt ograniczone pojmowanie by pisac tylko to co mu sie podoba, zasmiecajac czasami forum i nie przejmowac sie wypowiedziami innych (bo po co?). Radze ci Tygrys dac mi ignora bo bede sie czepial kazdej twojej takiej glupiej wypowiedzi ("powiem co mam powiedziec a gowno mnie obchodza innych wypowiedzi"). :(
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 8:51 pm   

Filmik cool - muza tez dobra :)

Co do zacinania - u mnie nie zacina - ale tez mogliscie trafic na bledy podczas ssania...
wg mnie filmik trzeba bylo spakowac podzielic na 15MB i wtedy nie byloby problemow...

Od strony technicznej to - ja bym przede wszystkim zmniejszyl rozdzialke min o polowe, po drugie dzwiek jest PCM - 140MB - a w mp3 byloby z 14(vorbis jeszcze mniej), bitrate jest 3354 - a wystarczyloby 800-900 max, i ripowalbym mjpg a potem 2pass divx4.11 co daloby film o podobnej jakosci a wielkosci ok 80-90MB.
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 9:35 pm   

Cytat:
co daloby film o podobnej jakosci a wielkosci ok 80-90MB.


I z taka wielkoscia mniejsze ryzyko bledu transferu = nie zacinalby sie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 10:58 pm   

nie zacina sie dlatego ze jakeis bledy w transferze byly...
przeczytajcie tutaj te 3 strony:
http://kubus.rulez.pl/~an...p?t=466&start=0
moze to wam pomoze
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Mar 27, 2003 11:05 pm   

Vitez jak dla ciebie to pozostawie to bez komentarza.

Co do tego czy trafilem na akurat i sie zle zassalo, Teo chyba napisalem ze sciagalem 2 razy, za drugim razem tez z cafe sciagajac tez mialem max 50 pingu gdziekolwiek i to samo mialem... raczej jakis problem na tamtym servie juz jak cos jest... u mnie raczej nie ma... a jak jest to szef zaraz naprawia wiec szczeze watpie zeby to bylo to...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pią Mar 28, 2003 1:49 pm   

oceny w skali szkolnej:

filmik 5
muza 1 (lub nawet nieklasyfikowanie) :!:
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Mar 28, 2003 7:26 pm   

mi-sie wszystko podobalo GooD JoB!
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Pią Mar 28, 2003 7:39 pm   

[quote="brzoza"]oceny w skali szkolnej:

muza 1 (lub nawet nieklasyfikowanie) :!: [/quote]w wiekszosci filmow jest harcorowy metal - nienawidze takiej muzyki wiec dalem jakas techniawe jaka mialem na dysku bo slucham glownie hh ale ta muzyka niestety nie pasowala wiec musialem uzyc tej techniawy
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 28, 2003 8:42 pm   

nom najlepsze jest techno w demkach [no i wogoole :P P]
polecam: Westbam, [KAI]Tracid :P , maydaya, tomcrafta ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13