Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
q2 movie
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 28, 2003 10:56 pm   

Cytat:
polecam: Westbam, [KAI]Tracid :P, maydaya, tomcrafta ;]


Z tego tylko kai tracid lubie :)

W ogole przymierzam sie skolekcjonowac jakies przyjemne dream, uplifting trance kawalki przyprawione troche goa transami :)

A z kai tracid szczegolnie mile to: "follow me to the planet of liquid skies"

Trabka sygnalowka wmiksowana w rytmy transowe rozbraja po prostu :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 29, 2003 1:46 pm   

Odinstalowalem wszelkie divx, zainstalowalem nowe 5.03 bundle. Potem ffdshow i teraz dobrze dziala :) . Tylko raz sie przycial mocniej, czasem wydawalo sie ze ma malo fps ale da sie obejrzec.
Muzyka - 0/10 , dresiarska delikatnie mowiac :>
Akcje fajne ale... zepsute rozkoszowanie sie nimi brakiem tekstow! ... czasem ciezko bylo zalapac o co chodzilo w akcji (np raile do wody... czy byly trafione? Zakladalem ze tak skoro zostaly umieszczone w filmiku, ale nie ma na to dowodu).
Milej pracy nad nastepnym filmem zycze... bo trzeba sie wprawiac w robieniu filmikow prawda? (zwolnienia, zaciemnienia, dopasowanie muzyki - dopracowanie tego wszystkiego jeszcze przed toba :) ). Ogolonie dobra proba ale PFF jest o niebo lepszy (i widocznosc w nim jakas lepsza).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Sob Mar 29, 2003 3:12 pm   

Cytat:
w wiekszosci filmow jest harcorowy metal - nienawidze takiej muzyki wiec dalem jakas techniawe jaka mialem na dysku bo slucham glownie hh ale ta muzyka niestety nie pasowala wiec musialem uzyc tej techniawy


spoko ja rozumiem ... muzyka to kwestia gustu przeciez, a ja wyrazam tylko _swoja_ subiektywna opinie ;) czekam na nastepna Twoja produkcje z akcjami CTF'a ;)

co do metalu i innych takich ... sprobuj zrobic nastepny filmik z muzyka powazna, chor armii czerwonej ma spoko mixy ;) ... moze byc spoko eksperyment ...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Mar 29, 2003 9:27 pm   

ja lubie klimaty typu rammstein sepultura vader manowar... ale, ale mkuh jak sie nazywa pierwszy utwor na Twoim filmiku... calkiem fajnie sie przy tym gra w queja (wlaczylem filmik i queja puscilem) wpada sie w cos rodzaju trans :shock: :shock: :shock: e... a tak to techno nie lubie... smieszne wygibasy czynia ludzie przy takiej muzie :lol: :lol: :lol:
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 30, 2003 12:20 am   

Cytat:
ale, ale mkuh jak sie nazywa pierwszy utwor na Twoim filmiku... calkiem fajnie sie przy tym gra w queja (wlaczylem filmik i queja puscilem) wpada sie w cos rodzaju trans :


Cosmic Gate - Exploration of space (Remix)

Sproboj jeszcze np Above_The_Clouds_-_K90_(Ylem_Remix) albo wspomniane juz Kai Traci "Liquid Skies" a potem... juz tylko kroczek do goa trance przy ktorych naprawde mozna w trans wpasc i miec 90% z raila albo flage za flaga nosic "latajac w powietrzu" ;) . Niektorzy tak lubia ja jednak wole wiedziec czy mi granat nie pika pod nogami albo czy rakieta lub chain za plecami sie nie odzywa :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Mar 30, 2003 3:16 am   

Vitez to co tam bylo to zaden trance tylko dicho normalne ...

niemcy to nazywaja uplifting trace :shock:

syf, kila i korniki :!:
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 30, 2003 3:45 am   

e tam niektore uplifting transy sa spoko... ale akurat "exploration of space" to kicha zalosna :> ... ale od kai tracid do przyjemnych goa/dream transow juz niedaleko... a od tychze do goa trance rowniez juz niedaleko :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Mar 30, 2003 9:31 am   

wlk. dzieki :]
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 30, 2003 6:39 pm   

ej sluchajcie ja ma chyba ze 3gb techno [podobno najlepsze :P ]
ale ja nie wiem co to ten trance i uplifting itd :D
mozecie sypnac nazwami [tomcraft itd i powiedziec do czego sie zaliczaja bo nie czaje :S]
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Mar 31, 2003 4:47 am   

Kiler ja mam 4gb roznej muzy na dysku i ze ponad 400 albomow w mp3 na cd'kach wiec gadaj zdrow. Co do muzy w filmie, a raczej filmiku bo dlugie to to nie jest choc mozna w nim zobaczyc fajne motywy, to musze przyznac ze nienajgorzej jest dobrana... moze next time bedzie lepsiejsza :] gratulacje mkuh ze ci sie udalo :]
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Mar 31, 2003 8:35 am   

ja kjuz sie chwalicie to ja tez mam 10 gaga muzy same nowosci od dj ..... nie zdradze ... :P remixy mixy itp ! :D
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Mar 31, 2003 2:45 pm   

Ja tam moge miec muze od jednego z lepszych polskich DJ, ale po co mi, wole sie dowiedziec jak ja zrobic niz tylko sluchac czyjejs tworczosci... bo ludzi sie pamieta za to co zrobili a nie sluchaja :P (ale zem wymyslil :D )
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Wto Kwi 01, 2003 12:22 am   

Ja mam na dysku 55 giga muzy + plus jakies 30 cd (lwia czesc podzielona wytworniami, reszta gatunkowo)

A chwalenie sie, ze ma sie muze od "lepszego z polskich dj" (podajcie tylko xywy a chetnie wam udowodnie jak sie mylicie) to sranie po betonie, bo kazdy kawalek jaki gra jakikolwiek dj bez problemu mozna znalezdz na slsk (wraz z plytami promo, czyli teoretycznie wydawanymi tylko dla dejotow), ze juz nie wspomne o mixach, ktore sa najlepsza metoda promocja swojej osoby i sa celowo szeroko rozpowszechniane.


PS. Gdyby ktos mial jakies watpliwosci, co do mojej kolekcji zapraszam na Slsk.

# electro
nick: IMpolite
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 01, 2003 1:24 am   

Cytat:
bo kazdy kawalek jaki gra jakikolwiek dj bez problemu mozna znalezdz na slsk (wraz z plytami promo, czyli teoretycznie wydawanymi tylko dla dejotow), ze juz nie wspomne o mixach, ktore sa najlepsza metoda promocja swojej osoby i sa celowo szeroko rozpowszechniane.


Niestety cienko tam z goa trance :( ... ale juz mecze wishliste i moze cos sie znajdzie (szczegolnie mixy jakowes).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Kwi 01, 2003 1:12 pm   

jeje jigli cos ty muwisz ze jak ? ze kazdo muze mozna sciognoc ? bardzo ciekawe chyba ze znasz skad itp. bo taki noemalny uzytkownik nie znajdzie samych nowesci na stronkah a c do mixow to tygrys masz racje ze samemu fajnie tworzyc ale czsami fajnie posluchac co profesjonalista zrobil i wzorowac sie na nim :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12