Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Q3 !
Autor Wiadomość
gacu$
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 70
Skąd: północny wschód
Wysłany: Wto Kwi 15, 2003 9:00 pm   Q3 !

ej ja gram w q2 .... ale tak sie zastanawiam czy skoro na tym ctf.pl jest dział q3 (nie mówiąc o unrealu którym sie nikt nie zajmuje) to chyba powinni mieć też takie forum ... nie wiem nie moja sprawa ... a pozatym ten spoonman pisze chyba tylko neewsy o swoim klanie :P bynajmniej nie krytykuje go ... ale by chłopak sie wzioł zrobił jakieś działy i by to naprawde przypominało CENTRUM capture the flag :]
_________________
...light contact .
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Kwi 15, 2003 9:14 pm   

hehehe
najpierw niech zaczna funkcjonowac dzialy poswiecone q2...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 12:33 am   

Gacus juz o tym pisalem, zaden z adminow ctf.pl nie raczyl nawet napisac conieco, oni wogule nic nie racza, olali ctf.pl i tyle, zyje tylko dzieki Vitezowi piszacemu newsy i forum, no i lidze... jak to padnie to nie bedize ctf.pl, zel sie nie odzywa, mookee no comment... wiec kto ma toz robic ? gacus daruj se jak ja to zrobilem bo to ci nic nie da...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 6:12 am   

moze zrobic nowe nowe ctf.pl ?
tyle ze to od ***** roboty i nie wiadomo czy na tym samym nie stanie.
No chyba że ktoś będzie na max zdecydowany itd..
tak wogóle to nie wiem kiedy ale podobn ma być quake2.org - moze tam cos bedzie... [wiem ze board ma byc]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 10:59 am   

Zel sie nie odzywa a mookee gdzies do USA wyjezdza czy cos i nie bardzo ma czas i dostep do netu cokolwiek robic :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 2:12 pm   

Tygrysek masz racje... jak Vitez "padnie" to i nasza scena q2 z nim :/
wiec konkluzja jest prosta...
Vitku dbaj o zdrowie nie przemeczaj sie i w ogole niech CI sie q2 nigdy nie znudzi :]
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 2:31 pm   

a tam padnie ctf przestan bedo ludzie grac ale ligai tp bedzie zagroznona ... ale znalazo by sie ludzi ...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 4:34 pm   

Slyszysz Vitez nie przemeczaj sie bo jak padniesz to zostanie tylko tpi do czasu :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 5:39 pm   

chyba tygrys zle mnei rozumiales napisalem itp. a nie tpi .. :P
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 6:50 pm   

To ja ide sie rzucic do Wisly ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 9:34 pm   

nie ma co sie rzucac do wisly :D
fakt, ze mnie praktycznie nie ma nie oznacza ze mnie wogole nie ma..po prostu "oddajac" ctf.pl pod wladanie i opieke innych ludzi przestalem uczestniczyc w tym co sie dzieje

nie martwice sie, ctf.pl nie padnie i jezeli bedzie jush calkiem krytycznie wowczas bedziemy myslec co dalej

shczerze powiem, ze nawet nie mam pojecia jakie aktualnie sa klany i kto/co robi w tym ctf.pl, kiedys jak wiekshosc rzeczy technicznie robilem ja i mialem kontakt z jizim bylem w miare na biezaco..

jezeli zglasza sie do mnie ktos, to na 100% daje odpowiedz w ciagu kilku minut (poczta), czasami telefonicznie jak ktos do mnie dzwoni.
zglosil sie spooman z q3 i dostal dostep, jezeli zglosza sie do mnie kolejni wowczas tesh dostana - forum czytam sporadycznie, glownie technicznie "czy dziala" wie ta droga kontaktu jest bardzo kiepska ze mna

pzdr
i wiecej usmiechow :D
swoja droga milo jest czytac posty, w ktorych to vitez nie jest "jebany" :D a chwalony :) widac kazdy sie zmienia nawet zatwardziale muminki
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 9:52 pm   

czuj się jak u siebie zel :DDDDD
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sro Kwi 16, 2003 9:58 pm   

... jeszcze nie jest "jebany", bo nie kazdy zdazyl sie wypowiedziec ;]

Tak przy okazji... faktycznie mam ostatnio malo czasu na zalatwianie spraw zwiazanych z ctf.pl, postaram sie wszystko poukladac w najblizszym czasie.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 12:05 am   

A ja mam powoli tego wszystkiego dosc
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 9:08 am   

aj vitez nie przejmuj sie ... zaraz beo wakacje odpoczniesz ... wpadnisz na turnij sie zrelksujesz i bedzie szystko ok !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13