Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Q3 !
Autor Wiadomość
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 8:34 am   

Vitez: po prostu wyluzuj troche, przestan traktowac wszystko "zgodnie z regulaminem" a napewno sie twoje stosunki z innymi od razu poprawia...
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 9:03 am   

tak poza tematem:
jigsaw cos Twoj avatarek szwankuje :/
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 1:27 pm   

Nic nie szwankuje, to moj nowy avatar - Mr. X ;)
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 1:54 pm   

i wszystko jasne :]
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Kwi 17, 2003 9:40 pm   

Jigsaw ale rownie dobrze ludzie mogliby byc bardziej tolerancyjni w stosunku do Viteza a nie on do innych, ale to juz kazdy sam sobie powienien sie zastanowic :P
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Kwi 18, 2003 9:47 am   

Wobec mnie to juz niech se robia co chca, wali mnie. Ale ogolnie wobec siebie i innych (szczegolnie kumpli z klanu) niech beda bardziej odpowiedzialni - jak graja w Lidze to zgadzaja sie na podporzadkowanie zasadom - wiec niech graja i zachowuja sie wedlug zasad bo inaczej bedzie jeden wielki burdel i kolejna z rzedu Liga rozpadnie sie przed zakonczeniem. Bo gdy pozwolic graczom na samowolke, dowolne zmienianie skladow i brak szacunku wobec sedziow to wlasnie powstanie burdel a nie Liga.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Kwi 18, 2003 12:41 pm   

Cytat:
...ctf.pl i tyle, zyje tylko dzieki Vitezowi piszacemu newsy i forum, no i lidze... jak to padnie to nie bedize ctf.pl...


TYLKO VITEZ BO, zabrali mi login(nie wiem czemu ;) )

btw. vitez to w scenie powoduje wiecej zlego niz dobrego, bo wiecej sie kluci, obraza ignoruje i kicka...

przyklad: jak wywalil CALE 3m z mordoru, jak jeden z klanowiczy mial fejk nicka... posypaly sie bany i kicki... [tylko my na servie, w dodatku mielismy trening], prosty dowod na chorobe viteza?


Cytat:
costam tygrys naskrobal


myslisz ze ja nieszanowalem i klucilem sie od poczatku z vitezem? hahaha! bardzo przepraszam, ale to on swoim zachowaniem spowodowal wojne :/ nie raz wjezdzal na mnie za nic(ja go bronilem, szanowalem, nawet uwazalem za kolege), ale on mnie nie szanowal, obrazal, wywalil mnie z ligi za to ze odparlem atak na swoja osobe powodujac klutnie, nie przyjalem go do klanu(:lol:) itp... wiec jesli taka sama sytuacja zaistniala ze wszystkimi graczami(nie lubiacymi sie z vitezem) q2 CTF w polsce, taka jak miedzy mna a vitezem to NIKOMU SIE NIE DZIWIE ZE GO NIE SZANUJA I NIE LUBIA.

"NIE MA LITOSCI DLA SK**SYNOW"


smutne... ale taka jest prawda. ze panisko vitez szanuje TYLKO TYCH co maja wladze i moga mu zrobic *kuku*, reszte ma w dupie...

wiec na jakiej podstawie vitez oczekuje szacunku? myslisz ze sila zmusisz kogos do szanowania ciebie? hahah! nawet nikt nie bedzie cie respektowal...


chory czlowieku... vitez... zrob cos z soba, pojdz do lekarza... bo z toba juz jest cos nie tak... jestes chyba uzalezniony od tego komputera... :/
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
SpOOnman
Wisienka


Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 2
Skąd: Wwa
Wysłany: Pią Kwi 18, 2003 1:23 pm   

Troche rozmowa zboczyla z tematu... :/

Tak, pisze newsy tylko o swoim klanie, bo poprostu wiecej na naszej scenie CTF Q3 sie nie dzieje. Istnieje jeszcze drugi klan Dywizjon 303, jednak jest malo aktywny i malo gra. My startujemy w rozgrywkach miedzynarodowych i szlifujemy forme (i cierpliwosc jezeli chodzi o pingi :/). Jak tylko sie cos poruszy na rodzmej scenie CTF napewno dam znac. A jezeli ktos chce popykac z nami CTFa - zapraszam na serwer quake.perfekt.pl (i sciagnijcie mapki do CTFa). W razie czego kontakt do mnie na GG - 875509.
_________________
PPP*SpOOnman
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 12