Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Gladiatorek
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 18, 2003 10:10 pm   Gladiatorek

Z lenistwa zapytam tu, pozniej w nocy jak sie bede nudzil (bp w pracy siedze) i tak sam poszukam (na googlach i forach zagranicznych):

Czy da sie w czasie zabawy z Gladiator botem wlaczyc fast weapon switch?

Tryb CTF Gladiator bot ma, nawet haka czasem proboja cfaniaki uzywac ale jak tu cwiczyc offline CTF gdy zmiana broni nie taka ? :/

Podejrzewam ze sie nie da bo to w gamex86.dll siedzi (czyli 'set game' determinuje wlasciwy tryb gry i mozliwosci) ale moze da sie polaczyc oba gamex86 z gladiaor i z lfire chocby po te glupie weaponflags 1 :> ?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Maj 19, 2003 2:26 pm   

wlasnie wiem o tym.. mnie tez to drazni :/ ego weponfalga zmienic nie idze.. :| . ale z tymi botami i tak sie daremnie gra .... na q2ctf1 caly czas z bfg lataja.... moze wie ktos jak to sie wylacza ??
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Maj 19, 2003 2:44 pm   

A probowaliscie odpalic server lfira pod winde i gradiatory na to wsadzic ?
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 19, 2003 5:59 pm   

Gladiatora sie "wsadza" odpalajac quake2 +set game gladiator ... nie da sie go wprowadzic jako oddzielnego gracza, to jest "tryb" gry tak jak "deathmatch" czy "ctf" czy "chaos" czy "tourney" czy "lithium" itp itd , oddzielny katalog, oddzielny mod, oddzielny sterownik gry :( . Szukalem, googlalem, coz... jakos przezyje ... przynajmniej celnosc na gnojkach mozna pocwiczyc bo taktyki czy poruszania sie nicholery :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Maj 20, 2003 9:48 am   

Vitez a probowales z crbotami ? specjalnie do ctf'a sa zrobione tylko moga nie miec waipointow ale to kazdy sam moze dodac :]
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Maj 20, 2003 12:31 pm   

crboty... :/ tez nie idzie bo one sa tez swego rodzaju modem. a pozaty dosyc glupio sie zachowuja
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 20, 2003 9:53 pm   

Probowalem, sa zalosne... jedyna trudnosc w ich stosowaniu to taka ze strasznie "drgaja" nawet w czsie biegu - takie bardzo szybkie ruchy na boki robia stad ciezko je trafic railem :/ . Juz wole gladiatora - normalnie chodza, nawet flage spokojnie potrafi doniesc bo wie gdzie wlasna baza! I haka uzywa :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 7:39 am   

Skoro to jest mod to musi sie dac zmienic dmflaga i weaponflaga tylkotrzeba pokombinowac, mi sie osobiscie nie chce wiec raczej wiecej wam nie pomoge :/ bo raczej wyczerpaly sie moje pomysly.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 21, 2003 1:36 pm   

najlepsze boty są gladiator i tego trzymać się trzeba.
Następna sprawa to mi przynajmniej tesh nie działają fastw swiutch łejpon ;]
bawilem sie w dmflags itd i nic ;/ [moze cos zle wpisalem]
i chyba trza zmienic kod w tym gamexie tak jak vit mowil ;/
tak czy inaczej vitez tak dla beki mozesz sobie z nimi zagrać na u2 [wiem wiem nie ctf] ale sa wtedy one dobre [wlacz sobie reapera] i wczenisj w konsoli wpisz skill 1000
czy jhakos tak
jak sie dorwie do rejla to niezly jest [przyajmniej u mnie]
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 3:39 pm   

Kiler mamy rozumiec ze ty masz jakies myslace boty :>? bo ja myslalem ze boty conajwyzej skila maja i biegaja po łejpointach :D
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 4:56 pm   

JA mam chyba z pozoru banalne pytanie jak włączyc boty do cft'a?? :oops: I skąd je można zassać? :)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 5:46 pm   

Cytat:
Skoro to jest mod to musi sie dac zmienic dmflaga i weaponflaga tylkotrzeba pokombinowac.


Dobrze kombinujesz ale w niektorych modach nie ma takiej zmiennej jak weaponflags... dmflags owszem sa, ale weaponflags nie ma , a to wlasnie weaponflags (wprowadzone chyba tylko w LFire CTF) odpowiadaja za szybka zmiane broni... :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 6:49 pm   

tak wlasnie jest .. jak mowi Vitez...
A kto mi powie jak sie w gladiq sie BFG10f WYŁĄCZA ????
bo jak bot w wodzie mi z tego zapoda to jest posprzatane - a na grapla nie zdaze zmienic zeby uciec :/
i wqrza mnie ich celnosc z machineguna. Boshe jak mnie to wqwia.. :x
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 10:30 pm   

Kumanus wiec pamietaj: nigdy nie wchodz do wody jezeli na mapie jest bfg :D , strzelaj z partyzanta zeby z machineguna nie mogli serii ci wposcic :D bo wiesz "kazdego cieszy seria z pepeszy :D "
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
-=ff=-alien3
Wisienka


Dołączył: 19 Gru 2002
Posty: 93
Wysłany: Pią Maj 23, 2003 12:23 pm   

w temacie botów dawniej gralem z erasera, ale poza hypciem to strzelac te boty zbytnio nie umieja ... tyle ze grapple uzywaja

btw Vitez: nie znasz sie
ostanio wlasnie gram z crbotkami :D
sa cool ...
strzelaja nawet tylem .. taki autoaim ze wymiekam ...
przechodza przez sciany
a stepy takie ze z rakietnicy mam spory problem trafic .. z raila bez problemu ;)
tylko nie wiedza co to grapple , wiec mozna sobie spokojnie "latac" od jednej bazy do drugiej :lol:
_________________
praca zabija skilla :/
pracuj a dorobisz sie ... garba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.5 sekundy. Zapytań do SQL: 13