Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
prezentacja
Autor Wiadomość
[cth]
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 20
Skąd: K-ck near Czestochowa :>
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 10:09 pm   

Icer :o wez wyluzuj troche z tymi kurwami ;] i literowki wez poprawiaj bo kupowato sie czyta taki szit :lol:
_________________
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 11:40 pm   

Hyh fenomen Vitez glownie opiera sie na tym ze pelno graczy to dzieci/mlodzierzy ktore/a lubi/a se przyjarac i czuja sie mocniejsze i doroslejsze do tych co juz dojrzeli i moga uwazac sie z adoroslych, ja osobiscie raczej nie czyje sie zabardzo doroslego ale to nie o to chodzi, chodzi o to ze Viteza dzieci nie szanuja bo ma zasady i sie ich trzyma, stara sie dla sceny, ale co z tego oni maja to w dupie, oni sa wazniejsi itp, nie zdziwie sie jak zaraz jakis "dekiel" zacznie sie mnie czepiac bo bronie Viteza, nie nikogo nie bronie poprostu wiem swoje, ani go nie lubie ani lubie, jest spoko i jezeli mi nie brozdzi w mojej piaskownicy i nie rozdeptuje babek z piasq to nic do niego nie mam (dla dzieci i malorozumnych to byla przenosnia, jak nie wiecie co to to idzcie do szkoly zamiast lazic po disco, chlac browar, jarac trawe czy cos jeszcze innego).

A co do ciebie icerq to ja taki kulturalny zawsze jestem o ile nikt sie mnie nie czepia o byle gowno.

Prosba do adminka Zelusia misia mojego :], zamknij ten topik bo juz nie jest na temat, nie mowie nic o kasowaniu niepotrzebnych postow, co bedziesz chcial to zrobic, ja tam sie wtracac nie bede bo tylko mnie te forum obchodzi co zeszloroczny snieg, ale zagladam bo czasem cos mozna sie dowiedziec i to nawet czasem cos ciekwaego jest :shock:


EOOT (to nie to samo co EOT wiec sie ludziki nie pomylcie ;) )
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Maj 23, 2003 3:28 pm   

no ja tez jestem za zamknięciem ... bo nir ciekawie sie zrobiło ..:D
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Pią Maj 23, 2003 5:33 pm   

ostry regulamin nic nie da :) nie raz to przerabialismy z reczna autoryzacja wlacznie, wystarczy tylko odrobina samodyscypliny i uszanowanie innych, bo jednak jakby na to nie patrzec mieso w nadmiarze jest na prawde ochydne

topic zamykamy na prosbe
 
 
 
ROJTER
Wisienka


Dołączył: 15 Gru 2002
Posty: 25
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Maj 27, 2003 3:33 pm   

Witam

Icer nie znam programu o ktorym mowisz. Ale prawdopodobienstwo tego ze to co napisze ponizej bedzie dzialac jest jakies 85%.
1. odplasz program
2. File -> New
3. Insert -> Text ... tutaj wpisujesz tekst
4. Insert -> Image (moze byc picture, zalezy kto to pisal) ... wskazuje na obrazek
5. jesli chesz aby tekst zmienil czcionke, kolr lub wjezdzal na strone to .. klikasz na tekst potem PROPERITIES i wybierasz to co chesz
6. analogicznie jak punkt 5 tylko w odniesieniu do obrazka
7. pokazuje Panu badz Pani z informatyki i masz 6
8. potem plik do kosza i posprzatane

Latwe prawda ?

pozdrawiam

[P] ROJTER

PS: Zagadka ... dlaczego Macitonsh to komputer dla ograniczonych ludzi ?





bo ma myszke z jednym przyciskiem ;)
_________________
[P] ROJTER
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 02, 2003 8:35 am   

hehe thx rojter ... ale juz po problemie dostałem 5 za tą prezentacje .:P
chodzilo mi o to zeby ktos mi jakąś podrzucil .. bo na mekitoshach trudnij sie robi tzn nie trudniej ale wiecej pierdolenia sie ..
było mineło .. wiec the end this topic !
 
 
C0MAND0R
Wisienka


Dołączył: 31 Maj 2003
Posty: 7
Skąd: Sprzed monitora
Wysłany: Pon Cze 02, 2003 1:27 pm   

No i bylo by spox jak by taki 'Vitez' mogl zbanowac takiego 'Icer'a' i nie bylo by takiego bluzgania. Teraz to ten topic nawet do obory sie nie nadaje. Do polskiego sejmu bardziej pasuje (:p), a ty jestes wcieleniem leppera. Fajnie jest jak wszyscy sie lubia i nie jedzie.

Ludzie !! 'Kultury troche, kultury !!' (C) Andrew Lepper
_________________
Niech lag bedzie z Wami !! !! !!
 
 
C0MAND0R
Wisienka


Dołączył: 31 Maj 2003
Posty: 7
Skąd: Sprzed monitora
Wysłany: Pon Cze 02, 2003 1:29 pm   

Cholera, nie zauwazylem, ze ten topic ma jeszcze druga strone :? Jak mozna teraz usunac swoj post?
_________________
Niech lag bedzie z Wami !! !! !!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 02, 2003 10:34 pm   

Nie mzoesz, chyba ze topic trafi do Obory, tam juz mozna (?) usuwac psoty... btw... kto to jest Comandor? :shock:
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Cze 03, 2003 7:01 am   

a wescie sie o demnie odpierdolcie topic byl zamkniety i był juz spokój to znów komus sie nudziło .. bosh
 
 
C0MAND0R
Wisienka


Dołączył: 31 Maj 2003
Posty: 7
Skąd: Sprzed monitora
Wysłany: Wto Cze 03, 2003 1:49 pm   

[quote="vitez"] ... btw... kto to jest Comandor? :shock: [/quote]
Nowa twarz :)

czemu cytowac nie mozna ?
_________________
Niech lag bedzie z Wami !! !! !!
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 03, 2003 2:52 pm   

a ja tak sobie mysle, ze Icer chcial tylko na latwizne pojsc i bzdury zaczal pisac o macach i o wolnych kompach czy jakos tak... Dla mnie to on pojecia zielonego nie ma o kompie - oprocz quake, jak odpalic, i jak grac.. To taka podpucha... Chlopaki, nazywam sie icer i jestem mistrzem programowania. Pani z infy zadala mi zadanie by napisac program bla bla. Ale jakos tak sie zlozylo, ze nie mam czasu - podrzuccie mi go pliz! O, zapomnialem dodac, ze obsluga maca w naszej szkole to koszmar... Ja bym mogl go sam napisac w 5 minut, ale jakos tak lepiej bedzie, jak ktos mi go podrzuci... HAHAHAHHAAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 03, 2003 10:47 pm   

Cytat:

czemu cytowac nie mozna ?


Mozna, tylko "pic to trzeba umic" ;)
A dokladniej - skasuj znak rownosci i nick zostawiajac samo 'quote' a zadziala , niestety nie pokazujac kogo cytujesz :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 04, 2003 2:24 pm   

cyberjus siorbaj pysiora lajo glupia chcialem tylk osei dowiedziec czy ktros ma prezentacje ze nikt nie mial to trudno zorbilem sam a ze cos ci nie pasuje to jebie mnie to ... nie pasuej ci to sie nei wpisuj ..kurwa zjebie ty
 
 
C0MAND0R
Wisienka


Dołączył: 31 Maj 2003
Posty: 7
Skąd: Sprzed monitora
Wysłany: Sro Cze 04, 2003 2:42 pm   

Cytat:
A dokladniej - skasuj znak rownosci i nick zostawiajac samo 'quote' a zadziala , niestety nie pokazujac kogo cytujesz :/

A admin tego forum nie moze tego zmienic ?
_________________
Niech lag bedzie z Wami !! !! !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12