Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
prezentacja
Autor Wiadomość
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Maj 20, 2003 1:19 pm   prezentacja

siema niewiem gdzie mialm ten topic zalozyc do obory sie nei nadawal !
mam tkai z deka problem musze zrobic praeznetacj na infe ale na zjebanych kompa mekintosz.. czy jka to sie kurwa pisze .. i w programie apple works chyba cos takiego i od huja pierdolenia mzoe ktros ma takie cos na dysku zeby mi podrzucic bo ta jest tez power point ale costam hujow odzila wiec prsoilbym o to jak ktos ma tako praezentacjealbo ma sprzeta takiego fajnego w domu i ma zrobiono moze akurat przentacje to proxilbym o kontakt .. szczaua!
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 20, 2003 10:49 pm   

Jesli znasz angielski to te linki moze cos ci pomoga:

http://t3.k12.hi.us/t301-.../newsletter.htm

http://www.hoover.rcsd.k1...structions.html


Jesli nie znasz angielskiego to... sie go naucz ;)


Edit:

Cytat:
do obory sie nei nadawal

Patrzac na twoj styl wypowiedzi i "kwieciste" slownictwo nadal uwazasz ze sie do obory nie nadaje? :P Bez tych "kurw" i "hujow" nie mogles napisac prawda? :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Sro Maj 21, 2003 7:04 am   

Albo bys sie wysilil i sam cos zrobil...
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 4:04 pm   

vitez powiem którko pierdol sie ! a co ze cos niby cos napisze kurwa albo huj to co juz do obory sie ma nadawac ? eh to ty smieszny jestes .. ale niech ci bedzie ... a co angielskiego to znam moze nie zajebiscie ale dla mnie wystarczy ... a cybersus wiesz chetnie bym sam zrobil ale nie wiesz pewnie jak na tych kompach sie pracuje i niewiesz o co w tym pogramie chodzi ... w power poncie na 98 czy xp bym zrobil w 10 min to preznetacje..

btw. vitez dzieki za linki ale za reszte twojej wypowiedzi nie dziekuje ...
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 4:08 pm   

thc vitez za linki i za to ze sie wysylies i cos dla mnei zrobiles .. naprawde to doceniam ale ja wiem jak robic wsztko ale tam jest od huja pierdolenia myszka ma jedne przycisk ... i trzeba sie sporo bawic ...
a co do umieszczenia topicków to ok spoko bede wsyzskit umiesczal do obrory ze co niby cos mi sie zjebalo to juz do obory ze np. napisalem w topicku brzydkie slowo ? haha jestes narawde fajny lubie cie !
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 4:36 pm   

Icer uzekla mnie twoja historia :]

A tak na serio Icer troche kultury nie zaszkodzi, wiem ze czasem prawda boli, ale jednak to jest ogolne forum i przydalo by sie zebys nie bluzgal, tak bedzie fajniej 8)
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 5:49 pm   

Cytat:
a co do umieszczenia topicków to ok spoko bede wsyzskit umiesczal do obrory ze co niby cos mi sie zjebalo to juz do obory ze np. napisalem w topicku brzydkie slowo ? !


Nie wszystkie, ale jesli w swojej wypowiedzi zamieszczasz wiecej bluzg niz konkretnej tresci to troche sie taki topik nie nadaje do ogolnego forum... pomysl troche Icer - caly swiat cie czyta a internet nie jest taki anonimowy... a moze twoj dyrektor szkoly tez pogrywa w CTFa ? ;)

Jak zamiescisz takie bluzgi w oborze - nikt sie nie przejmie, jak na forum ogolnym - tylko sie osmieszasz takim okazywaniem braku wychowania (mimo ze tobie sie to wydaj bardzo "kuuul" tak bluzgac co drugie slowo :/ ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 6:18 pm   

no niech ci bedzie spoko no mzoe za duz otych bluzg ale nie mów mi ze wiecej bluzg niz konkrtenej tresci bo chodzilo mi o przezetacje a nie o bluzgi kazdy gklupi wie o co chodzi ..
a co do mego dyrektora to niewiem wiesz kiedys siezapytam ...moze i gra ale on niewie ze ja to icer...
i ja z siebie posmiewiska nei robie jak ty to napisales. .. i dla mnie nie jestes "kuuul" bluzgac ale bylem zdenerwowany i napisalem prare razy kurwa i pare hujów wcisnelem....
a pomysl toche vitez .. ty taki kulturalny ... nie bluzgasz jestes spoko koles ..nie osmiesasz sie... ale ludzie ciebie nie za bardzo lubia i jadą po tobie .. wiec wytlumaczm i o co tu chodzi ja pare razy poklnelem i jakos nikt mi z tego porblemu nie robi ... a ty kulutra i wogóle a ludzie sie ciebie czepiaja ... moze za byle co bo jestes poprostu vitez i ciebie sie czepiac trzeba ... no niewiem wes mi jakso towytlumacz... jak wytłumaczysz to postaram sie byc taki kutluralny i wychwany jak ty ... :P
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Maj 21, 2003 6:21 pm   

o tygrys :D sorki nie zauwazylem twego postu.... jestem pod wrazeniem ... wiesz ostatnio jakos z tobo nie przeprowadzalem dyskusji ale widac cos sie zmieniolo .. vitez bierz przykld z tygryska kulturalnie napisal ... i git a ty zaraz cos jescze oddasz i wychodzi ze sie przyperdlasz ... ale ok postaranm sie pisac kulturnie i ten mi awet post udał !
btw. sorki za "przierdalasz ale jak na mnie to jest i tak niezle "
 
 
FireBird!
Wisienka

Dołączył: 26 Gru 2002
Posty: 76
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 12:44 pm   

Jak dla mnie to powinienes pojsc na korki z polskiego, przeczytac 2 razy i poprawic to co napisales zanim "klikniesz wyslij", bo tych bzdur nie da sie czytac.
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 1:50 pm   

a jak dla mnie to jestes idioto i jak ci sie nie podoba to nie czytaj ! to nie obowiązkowe... a korki to masz na imie !
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 6:16 pm   

jeshcze jedna kurwa poleci i topic laduje w oborze, na serio nie da sie tego czytac
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 6:19 pm   

to co ja zrobie ... chialem dobrze tylko sie dowiedziwec czy ktos ma preznetacje i jak zawsze sie konczy tak ze ktos po kims pojedzie ale cos zrobic niekótrzy tak lubią !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 22, 2003 6:23 pm   

dalej uważam że powinien być regulamin i banowanie, na fb nie ma balaganu i jest fajnie ;]
tutaj tesh moze byc fajnie ;]
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Maj 22, 2003 6:36 pm   

no wsumie kiler masz racje ale wiesz ile bybylozamieszania zeby np taki vitez mial mozliwosc banowania ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12