Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej odwolany.
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Cze 03, 2003 9:14 pm   

Stettin to chyba koniec swiata :>
ja mam chyba najdalej..
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Cze 03, 2003 10:37 pm   

lublin, lublin panowie... to dopiero koniec świata...


eh takie "duze" miasto i ma centrale telefoniczne na korbke :P
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Cze 06, 2003 1:38 am   

Po pierwsze ja nie powiedzialem ze zostal przelozony tylko ze zostal odwolany wiec bardziej go nie bedzie wogule juz wiecej niz bedzie wiec nie wiem o czym tu gadac, w tej chwili to zalerzy tylko i wylacznie od naszych checi (moich i jezusa).

Po drugie Jezeli wam nie pasuje miejsce czy cokolwiek innego to zrubcie sami turniej, nikt wam nie broni, latwo jest nazekac i krytykowac, trudniej robic, jakos nikt sie nie pytal czy ja i Jezus nie bylismy stratni na tych turniejach, no moze pare osob ktore widzialo rachunki wiedzialo ze bylismy na minusie po tych turniejach, a wy co ? paru powiedzialo dziekuje szczeze, reszta nazekala na cos lub starala sie pojechac zazwyczaj po mnie bo mnie nie szanuje poprostu i tyle, osobiscie ta cala scene q2ctfa mam w dupei ale to tylko moja skromna opinia. Jezeli Jezus bedzie robil turniej to mu pomoge, jezeli nie bedzie robil to nawet palcem nie kiwne zeby go zrobic dla was.

To chyba wszystko co powinniscie wiedziec na ten temat bo i tak pewnie to zlejecie bo kto by sie ze mna liczyc przecierz to wy jestescie najzajecistsi i wy wiecie co jest dobre, co zle, kto jest fajny, kto nie itp itd...
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 11, 2003 2:59 am   

Witam ...

Prosilbym o nie czepaianie sie Tygrysa, ze turniej odwolany czy przesuniety. Bo to wszystko moja wina.
Powody:
1. Niechec
2. Lenistwo
3. 0 wyrozumialosci z waszej strony
4. Same rzadania 0 pomocy
itd ...

Jakos nie zabardzo mi sie chce sluchac i czytac co zle. Czemu bialystok, dlatego i wogole. Czekam juz dlugo na turniej w innym miescie, ale sie nei doczekam, bo moja kariera sie konczy ....

p.s. Papa ...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Cze 11, 2003 10:17 am   

Ta Jiza calkowicie prawde mowisz. Zgadzam sie z toba we wszystkim co napisales w poscie powzyej.

PS: papa... (c)Jiza:D
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Cze 12, 2003 1:39 pm   

a tam jezus mówisz zie sie nei podova innym miejsce i wogóle jak im sie nie podba toniechnie przyjezdzaja jak nikt inny w inym miescie nie umie turniej uzorganizowac to trudno ... przez 3/4 ludzi grających w q2 to z białego ... jak juz wam teraz sie nei chce to zróbcie chociaz w sierpniu ..
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Cze 14, 2003 8:11 pm   

Icer ale tu nie chodzi tylko o checi, checi by byly jakby ludzie wdzieczni byli, a nie czepiali sie coraz o cos innego, szczegolnie mnie, nie chcem robic z siebie jakiegos meczennika czy cos. Przypomnij se jak sie mnie ludzie po ostatnim turnieju czepiali, a to ze muza zla a to ze im kompy wylaczalem bo nie chcieli zejsc jak prosilem prosilem. Nie pomysleli ile mnie i jiza to nerwow kosztowalo. Niektorzy wiedza ale co z tego oni nie narzekali, cieszyli sie ze byl turniej.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Cze 15, 2003 8:30 am   

ale tygrys pomysl kto by nie zrobil turnieju to i tak by ludziom nieodpowiadało ... no ale jak teraz nie bedzie turnieju ... to tygrys moze beda was prosic zebyscie zrobili ...:P
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Cze 15, 2003 4:28 pm   

Icer nie chce mi sie juz na ten temat gadac, turnieju nie bedzie i tyle. Jak bedzie to sie o tym dowiesz.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 16, 2003 8:42 am   

ok spoko ... ale fajnei by byl zeby chociaz pod koniec wakacji był ...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Cze 19, 2003 8:05 am   

Fajnie dla kogo ?

Eh niewazne koncze ten temat, jak bedzie turniej to sie pewnie dowiesz bo bedzie zapodawane.
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 19, 2003 11:30 am   

tigrisq fiencej optymizmu :D
wakacje som
relax :D ;]
po grilluj troske
wypij co 3ba :]
nom
i pozniej pogadamy :p
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Cze 21, 2003 2:25 pm   

Kiler ja wakacje mam od listopada zeszlego roku wiec mow mi jeszcze.
A co do optymizmu to daruj se bo jestem pesymista.

A grilowac to sobie pogrilowalem, dzisiaj z rana wrucilem do domq z zajebistym humorek, zalogowalem sie na tibie i zobaczylem ze kompletnie mi shakowali konto i zjebal mi sie humor.

Wiec o czym ty chcesz rozmawiac ? bedziesz mnie prosil zebym turniej zrobil ?
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 21, 2003 5:11 pm   

Cytat:
kompletnie mi shakowali konto i zjebal mi sie humor.


Tygrys... to tylko gra, tylko komputer... a zycie toczy sie dalej. Nie umrzesz od tego ze ci konto shakowali.
Jak sie tak przejmujesz takimi pierdolami jak konta na internecie (gier) albo bluzgi dzieciakow madrych tylko za oslona ekranu monitora to... wez sobie jakis polroczny urlop od komputera a zrozumiesz ze nie na tym polega zycie :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Cze 22, 2003 7:02 pm   

ale vitez to pieknie napisałes LOL
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12