Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej odwolany.
Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Cze 23, 2003 9:35 am   

Vitez wiem ze to tylko gra i nie zalamalem sie przecierz psychicznie, wqrzylem sie jedynie bo stracilem to co pracowalem przez ostatnich kilka tygodni na tym koncie, bo stracilem rowniez postacie ktore tam mialem. Konto juz nadaje sie tylko do wywalenia. A co do dzieci zza monitora ktore tylko tak potrafia chojraczyc to nie przejmuje sie nimi bo leje na nich, ich gadki mnie nie ruszaja.

Cos jeszcze ?
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 23, 2003 1:25 pm   

i wszystko jasne ..:P
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 23, 2003 6:54 pm   

Zrobilem se konto itp ale kurde nei fiem o co chodzi w tej tibie, moglbys po krotce wytlumaczyc poczatkujacemu graczu co robic ztym ludzikiem itp?
bo mam sie nim ruszac ale jak itp nei mam pojecia [podsytaw nei wiem]
a manual po angielsku ;p
please tigerq :]
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Cze 27, 2003 2:39 pm   

a Co ja moge powiedziec ... mialem zamiar wrocic na zabawe do bialego - pobawic sie - stoczyc kilka batatow i pojedynkow w q2 a tu HUJ ... :/ co moge wiecej powiedziiec ... szkoda ze nie wyszlo ... ale moze jak nie Jezus i Tygrys to moze ktos inny sie podejmie takiego wyzwania ... oczywiscie kozystajac z doswiedczenia ... pefnie " starszych " kolegow ...


---- deTox wroci ... :> ---- memento JImi -----
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Cze 28, 2003 7:42 am   

ja mysle ze na koniec wakacji cos sie zorganizuje ...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Cze 28, 2003 5:47 pm   

Ja szczeze watpie w to, tymbardziej ze teraz zajolem sie z Mitosem FFC, musze se uporzadkowac kilka powaznych spraw, do tego wakacje to wakacje czas odpoczynq :P
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Cze 28, 2003 7:02 pm   

a tam tygrys .. tylko marudzisz .. a koniec wakacji trzeba czyms uczcic .. najlepiej turniejem w q2!
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Cze 29, 2003 7:46 pm   

Icer do ciebie dotrze w koncu czy nie ? turniej bedzie jak bedzie nam sie chcialo, jak chcesz to rob, z mila czecia przyjade jako gosc/gracz a nie jako organizator.

Skoncz w kolko to samo gadac, ma byc ma byc ma byc tak gadasz... ale co z tego jak twoje ma byc nic nie da.
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Cze 30, 2003 6:48 am   

roger that !
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lip 06, 2003 3:48 pm   

Icer... Przepraszam ze to powiem ale Ty chyba glupi jestes...

Tygry/Dzizi... Na pewno jest wiele chetnych osob do pomocy przy organizowaniu turnieju i spraw z tym zwiazanych... Kilkakrotnie oferowalem swoja pomoc... Fakt jest ze "mieszkam na koncu swiata" (Wroclaw)... Ale jezeli zechcecie cosik mauego zorganizowac to moge obiecac ze mozecie na mnie liczyc...
Najwazniejsza sprawa jest to zeby gracze z B-stoku (tak jak tygrys juz wczesniej powiedzial) ruszyli dupsko a nie siedzieli za ekranem monitorow i stukali palcami w klawiature... Umowcie sie w wiekszym gronie, usiadzcie na pifko i pogadajcie o organizacji... Prawda jest taka ze Wam powinno najbardziej zalezec (wszystkim a nie tylko Jezusowi i Tygryskowi) na zorganizowaniu turnieju w Bialym... Sporo ludzi z q2 tam jest i sporo mlodych ktorzy nie beda mogli pojechac w trase...
Dlatego ludziska zebrac sie w kupe i gadac ze "starszymi kolegami"...

Aloha...
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 06, 2003 7:14 pm   

podpisuje się pod tym
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Lip 07, 2003 3:54 pm   

Grzdylku daruj se my juz z q2 konczymy i napewno q2 nie bedzuemy turnieju robic, po ostatnim turnieju mam dosc tej sceny i ludzi do ktorych nic nie dociera, takie texty "zmierzcie sie" bla bla bla nic nie dadza bo juz byly pare razy.

Turnieju nie bedzie, wole se pojsc na piwo chocby sam niz dla tych ludzi cokolwiek robic...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Lip 07, 2003 4:20 pm   

Tigri nie "zmierzcie sie" tylko "zbierzcie sie"... To jest duza roznica... :)

Tak tylko widzisz... Nie czytales uwaznie... To oni maja sie wziasc do roboty a nie Wy... Ale prawda jest taka ze nikt sie tym faktem nie zainteresowal... Czyli nici z turnieju w Bialym... :/ Dlaczego? Bo wszyscy chca miec wszystko podane na tacy... Gdybym mieszkal w Bialym to bym sie wzial za ta organizacje... :wink: Hiba... ;)
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Lip 07, 2003 4:30 pm   

Grzdylq literowke zrobilem wiec sie nie czepiaj :P a co do organizacji to masz racje wszyscy, no prawie wszyscy chca miec all podane na tacy, dla wielu to byla dobra zabawa, bawili sie denerwujac mnie itd... mnie to tylko nerwy kosztowalo i kase w plecy ale co to kogo obchodzi najwazniejesz ze bylo fajnie teraz mozna sie poprzyczepiac dalej i pogadac jacy to my jestesmy zli, idzcie w chuj tyle wam powiem nie chce mi sie juz o tymgadac, koncze ten temat.

Pa.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 07, 2003 5:53 pm   

A ja przycisne kiedys brzoze i moze w koncu bedzie cos w Wawie... ale to najwczesniej w pazdzierniku :P . Bo samemu mi sie nie chce organizowac a ostatnio jak sie widzialem z brzoza to on cos takiego sam zaproponowal... no nie Sosna? ;) Wypowiedz sie (wiem ze czytasz :P ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13