Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej odwolany.
Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Lip 07, 2003 6:28 pm   

Hmm...
Wawa jest blizej i nawet moglbym sobie spanie zalatwic... ;]
Juz mi slinka cieknie...
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Lip 08, 2003 11:01 pm   

noooo duzo lepiej to brzmi :D :)
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Lip 09, 2003 2:42 pm   

Brzmiec brzmi ale czy bedzie ? czas pokaze :P


Grzdylq nie zapominaj o mnie, jizie i steelu my terz chcemy miec fajny nocleg :D
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 09, 2003 4:06 pm   

U mnie w domu ze 3 osoby sie zmieszcza, z wlasnymi materacami/spiworami itp jeszcze pewnie drugie tyle...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Lip 09, 2003 8:42 pm   

po sporzyciu odpowiedzniej (podkreslam odpowiedniej - czyli nie za duzo ani malo) mozna spac wszedzie zeby ino mokro nie bylo :D
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Lip 12, 2003 1:26 pm   

Kumanus po spozyciu czego odpowiedniej ? ilosci sie domyslam... ale czego ?
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Lip 12, 2003 3:09 pm   

oczywiscie ze mleka...
kumanus przeciez jest za mlody zeby pic ALKOHOL dozwolony od lat 18... ;]

Tygrys a co do mieszkania to nie ma problemu... Znam taki fajny karton kolo dworca :lol: ...
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 12, 2003 7:09 pm   

a jest na kratkacg od wentylacji supermarketow?
bo inaczej to slaby karton ;/
nio chyba ze po marlboro [m-3]
a nie kawalerka;p
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Lip 13, 2003 11:52 am   

Grzdylq ja bede spal tak jak Aluu :D pod golym niebem ale nie bede robil tego co on :D
 
 
pH
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 62
Skąd: b-stok
Wysłany: Pon Lip 21, 2003 11:35 pm   

czytam te wypowiedzi czytam i dochodze tylko do paru wnioskow ... ktorych raczej nie bede tu przytaczal bo to nie ma wiekszego sensu chociaz moze ... wiec zaczynam :
ten post jest raczej adresowany do tygrysa
jezus organizujac turniej zrobil wiele ... wiele dobrego dla tych ktorzy grali graja w q2 i ktorzy przyjechali byli na tym turnieju - ach
pomagales ... dobrze to tesh trzeba docenic ale ..
skoncz wrescie pierdolenie ze uuu jaki ty jestes zmeczony ze to wszystko tak wyszlo ze jestes na minusie itp
jezus pewnie tesh tak mial i co ? i nic nei piszczal nie pierdzial raz powiedzial ze to dla niego sie nie oplaca i nie wie czy bedzie robil next razem takie cos to bylo raz moze dwa a nie takie pierdzenie caly czas ze o maryjo jestem na minusie tyle sie napracowalem tyle zrobilem
robiles to bo miales na to ochote zrobiles to i okey koniec tematu
jezeli nie masz chceci aby robic next turniej to napisz to raz i koniec a nie co ktorys post to twoje zale ze oo tak i tak raz napisales wystarczy
nie pisz chociaz ze az tak ci zle ze zostales normlanie skatowany psychicznie przez tych ktorzy byli graczami ... bo az zal dupe sciska
za to jak sie zachowywales powinni cie zjechac ze trzy razy mocniej to jest moja taka osobista uwaga
prosiles o wylaczanie komputerow ? to wygladalo troszeczke inaczej z tego co pamietam ... ja nawet nei widzialem kiedy wtyka zostala wyjeta podczas kopiowania ale co z tego przeciez tak mozna
zostales zjechany bo na to zasluzyles i to wszystko
powiedz mi czy ktos jechal jezusa ? nie bo on byl good w stosunku do wszystkich pomagal a jak cos nei tak bylo to mowil to robil to nomlanie a nei po hamsku tak jak robiles to ty ...
jezeli ty wielki mistrzo lekcewazysz to wszystko co mowia do ciebie ci zli ... to dlaczego na ktoryms turnieju tak sie zdenerwowales ze zaczales krzyczec na cala gebe gdy cos tam do ciebie mysza mowil ... to jakies dziwne objawy


tylko nie pisz zaraz dzieciaku szczeniaku ile ty masz lat itp ... bo mam lat ile mam widze i potrafie wyciagnac wnioski ;o a to ze masz wakacje od pazdziernika to swiadczy tylko ze albo jestes taki dobry w szkole albo przeciwnie ale tego nie wiem ;D cya
_________________
Where you go now is up to you ~
Boundaries are for pushing ~
Remember to breathe ~
r1
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Lip 26, 2003 7:07 am   

Wiesz co ci powiem, powiem ci ze nie znasz calej prawdy, nie ja jestem na minusie tylko ja i jiz, co do wylaczania kompow to wylaczac bez slowa po tym jak przez 1 dzien nie skutkowaly prosby bo co to nie ja ja nie zejde bo ja chcem siedziec, takie myslenie mnie wlasnie denerwowalo i prosba nie skutkowala, kolejna sprawa to mysza i scorpion na 2 turnieju wqrzali mnie dlatego sie na nich wydarlem, ciekawe czy ty bys sie nie wqrzyl jakby zaczeli ci przeszkadzac kiedy jestes zajety czy grasz, bo mnie to napewno nie cieszylo, nie bede cie wyzywal od tych i owych bo to by nie mialo sensu, a jak cos ci sie nie podoba to nie czytaj, to jest wolny kraj. Pozatym jak taki madry jestes to zrob turniej to bedziesz wiedzial co to sie bo puki tego nie zrobisz nie bedziesz wiedzial co to jest zrobic turniej i meczyc sie dla niewdziecznych ludzi (of cors nie all sa niewdzieczni).
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sro Sie 06, 2003 5:52 pm   

jazda :D
_________________

 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 6:23 am   

no puch ... masz calkowito racje ... do jezusa nikt sie nie czepial jak mial problem to podszeld iporzmawail .. a widoczniwe tygrys z topo porozmawiac sie nie da ... ty myslisz ze zorganizowales turniej to ty jestes boss i trzeba ciebi sluchac .. zebys powiedzial cos zartem spokojnie bez nerwów odzywal sie z szaccunkim do innych to bylo by inaczej .. pomysl troche a nie ty od razu ze all cie nie lubią .. i tyle .. to zastanów sie troche czemu cie nuie lubią .. moze to twoja pierdolona wina ??
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 5:46 pm   

Icer wiesz co nie bede juz wiecej pisal bo i tak prawdy nie dojrzysz bo masz aka a nie inna opinie o mnie, co z tego ze wiele zeczy ktore ludzie mowia sa wyssane z palca, ale co z tego ty im wierzysz bo ich lubisz.

Zegnam, chcesz se turniej to rob go sam, mi i dla jezusa nie chce sie robic dla niewdziecznych ludzi, my sie meczymy a wy sie czepiacie. Zal dupe sciska.
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sie 08, 2003 7:11 am   

ej tygrys toz ci kurwa pisze 3 raz do huja ze do jezusa sie nie czepia nikt czepiają sie do ciebie .. i mają q temu jakis powód ! ej tygrys a powiedz mi szczeze czemu ja mam ci wiezyc niz np. dla takiego pucha którego znam juz sporoczasu ..a ciebie wogóle nieznam i wszyscy na ciebie jadą co do turnmieju a ty mósz ze wyssane z palca ... chyba ty jestes wyssany z palca ..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12