Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Original Q2 !!!
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 12, 2003 5:20 pm   Original Q2 !!!

Quake2 W CD-ACTION - 2003-06-10 08:40:00

W czerwcowym wydaniu CD-ACTION pojawi sie plytka z pelna wersja quake2 !!

Nie zastanawiajcie sie dlugo tylko marsz po orginalnego q2 ! Na takim jest duzo lepszy aim :)

---
Newsa wyslal LooKaZ

Źródło: http://q2.anomal.org/


No chopaki/Dziefczynky już jutro [przynajmniej w gdansku] bedzie to wydanie ja chociaż amm swojego q2 na cd to kupuje bo wiecie oryginal to oryginał :D
Cowy o tym myślicie?
p.s w tym cdaction ma byc o saze quake od q1 do q4 [more..: www.cdaction.pl]
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Cze 12, 2003 5:41 pm   

i czym ten orginal q2 sie rózni od mego pirackiego .. .tym ze bede mial płytke roginalną ? eh nie mam na co hajsu wydawac to na orginalnego q2 ...aj kirel ja ktycos napiszeszz to nieiwem czy mam plakac czy sie smiac.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Cze 12, 2003 6:02 pm   

Tym ze jak ci kontrola z izby handlowej (?) wjedzie na chate sprawdzajac oryginalnosc systemu operacyjnego i programow to przynajmniej quaka bedziesz mial oryginalnego :) (ja mam , i wszystkie inne gry, tylko system operacyjne ... taki sobie legalny :> ).

Poza tym to przywilej dla fana q2 miec prawdziwa oryginalna wersje.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Cze 12, 2003 7:04 pm   

a przestan vitek kot ebdzie do mnie przyhcodzil isprawdzal czy mam orgninalnego q2 ... ja na swoim kompi nic nie mam orginalnego ...
a ze dla fana q2 fajnie meic q2 orginalne to sie zgadzam ... :D
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 13, 2003 5:16 am   

no widzisz icer tylko o to chodzi!
oks za 10 min spadam do kiosku ;p
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Pią Cze 13, 2003 8:56 am   

jest taka fajna zasada: cos ci sie podoba to zaplac za to
bedzie to najprostrza forma gratyfikacji tworcom/wydawcom tego produktu

wiem, ze zaraz rozpocznie sie burza o to, ze oryginalne rzeczy sa drogie i nie stac nas na to ale nie przesadzajmy.. to jest gazeta i nie sadze ze koszt gry jest masakrycznie duzy (sa szmiry, ktore kosztuja po 100 i wiecej zl), w q2 grash... a jak to powiedziales "fan powinien miec".. tak powienien, ja sam przez kilka lat mialem pirata q2 ale pewnego razu bedac w MM zobaczylem q2 i cos we mnie "peklo"...nawet nie zastanawialem sie tylko kupilem (na pewno byl drozszy od tej gazety, ale nie zaluje tych kilku piw mniej)

vitez to ja jestem lepshy, bo mam jeshcze kilka sztuk oryginalnych łindowzuf :D , ale na powaznie wyznaje zasade - _uzywam_ciagle_ to kupuje, bo mysle ze jest to zdrowa zasada, nie dlatego ze mam za duzo kasy, tylko dlatego ze nie lubie jak mnie ktos okrada (sam troche pisze).. wiec analogiczne jest to, ze ja nie kce okradac kogos, nie lubie myslenia "mi sie nalezy za darmo, bo oni maja duzo kasy to ich p* a mnie nie stac" - nie uzywaj, tak samo ktos na ulicy moze podejsc do ciebie i zabrac ci komorke, bo "cie wlasnie p*"
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Cze 13, 2003 10:44 am   

Jak wy sie mozecie wogole przyznawac, ze nie macie oryginalnego Q2 ? Gracie w ta gierke juz pare lat i gracie na piracie ? Tak kur** dziekujecie ID za Quake 2 ? No comments :/
Piratow trzeba tepic, bo kazdy pirat to lamer :/ Nie masz kasy, to nie graj. Idz do roboty i zapracuj sobie na przyjemnosc... Kocham swoje skrajne kur** poglady :/
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Cze 13, 2003 12:36 pm   

eh adolf z dkea przesadziles. ...ja mysle ze mało osób ma orginalnego q2 .. wiec jak by kazdy ciebie sie posłuchał to by nikt nie gral ...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 13, 2003 1:57 pm   

kmm zel ma racje
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 13, 2003 2:23 pm   

q2 nawet nawet wyglada
nie ma twardego opakowania
jest takie kartonowe gdzie som 4cd [miedzy innymi q2]
w srodku gazety macie okladki do tych gownianych gier no i do q2 tesh :D
i na przod i na tol okladka
zapakowalem sobie i leży na pulce :D
bede codziennie wycieraU z kurzu [nie tego ze szczecina :D ]
w środku gazety jest:
jedna strona wstep o sadze
1 strona o carmacjku i romero w ksiazce
jedna strona o historii idsoftware
jedna strona o q1
jedna strona o q2 [:/]
jedna strona o q3
i 2 strony o q4 [gupki :p]
i na koniec stronka o Qw + zakonczenie :]

UWAGA!!!
na plycie z q2 macie poradnik w pdf + acrobata 5
i patch 3.20 + ctf :D
także może nam graczy przybedzie :D
nie wiem czy slyszeliscie o grze CHROME

gra produkcji polskiuej zapowiadajaca sie zajebiscie, ma konkurowac z doomem 3 itp, zajebista grafa i te sprawy
http://chrome.fpp.pl

no i wlasnie w tym cdaction jest jej demko
Polacy gre robili a som tylko napisy tak gadajom [po angielsku :/
Ogólenie gra wciaga ale wymagania som niezle :D :}
no to chyba tyle :D
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Cze 13, 2003 3:13 pm   

nie ptrzeba gazet kupowiac mozna kiler z twojej wypowiedzi wszystkiegosi dowiedziec ..
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Pią Cze 13, 2003 8:31 pm   

a jezeli jest taka mozliwosc to ja poprosze o skana tego artykulu :)
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 13, 2003 9:55 pm   

Cytat:
vitez to ja jestem lepshy, bo mam jeshcze kilka sztuk oryginalnych łindowzuf :D, ale na powaznie wyznaje zasade - _uzywam_ciagle_ to kupuje,


Mi by nie przeszkadzaly oryginalne windowsy (masz moze Me? ;) ) ale... po prostu nie chcialoby mi sie instalowac... pol dnia stracowane :/ plus pare nastepnych dni na dogrywanie roznych sterownikow itp smieci, a tak mam ladnie przygotowanego ghosta, jak sie zwala to pare minut i na nogach.
A Q2 oryginalnego mam od... huh... 4 lat? :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 14, 2003 11:29 am   

ja sie zgadzam z icerem - po kiego wala mam kupowac q2 oryginala? To tak samo jak z windousem - uzywam go od kiedy kupilem peceta, ale nigdy nie mialem oryginauka. Uzywam, ale jakos mi nie idzie wylozyc 5 baniek z kieszeni na windoze. Jedno jest pewne: piractwo to nie kradziez. Jak by nie bylo np. pirata quake, to i tak oryginala bym nie kupil. To znaczy, ze ID software nie traci zadnej kasy - bo ja nawet nie byl bym potencjalnym klientem. Nie ma pirata - nie kupuje nic... Wyobrazcie sobie, ze ta nowa polska gra o ktorej Kiler gada (Chrome - na pewno jakis szit), ma takie zabezpieczenia, ze nie bedzie mozliwe jej skopiowanie. No to ja wtedy nie kupie tej gry. Czyli gdyby byl pirat, kupilbym pirata - w konsekwencji producenci Chrome nie traca kasy, bo i tak bym nie kupil ich szitu...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 14, 2003 12:03 pm   

[quote="AL_BUNDY"]a jezeli jest taka mozliwosc to ja poprosze o skana tego artykulu :) [/quote]
nie mam skanera :PPP


a co do plytki to:
Quake 2 od razu instaluje się z patchem 3.20 i z ctf'em :D
patrzcie na rysunek ==> http://kiler.quake2.org/q2fullzctf.jpg
myślę że to powinno ułatwić graczom grę w necie
szkoda że nei było lików do polskich stron z servami i typami gier sieciowych :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.62 sekundy. Zapytań do SQL: 13