Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Original Q2 !!!
Autor Wiadomość
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 16, 2003 4:26 pm   

na real to bys mi moja dupe lizal i jaja podszczypywal...
 
 
B0rG
Wisienka

Dołączył: 20 Gru 2002
Posty: 45
Wysłany: Pon Cze 16, 2003 5:55 pm   

Cytat:
OTWIERAM ROWEROWY SZOP. KTOS ROBI IDENTYCZNA KOPIE MEGO ROWERU I SPRZEDAJE 1000 RAZY TANIEJ. KLIENT KUPUJE KOPIE ROWERU, TZN JA NIE TRACE KASY, BO KLIENT TEN BY NIE KUPIL MEGO ORYGINALA I TAK


BEEPOP, ten szlam z nory rzułwi ci zaszkodzil, bedzie trzeba zrobic lewatywe.
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Cze 16, 2003 7:01 pm   

szczerze mowiac to q2 orginala moge qpic ale windoza nigdy .. windoz SUX! tylko ze all robione jest pod wlasnie niego wiec nie mam zbytnio wyboru a poza tym bill gates jest tak bogaty ze nie zalezy mu czy qpisz 1 jego plyte czy nie (tak sie mi wydaje)
 
 
B0rG
Wisienka

Dołączył: 20 Gru 2002
Posty: 45
Wysłany: Pon Cze 16, 2003 7:24 pm   

Cytat:
bill gates jest tak bogaty ze nie zalezy mu czy qpisz 1 jego plyte czy nie (tak sie mi wydaje)


no to zle ci sie chlopaku wydaje

jedz do chin, zabij chinczyka, przeciez jest ich ponad miliard, nic sie nie stanie (tak mi sie wydaje)
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 16, 2003 9:17 pm   

borg, masz dziwne porownania - plyta kompaktowa i zabicie chinczyka... hahahahahha
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 6:54 am   

dziwne porównanie ale prawdziwe ... udowadnia jego racje .. a ty cyberdurniu 3maj picze...
 
 
B0rG
Wisienka

Dołączył: 20 Gru 2002
Posty: 45
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 8:22 am   

Cytat:
borg, masz dziwne porownania - plyta kompaktowa i zabicie chinczyka... hahahahahha


ty no cerbi, jakie dziwne, wes sie zastanow, miliard to w pytke!!!
sadzisz ze ktos sie jorgnie jak jednego ujebjem?
sadze ze skoro ich jest miliard to ich istnienie moznaby porownac do istnienia plyty kompaktowej.
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 11:01 am   

ale pomiedzy zabijaniem a kopiowaniem jest jakas roznica. wole krasc niz zabijac. za kradziez dostane 2 lata a za morderstwo 10 lat
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 17, 2003 12:40 pm   

Wydawalo mi sie borg ze jestes madry, a nie kretynem. Mam nadzieje, ze zartujesz sobie z tych Chinczykow...
Co do ciebie Icer, to wydaje mi sie ze twoja ksywa udowadnia, ze jestes lodziarzem, czyli ciagniesz druty (a najlepszy i najsmaczniejszy dla ciebie to jest penis twego taty - o smaku zoltego sera Elementar). Najsmieszniejsze w tym topiku jest to, ze udowadnia niezwykla charakterystyke internetu - moge napisac stek bzdur o piractwie, a potem powstaje taka burzliwa dyskusja haha!!!
Kaszub - biedny chlopak siedzial pewnie cala noc by napisac swoje wypociny na ten temat...
Lodziarz - biedna ofiara krzyrzowki gorskiego kozla i twojej mamy... milosnik ciagniecia druta taty o smaku sera... Lepiej kup czipsy serowe palancie.
 
 
Teodor
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 36
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 12:48 pm   

Ja zgadzam sie z Kaszubem ze "piractwo" to kradziez - ale przyklady przez was podawane troche nie pasuja w tym temacie.
Wasze przyklady to zupelnie inne paragrafy - a co za tym idzie inne kary.

Piractwo - rozpowszechnianie oprogramowania w celach uzyskania jakiegos zysku - jest oczywiscie zle...
Ale z drugiej strony "nie stac cie nie uzywaj" nie odnosi sie do wszystkich przypadkow - chce uzywac jakiegos oprogramowania - musze miec Windows - czyli jestem zmuszony do jego zakupu...
Alternatywne OS'y... - niestety nie ma 2 OS'ow ktore potrafilyby to samo... i nie kazdy program ma swoje "zastepstwo".

Ja uzywam/staram sie uzywac jak najwiecej oprogramowania open source, freeware itp.

Cerberus ma jeszcze niestety podejscie smarkacza - w zyciu pewnie jeszcze nic sam nie zarobil a to co ma zawdziecza innym... Za jakis czas oczka sie otworza...

W cywilizowanym prawie wazna jest szkodliwosc czynu - w przypadku softu wyglada to inaczej niz przy rowerach *Kaszub czy morderstwie *B0rg.

Ciekawi mnie tylko czy kazdy soft w waszych kompiach jest legalny?
_________________
http://teo.quake2.org alternatywny client q2
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 17, 2003 12:52 pm   

zdziwilbys sie bardzo mocno teodor co ja w zyciu osiagnalem i ile kasy sam zarobilem :)
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 1:08 pm   

zarobiles cieakwe jak ? chyba pracowałes w agencji ..i starci panowie cie zapinali ... jestem naprawde zafascynowany twoimi osagnienciami cerbi .. jestes naprawde spoko koles ..
 
 
cerberus
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 17, 2003 1:10 pm   

morda lodziarzu... zarabialem bo tacy jak ty placili mi za lizanie moich jaj...
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 8:49 pm   

cerberus, sprobuj keczupu podobno tesh niezle w kanal wchodzi

twoj login zostal usuniety za bluzganie i obrazanie innych na publicznym forum


btw
glupi jestes ale to jush nie moj problem :)
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Cze 17, 2003 9:34 pm   

uzyl swej mocy :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.5 sekundy. Zapytań do SQL: 12