Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Fear Factory Cup
Autor Wiadomość
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Cze 27, 2003 3:44 pm   

jak Widze ff do czekalo siie wlasnego Cup`a .... :> - jedynie pogratulowac ... - pozdrowienia i powodzenia dla sqadu - = f f = - i reszty ludzisqf zainteresowanych ta gra - i bedacych w temacie ... :>


-------------- memento jimi ------ deTox powroci ------ :] -----------------------------
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Cze 28, 2003 6:51 pm   

Oj jizmi duzo jeszcze nie wiesz, niedlugo sie dowiesz i sie ostro zdziwisz :D jak pewnie duzo osob :D ale co tam, niedlugo sie all dowiecie na stronie ff :P
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Cze 28, 2003 8:03 pm   

czekamy z niecierpliwascia na ta big niespodzianke !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 28, 2003 8:43 pm   

Taa bedzie biale tlo i Czerwony napis na pol ekranu NIE BEDZIE CUP'A:D
[joke]
tjo co tygrysy lubiom najbardziej ;]
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Cze 28, 2003 8:45 pm   

buahahahah no nie szczymia .. :D
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Cze 29, 2003 8:48 pm   

Za jakies max 20 min bedzie newsa wiec mozecie isc czytac :P
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Cze 30, 2003 5:45 pm   

Lol ? To mial byc ten news ? Czy moze za nastepne 20min bedzie jeszcze nowszy ? Kto sie tym przejmuje, ze zawieszacie czy tam zamykacie sekcje ctf... Po co wogole takie cos robic. Klan niech sobie jest i chyba nikomu to nie przeszkadza. Ale oczywiscie Tygrys musial sie podbudowac i napisac "przelomowego" newsa : buehe :
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 01, 2003 12:52 am   

To byl njus dla domyslnych... ze skoro sekcja Q2CTF klanu FF jest zamykana to znaczy ze ten Turniej FF NIE obejmie najprawdopodobniej gry Q2CTF :( (pisze 'najprawdopodobniej' bo Tygrys jeszcze mi nie odpowiedzial na PM)...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Wto Lip 01, 2003 9:44 am   

Tygrysek cos pomieszal i ja nic nie wiem ... ale co mnie to obchodzi
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lip 01, 2003 9:54 am   

zesz kurwa niespodznianka ... eh tygrys daj ogloszenie w gazetach ze ff zamyka sekcje q2ctf! narpawde tygrys to dobre rozwiąznie .. mysalem ze nie jestes taki głupi ale niestety pomylilem sie ! jak vitez prawde pisze .. tzn domysal sie to po jakiego huja pisac tu newsa ja ktudmij nie objemie ctfa ? a moze to forum dm'a ? co tygrys odezwij sie !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 01, 2003 11:00 am   

tak czy inaczej wielka szkoda że nie bedzie ff na q2ctf ;/
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Lip 01, 2003 4:12 pm   

Adolf ciebie moze to nie przejelo ale pare osob tak....

Zamkniecie FF q2ctf nie ma nic do turnieju FF q2ctf, jak beda chetni to i bedzie turniej.

Nie bede sie wiecej rozwijak bo sie zaraz adolfy i inne zjeby zaczna znowu mnie czepiac.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 01, 2003 8:41 pm   

Cytat:
Zamkniecie FF q2ctf nie ma nic do turnieju FF q2ctf, jak beda chetni to i bedzie turniej.


Jestes pewien?
Na forum ktore podales pisze wyraznie Mit0s "Obejmuje wszystkie gry w ktore gra clan" . Jesli FF nie ma sekcji Q2CTF = nie gra w Q2CTF = czy jestes pewien ze turniej obejmie jednak gre w ktora jednak klan FF nie gra juz?
Prosze o 100% potwierdzenie - do ewentualnego njusa potrzebne :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Lip 02, 2003 1:21 am   

Vitez powiem tak: FF gra w q2ctf tylko dywizja nie jest aktywna juz oficjalnie, prawdopodobnie jezeli beda chetni to q2ctf zajme sie ja. Regulaminy itp rzeczy pojawia sie zapewne za jakis tydzien jak skoncze strone. Narazie bedzie ona recznie updatowana do czasu zrobienia php.

Wraz z premiera powinny ruszec zgloszenia do turniejow. Zapewne bedzie tez podane q2ctf, a to czy chetni beda to juz nie odemnie zalerzy. Ja conajwyzej poinformuje ze to jest i jak zbiora sie chetni to bedzie.

Jedna sprawa, jezeli ruszy turniej q2ctf i klany zaczna sie wycofywac to truniej zostanie przerwany (odwolany), czemu ? bez sensu bedzie prowadzic cos takiego jak polowa meczy to walkowery bo ktos odszedl czy cos w tym stylu. Wiec przemyslcie najpierw dokladnie czy wytrzymacie do konca turnieju, bo jak nie to sie nawet nie zglaszajcie.
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Lip 02, 2003 8:50 am   

ej tygrys a gdzie ma byc ten turneij i mnij wiecej kiedy ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13