Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Fear Factory Cup
Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Cze 24, 2003 11:49 am   Fear Factory Cup

Witam. Wiecej info znajdziecie na forum FF:
http://csl.quake2.org/viewtopic.php?t=52
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 24, 2003 12:33 pm   

system rosyjski, muahhahaha :D
fajnie teraz trza klan jakos do kupy zlozyc ;p
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Cze 24, 2003 8:18 pm   

Kiler pisz na forum ff jezeli chcesz sie wiecej info dowiedzic, bo tutaj nie bedzie info o tym, tutaj tylko zapodalem ze cos takiego bedzie.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 24, 2003 10:23 pm   

Cytat:
Kiler pisz na forum ff jezeli chcesz sie wiecej info dowiedzic, bo tutaj nie bedzie info o tym, tutaj tylko zapodalem ze cos takiego bedzie.


A nie lepszym (i bardziej tolerancyjnym) rozwiazaniem byloby pisanie i tu? Az tak nie lubisz ctf.pl i forum by nie pdoawac tu podstawowych informacji tylko egoistycznie ograniczac sie do wlasnego podworka?
Wbrew pozorom nadal dosc duzo graczy zaglada i na ctf.pl i na forum, tylko malo sie wypowiada (bo nie bardzo jest o czym), ale informacji tu mozna znalezc dosc duzo - wiec milo by bylo gdyby FF Cup byl rowniez widoczny i na ctf.pl (np na forum albo njusach).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 7:10 am   

ej no tygrys .. co ty odp........ napisz tu o co chodzi.. . i bedize co ty myslisz ze wszyscy na wasz board zagladają ? niewiem o co ci chodzi ciezko ci napisac wes zaznasz kopjuj .. wkleij i po sprawie!
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 8:45 am   

Nnooo. jak na tamtym forum zrobilem se konto to nie moglem go wogole uzyc. :D przy zakladaniu wyskoczyl mi jakis blad ogolny. potem ze taki login i mail jest juz uzywany.
patrze a ostatnio zarejstrowal sie "Kumanus" czyli ja chociarz nie wiem jakim cudem.
jak chce sie zalogowac to mi pisze ze konto cos tam cos tam (nie dziala) i skontaktuj sie z adminem.... :/
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 25, 2003 10:16 am   

oki tygrys ale czensciej tu zaglondam ;ppp
pytania w moim poscie nei bylo ;]
konto zalozone, jak bedizesz mial chwilke to uakwtywnij;]
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 4:09 pm   

Wy jacys dziwni jestescie, konto aktywuje uzytkownik odbierajac maila i odpalajac linkt, tak jak na ctf.pl, wiec nie wiem o co wam chodzi.

Co do info to Vitez nie ograniczam niczego do wlasnego podworka, ja poprostu zapodalem ze cos takiego bedzie, ja tego nie robie, bede najwyzej odpowiadac za FFC Q2ctf i to wszystko. Cale info puki nie ma strony znajdziecie na forum poswieconym FF Cupowi.
 
 
ryq
Śliweczka


Dołączył: 20 Cze 2003
Posty: 290
Skąd: p.i.ł.a tero wrocek
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 7:06 pm   

Fajna sprawa ze jakas liga w wakacje bedzie :]
_________________

 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 7:38 pm   

ta ale zadnego maila nie dostalem :/
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 25, 2003 7:40 pm   

Sorki tajger ;]
Bo sa zawsze 2 opcje: albo mejl zkodem aktywujacym albo aktywuje admin z panelu administracyjnego i zawsze jak sie rejestruje to patrze od razu na skrzynke jak nie ma to sobie mysle ze admin aktywuje a tutaj przyszlo po przostu pozniej ;]
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 8:57 pm   

Pare spraw:
1. To nie bedize liga tylko turniej finalem LAN.
2. Kiler wiem jak dziala moje forum wiec nie ma co sie klucic, to ze czasem lacza sa zapchane i male gdzies sie zatykaja to juz nie moja wina.
3. Ten turniej nie bedzie w wakacje, bedzie po wakacjach, bez setrony nic nie ruszy wiec pozostaje wam cierpliwie czekac i dowiadywac sie all na FFC forum.


Vitez jak mozesz popraw newsa bo napisales w polwie za przeproszeniem bzdury, to nie bedzie liga tylko turniej online z finalem lan.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 25, 2003 10:33 pm   

Cytat:

Vitez jak mozesz popraw newsa bo napisales w polwie za przeproszeniem bzdury, to nie bedzie liga tylko turniej online z finalem lan.


Napisalem w njusie to co sie dowiedzialem na tym forum i na forum FF, wiec jesli uwazasz to za bzdury to nie moja wina ze takie informacje sa podane.

Poza tym - co za roznica liga czy turniej onlien? Cup znaczy Liga , tournament znaczy turniej - nauczcie sie angielskiego jak chcecie tak z angielska nazywac "turnieje" :P

Cytat:

bede najwyzej odpowiadac za FFC Q2ctf i to wszystko


I nas przeciez tylko Q2CTF interesuje na tym forum zapomniales o tym? Wiec jesli ty bedziesz odpowiedzialny za ta dzialke to, powtarzam, milo by bylo gdyby jakies dokladne info (a nie "bzdury" ktore nieswiadomie przekazalem dalej) sie pojawialy i na tym forum - takie info jak w twoim ostatnim poscie za ktore dziekuje :) (a njusa poprawiam zaraz).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 26, 2003 9:06 am   

dobra wszyscy cop sa zainteresowani i tak wejda na to forum [chyba nie ma nikogo kto nie wchodzi na te forum a by szedl na turniej bez info :D ]
tygrysie dalej przewrażliwiony jesteś ;]
ja ci ne tlumaczylem jak twoje foum dziala tylko dlaczego ja tak głupio prosilem o autoryzacje :D ;]
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Cze 26, 2003 7:14 pm   

kier czyje to masz zdjecie?
jakis slodziutki bachor :P :d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.5 sekundy. Zapytań do SQL: 12