Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Fear Factory Cup
Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 1:19 am   

Co do histori q2 to moge za cala pewnoscia powiedziec ze ta gra ma conajmniej 6 lat, na potwierdzenie toego podam cus takiego:
rok pykania po lanie, rok w {NW} (kwiecien 1998 - 2 kwietnia 1999), 4 lata w FF (2 kwietnia 1999 - do teraz). Co do dokladnej daty wydania gry to musialbym przejrzec pare gazet starych, konkretnie zajsc do qmpla i przejrzec stary secret service numer 50 jak dobrez pamietam tam mialo ocene 10/10 :] ale to szczegol.

Co do turnieju Vitez to tak jak napisalem regulami prawie identyczny jak w ewc lidze i tej twojej czy jezusa, ale skoro tak na upartego chcesz to napisze go na dniach choc inne mam narazie zajecia jak remont pokoju...choc jak tez zauwarzyles sa wakacje wiec czesci ludzi poprostu nie ma wiec okarze sie ostatecznie we wrzesniu.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 3:37 am   

Nie mozesz wychodzic z zalozenia ze kazdy gracz/klan gral wczesniej w lidze ewc czy "mojej" (i Jezusa)... niektorzy gracze/ klany dopiero niedawno powstaly/zaczeli grac i moga nie znac regulaminow. A jak napsizesz to jako organizator i sedzia bedziesz mogl spokojnie wszystkich skopanych na meczach graczy odsylac "idz poczytaj regulamin a dopiero potem graj w ten turniej" :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 8:51 am   

aj tygrys wezmiesz od kogos skopjuszjesz wkleisz i po sprawie:D
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Lip 31, 2003 1:31 am   

Ta Icer wezme skopiuje ten regulamin co go z Jezusem pisalem, poprawie i bedzie git :] a tak pozatym Vitez jezeli komus sie nie bedzue podobalo to niech se nie gra, nie dostanie zadnych nagrod i tyle... mi tam to rybka ja to robie dla ludzi ale jak im sie nie chce to po co mam sie meczyc.

Za pare dni stanie strona, tylko napisze ogolny regulamin i poprawie pare rzeczy, narazie bedzie bez php (rejestracji), all recznie bede robic gdyz my technik (teo :D ) jest na wakacjach z tego co zauwarzylem :/
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Czw Lip 31, 2003 6:11 pm   

ej ten typ napisal w pierwszym poscie na forum tego ffc ze "Obejmuje wszystkie gry w ktore gra clan." a jezeli zamkneliscie sekcje q2ctf to co ?
niach niach :D
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Lip 31, 2003 8:29 pm   

Kozako ty albo masz skleroze, albo nie czytasz wszystkich postow, prezcierz pisalem juz chyba nawet nie jeden raz ze jak beda chetni to bedzie q2ctf w FFC wiec o co ci chodzi ?
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 31, 2003 10:22 pm   

tak to zamkniete na zawsze a tak to for fun zagracie ? hehe niezle :D
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sie 01, 2003 4:56 pm   

Icer granie for fun to nie bedzie Oficjalne granie FF, zadnen z for furn meczy FF (o ile wogule takie beda w co szczeze watpie) nie bedzie przez FF zapisywany. Pozatym przestan sie czepiac szczegolow bo FF moga se grac jak beda chcieli tzn legendy FF tak jak zawsze mogli grac jako FF tak i teraz tez moga grac jako FF to ze dywizja jest zamknieta to nie znaczy ze nikt nie dotknie q2 juz nigdy. Za bardzo serio to bierzesz.
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Sie 02, 2003 8:29 am   

ok spoko lepiej wytłumaczyc to juz sie nie dało tygrys :D Roger that !
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Sie 02, 2003 3:28 pm   

Lekko zamotalem ale widze ze raczej dobrze zrozumiales :]
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sob Sie 02, 2003 4:21 pm   

[Offtopic]
Tygrysek troche sie mylisz z wiekiem Q2. Otoz gierka dokladnie wyszla w Grudniu 1997, czyli o ile sie nie myle, to ma 5 lat i 9 miesiecy, wiec to napewno nie jest powyzej 6 lat. Jezeli chodzi ci o recenzje Q2 w SS, to byl to numer 01/98 :|
[/Offtopic]
_________________
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Sie 03, 2003 1:32 am   

Widac sie pomylilem, zdazyc sie moze. Teraz przynajmniej jest pewnosc.

PS: Adolf taka mala uwaga, mozesz se darowac te [offtopic] [/offtopic]. bo i tak juz wiekszosc na tym topicu offtopic pisze.
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Sie 06, 2003 12:48 pm   

Fear Factory Cup ruszyl, wiecej info znajdziecie na stronie www.cup.killsyou.com. Nie ma jeszcze regulaminu dla q2ctfa ale dzisiaj/jutro postaram sie go napisac :]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 06, 2003 5:34 pm   

Uwaga czepiam sie:

Tygrys... znajdz kogos kto zna jezyk polski, niech ci sprawdzi i poprawi tego njusa bo dotarlem do polowy i juz mi sie rzygac chce tyle bledow gramatycznych, interpunkcyjnych, ortograficznych... a jak zamierzasz sie tlumaczyc "bo mam dys-costam" to odpowiadam z gory: to nie pisz njusow! Caly swiat je czyta (w przenosni) ! Calemu swiatu chcesz tlumaczyc ze piszesz z bledami bo costam? Odpowiedzialnosci troche - jak juz piszesz cos o oficjalnym turnieju to niech to oficjalnie wyglada a nie jakby 10-latek zasiadl przed klawiatura i wklepal "robiem tórniej kto hce morze siem zapisac tó" :(
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Sie 06, 2003 11:44 pm   

Vitez czepiaj sie dalej mi to tam w kolo ryby ... :D pozatym zaczesto i tak newsow nie bede pisal bo cos podejrzewam ze nie bede mial o czym (tyczy sie q2ctfa).

PS: Vitez moze chcesz zostac moim autopoprawiaczem bledow wszelakiego rodzaju ;) ?


:shock: To bylo tylko zludzenie, mnie tu wcale nie bylo :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12