Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Fear Factory Cup
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Sie 06, 2003 10:50 pm   

Po co przeplacac? Od Viteza taniej wyjdzie Word :D
_________________
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Sie 06, 2003 10:55 pm   

Ta to kup mi Worda orginalnego :P
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 12:19 am   

To w nieoryginalnych nie dziala sprawdzanie pisowni?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 5:47 pm   

A jak kontrola wladnie do mnie na chate to bede mial przechlapane, bede musial placic kare a nie chce mi sie :P
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 08, 2003 3:47 am   

Zeby kontrola wpadla do ciebie na chate musi miec POWOD (donos, podejrzenie, slad z abuse czy np sprzedawania nielegalnych filmow na Allegro itp).
Nie wchodza ot tak sobie bo by moc przeszukac twoj dom (a zarazem zawartosc komputera) musza miec nakaz prokuratora, a ten musi nakaz wydac na podstawie oskarzenia, a oskarzenie musi wyjsc od organu sledczego (Policja, Urzad Celny, Urzad Skarbowy itp itd).
Nie jestem prawnikiem, po prostu spytalem ojca (policjant w wydziale informatyki wiec doslownie zajmujacy sie takimi sprawami :) ) - jaka jest szansa ze dostane kare za uzywanie nieoryginalnego oprogramowania...
I wlasnie cos takiego mniej wiecej mi opowiedzial. Wiec nie trzes portkami - jesli nie smazysz masowo plyt i ich nie sprzedajesz itp to rob sobie co chcesz ze swoim kompem i softem (btw - mozesz zainstalowac darmowego StarOffice - to samo co Word tylko za friko :) ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sie 08, 2003 11:20 pm   

Vitez nie musisz mi tego tlumaczyc, bez taty policjanta (bez urazy) wiem to co piszesz, zgrywam sie poprostu :] zeby wprowadzic tu troche lepszej atmosfery bo reszta topikow to praktycznie klutnie (czepianie sie, mnie tez) itp.

A co do worda to mam pirata :P i go czasem uzywam, a bledy poprawilem bodajrze wczoraj :] poprostu nie mialem czasu sprawdzic newsa jak pisalem go bo sie spieszylem, ostatnio mam pare rzeczy na glownie, musze zrobic 2 strony www, i pare jeszcze innych prywatnych rzeczy, nie mowiac o pojsciu do lekarza czego nie robie od 2 dni i chodze z zapaleniem krtani. Ale ogolnie jest looz blus jakos sie zyje :P

Co do FFC to czekam na zgloszenia, jak narazie nie zapowiada sie by byl q2ctf turniej ale zapewne to przez to ze sa wakacje wiec sie nie zniechecam narazie :] zobaczymy zapewne we wrzesniu :]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 1:42 am   

pisze sie "bodajże" nie "bodajrze" :>>>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 4:05 pm   

Vitez nie czepiaj sie juz szczegolow ok? bo to juz nudne, mam dysleksje wiec mozesz mi nagwizdac, czasem robie bledy i juz, kto ich nie robi.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 10, 2003 10:55 am   

Moze i posty na forum zaczniesz najpierw wrzucac do Worda... szczegolnie te dluzsze przemyslenia :) , wtedy "bodajrze" ci wyjdzie odpowiednie ;)
Dysleksja to wada mowienia, dysortografia to wada pisania :P i mozna ja naprawiac jesli piszesz na komputerze wlasnie jakims programem poprawiajacym i odrobina inteligencji by go obsluzyc (pomoc w poprawie bo czasem za glupie bywaja).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Sie 10, 2003 6:43 pm   

Vitez nie bede sie z toba klucil o takie rzeczy bo to niema sensu, wiem co mam, wiem jak pisze i zabardzo nie zmienie tego. Koniec kropka .
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sie 10, 2003 7:23 pm   

lol Koniec kropka .. to i ja kropke postawie .
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 11, 2003 12:32 am   

Cytat:
Vitez nie bede sie z toba klucil


pisze sie "kłócił" :twisted:

doobra - . :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Sie 11, 2003 12:35 pm   

Tak na marginesie bo se przypomnialem cos co pisalem jakis czas temu a co sie tyczylo wlasnie tyb "bledow", mianowicie pisalem ze czesto pisez u zamiast o(ó), rz zamiast z(ż) itd z tego powodu bo nie pisze polskich liter i bylo mozna latwiej zrozumiec. Nie kontynuujcie tego tematu bo teraz to juz sami z siebie posmiewisko robicie i udawadniacie jak to sie czepiacie za wszystko. Lepiej czasem se darowac i prezmilczec cos niz robic niepotrzebne spiecia.

:P
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 11, 2003 6:57 pm   

Cytat:
czesto pisez

Pisze sie "pisze" a nie "pisez" ;))))

Cytat:
Nie kontynuujcie tego tematu bo teraz to juz sami z siebie posmiewisko robicie i udawadniacie jak to sie czepiacie za wszystko. Lepiej czasem se darowac i prezmilczec cos niz robic niepotrzebne spiecia.
:P


Nie. To ty z siebie posmiewisko robisz bo tak fajnie sie zloscisz i reagujesz na prawie kazde czepianie sie ciebie :) .
Nie sadzisz ze niektorzy cie zaczepiaja jak male dzieci - tylko po to by podreczyc, by sie posmiac z twojego ciskania sie i zlosci?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Sie 11, 2003 11:03 pm   

Vitez a czy zauwarzyles zebym sie tym zbytnio prezjmowal ? prawde mowiac olewam te osoby ktore sie mnie czepiaja, bo wieksozsc tych osob jest gowno warta tak szczeze. Ciebie saznuje pomimo tego ze sie nieraz mnie czepiales, znam cie dosyc dlugo i wiem ze masz zasady ktorych sie trzymasz, choc niektorych rzeczy w tobie nie trawie, ale wiem ze jestes bardziej normalny niz niejedna osoba na tym forum. Szanuje twoje zdanie na moj temat jak i kazdego innego poza tymi ktorzy nie zasluguja na szacunek.

Ciekawi mnie teraz czy ktos sie przyczepi do mojej wypowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.62 sekundy. Zapytań do SQL: 12