Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wam dziala Neostrada?

Jak wam dziala Neostrada+
Dobrze
23%
 23%  [ 3 ]
Zle
7%
 7%  [ 1 ]
Nie dziala (mam inne lacze)
69%
 69%  [ 9 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 11, 2003 5:35 am   Jak wam dziala Neostrada?

Od wczoraj jestem szczesliwym (?) posiadaczem Neostrady+ . Z tego co sie orientuje dosc sporo graczy posiada to lacze, ale wielu narzeka na : straty pakietow, wtyki, wysoki ping (mimo doskonalego transferu).
U mnie jak na razie : ping 30-40 (w godz 23-2:00), zero pl (netgraph jak na lanie :) ), transfer doskonaly (ok 60 kb/s).
Tak wiec ogolne pytanko TYLKO do uzytkownikow Neo+ - jak wam dziala (glownie o ping i pl mi chodzi).
Aha - mam ping dobry rowniez na 120fps, nie musialem zmniejszac :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 11, 2003 12:02 pm   

me ma sdi ping 54-67 od 23h do jakiejs 8 ;]
vitez powiedz czy jak wlaczysz kazze tak kolo godziny 15 i wtedy jaki bedzie ping w q2?
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pią Lip 11, 2003 3:35 pm   

Znakomicie... Transfer boski... Siegajacy do 160kb/s w zaleznosci skad cos sciagam... Tylko moj ping w porownaniu do pingia viteza (wczoraj) byl o 20 wyzszy (pozniej znowu spadl do 35 :) )...
Z Kazaa nie ma sensu wlaczac queja bo lag skacze do 120 :/...
Ale dzisiaj przydazyla mi sie dziwna sytuacja... Kiedy mnie nie bylo w chacie zadzwonila jakas baba z gdanska (jam jest z Wrocka) i pytala sie czy mamy zalozony internet... Mnie nie bylo dlatego powiedziala ze zadzwoni pozniej... Po co jakas baba z drugiego konca Polski dzwoni do mnie i pyta sie o internet? Skad miala moj numer telefonu (zakladajac neostradew dostalem nowy numer od TePSy)...

Ale wracajac do tematu Neo jak narazie bez zarzutow...
Vit a miales samoinstalacje czy wpadla ekipa z tepsy?
I czy kupiles w propocji na wakacje ? 2 zl abonatmennt :/ Ja mialem pecha i sie zbytnio pospieszylem... Normalna stawka przez wakacje 200 miesiecznie... :/
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 12, 2003 10:18 am   

ja jestem z gdanska ;]
na sdi transfer 10kb/s czasem 15 i wtedy jestem happy a wy macie 160 :o
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lip 12, 2003 11:05 am   

nie mogłes miec transferu 15kB/s ...

hmm a co do narzekania to vitez chyba jakies odosobnione przypadki znalazłes ;)
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 12, 2003 7:06 pm   

wiem niby jest ograniczenie ale ja naprawde mialem transfer 16kb/s
przyżekam [drugie rzet z kropkom :P ?] niee rz chiba jednak ;]
ale powaga mialem, co prawda po 6 sek spadlo do 10 ale mialem
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lip 14, 2003 4:28 am   

Po pierwsze nie uzywam kazy (direct connect, soulseek, edonkey, winmx).
Po drugie nigdy nie gram gdy cos sciagam - nie ma sensu.
Po trzecie: zestaw do samoinstalacji, kupiony 26 czerwca wiec niestety pare dni przed promocja :(

Po czwarte: na SDI jak i na modemie moze sie zdarzyc ze efektywny transfer przekracza oficjalny maksymalny transfer - bo istnieje cos takiego jak kompresja (zarowno sprzetowa jak i softwarowa) domyslnie wlaczona w ustawieniach danego polaczenia z internetem.
Dlatego np na modemie 55 kb/s zdarzalo mi sie osiagac predkosc faktyczna 8 kB/s (kb/s to kilobity na sekunde, kB/s to kilobajty na sekunde - aktyczna predkosc bedaca osmiokrotnie mniejsza od predkosci nominalnej czyli kb/s) - ale taka predkosc osiagnie sie tylko sciagaja cos jeszcze nieskompresowanego (np filmik w avi czy dzwieki w wav albo obrazki w tiff/bmp a nie odpowiednio: jakis divx, mp3, jpg/gif ktore to formaty plikow juz sa skompresowane). Tak samo uzycie programu winzip - niewiele da zipowanie mp3, mpgow divxowych czy obrazkow jpg - bo sa to juz skompresowane dosc mocno plikii niewiele wiecej informacji z nich da sie wyciac czy poukladac inaczej by zmniejszyc ich objetosc a tym samym przyspieszyc ich transfer.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 14, 2003 10:21 am   

czaje blues'a
no i fajnie wiedzieć ;]
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lip 14, 2003 3:40 pm   

fachowe objasnienie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 14