Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Bez quada?

Liga bez Quada (LBQ)?
Tak
35%
 35%  [ 7 ]
Nie
65%
 65%  [ 13 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 24, 2003 11:58 am   

vitez to byl polish english ..:D i sie nie przypierdalaj znowu murzynie ty!
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 3:41 pm   

pH napisal:

ee tam dlaczego prawie nikt nie gra lfctf10 ?? -
wchodze na serva a tam vote na: ctf1,2, lf4 i lf10!! i w koolko te mapy leca
to jak nikt nie gra lf10?

prawie nikt nie lubi ctf4 - a przeciez tam jest quad... sam sobie zaprzeczasz?


moim zdniaem mozna zrobic lige gdzie bedzie jeszcze wiecej q - tesh dobry pomysl ;p
np na ctf1 mozna wstawic jeszcze jednego quada na srdoku - nieee ;p
w bazach w rogu np psa po jednym ;p [moja popozycja]
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Lip 24, 2003 5:24 pm   

Kiler naucz sie cytowac, a potem zacznij sie dopiero udzielac na forum, ok ? Z twojego belkotu nic nie wiadomo :/
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 24, 2003 6:08 pm   

Cytat:
ee tam dlaczego prawie nikt nie gra lfctf10 ?? dlaczego rzadko kto lubi ctf5 a prawie nikt nie lubi ctf4 ??


Na ctf4 jest quad to po pierwsze.
Po drugie cos rzadko grasz chyba, mi sie zdarza z godzinke/dwie dziennie ostatnio i ciagle slysze jeki "lfctf10! " "lfctf4!" i na zmiane te dwie mapy?
Czemu?
Moze wlasnie dlatego ze akurat na tych dwoch nie ma quadow?
Wiec dlaczego, jesli w ciagu dwoch godzina grania na coolnecie widze co najmniej 10 jekow o lfctf10 i kolejne 10 o lfctf4 ty twierdzisz ze prawie nikt ich nie lubi?

Edit: ja tez akurat za tymi mapkami nie przepadam, ale jestem ciekawe jakie klany by przyjely taktyki np na takie q2ctf1, tak znane i ograne ze az nudne a tu zonk - nie ma quada i co robic? :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Lip 24, 2003 7:50 pm   

[quote="vitez"]
Cytat:
nie ma quada i co robic? :P

Jak to co ? Zabijac ! Wtedy gra jest na maxa uproszczona - bierzesz bron i idziesz strzelac, zero taktyki imho - tak wlasnie wyglada gra na lfctf10 i lfctf4... No ale... jak tam chcecie. Trzeba pamietac tylko o jednym - capture the flag, not frag ! .
_________________
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Lip 24, 2003 8:11 pm   

Cytat:
Jak to co ? Zabijac ! Wtedy gra jest na maxa uproszczona - bierzesz bron i idziesz strzelac, zero taktyki imho - tak wlasnie wyglada gra na lfctf10 i lfctf4...

tak ale lf10 i lf4 to male mapki i jak tam grac zespolowo jak na nich sie nawetr nie idzie napakowac ani odetchnac na chwilke (chodzi mi o to ze ciagle sie ginie)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Lip 24, 2003 9:03 pm   

ej vitek ludzie moze chca troche pograc na mapach typu lf10 zeby sobie postrzelac ..a nie nabic sie na ps i z quadem pomielic .. po reilowac itp.. ale liga bez quada to lekka przesada ...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 9:37 am   

[quote="Kumanus"]
Cytat:
Jak to co ? Zabijac ! Wtedy gra jest na maxa uproszczona - bierzesz bron i idziesz strzelac, zero taktyki imho - tak wlasnie wyglada gra na lfctf10 i lfctf4...

-tak ale lf10 i lf4 to male mapki i jak tam grac zespolowo jak na nich sie nawetr nie idzie napakowac ani odetchnac na chwilke (chodzi mi o to ze ciagle sie ginie)[/quote]

ej to ty moze ciągle giniesz co ;p?
jak dobry skill i tp to uwierz mi że można grać zespołowo.

[quote=Adolf]
....capture the flag, not frag ! .
[/quote]
- capture the flag, not Quad

[quote="Icer"]
ej vitek ludzie moze chca troche pograc na mapach typu lf10 zeby sobie postrzelac ..a nie nabic sie na ps i z quadem pomielic .. po reilowac itp.. ale liga bez quada to lekka przesada ...
[/quote]
Jak chcą sobie postrzelać niech idą na rejlwar kubusiowy lub dm'a
Albo single player;p
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 9:40 am   

tutaj po prostu qote jest zwaolne a nie że ja nie umiem cytować, na fb kulturalnie dziala...
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią Lip 25, 2003 11:43 am   

Cytat:
ej to ty moze ciągle giniesz co ;p?
jak dobry skill i tp to uwierz mi że można grać zespołowo.


skill.. ta chyba teamy nie rownie to tak. jestes napakowan, all techy wasze i tp jak chuj.. Jak teamy sa rowne to ni hu hu nie ma szans grac tp ... np na lf10 stoj na defie .. co chwile bedzie ci ktos wlatywal na baze .. jak juz przyleci 2, a ty sam jestes to ciezko jest sie obronic (jesli sqady sa rownie - twoj zekomy skill)
_________________
Do kasacji :>
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 1:54 pm   

jak dobry skill i tp to przykładowo:
atakujesz w 3, póżniej 2 obtrania fc
to już tp
a żeby dobrze bronić i nie blokować to jeszcze skill
simple
oczywiście maplki słabo nadają się do grania 5/5
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 25, 2003 5:11 pm   

Cytat:
tutaj po prostu qote jest zwaolne a nie że ja nie umiem cytować, na fb kulturalnie dziala...


Jakos wszystkim innym wychodzi cytowanie tylko tobie nie, wiec to nie wina forum a twoja nie sadzisz?

Hint: jak wciskasz "quote" to skasuj w nawiasach kwadratowych to co w cudzyslowach wraz z cudzyslowami tak zeby tekst byl pomiedzy znaczkami quote a /quote bez wymieniania nazwy uzytkownika ktory pisal.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 8:27 pm   

ale trzeba o tym pamietac;ppp
 
 
M!ng
Śliweczka
For The Horde!


Dołączył: 09 Sty 2003
Posty: 122
Skąd: B-Stok
Wysłany: Sob Lip 26, 2003 7:10 am   

Czesc wam. Ja osobiscie nie gram za duzo jus zw q2ctf, ale lubie mapy bez quada, moze to na meczach ligowych i sie nie sprawdza, ale podczas tgry na colnecie czesto gra przeradza sie w "Capture the Q" i zadko kiedy przypomina Capture the Flag, a wiec głosuje na TAK.
Dzieki i nara.
_________________
yy Ja tylko tak na chwile ....

 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lip 26, 2003 10:14 am   

ja niewiem nudzicie sie ? liga bez quada toz to bezsens wogóle zrobcie lige only reil! wtedy bedzie sieka! eh..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 15