Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Bez quada?

Liga bez Quada (LBQ)?
Tak
35%
 35%  [ 7 ]
Nie
65%
 65%  [ 13 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lip 27, 2003 1:29 am   

Cytat:
zrobcie lige only reil! wtedy bedzie sieka! eh..


Widzisz Icer ty jak czasem pomyslisz to i dobry pomysl dasz... mozna i only rail zrobic ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Lip 27, 2003 11:13 am   

Wy robicie z ctfa posmiewisko, ctf to ctf a nie jakies chujumuju dzikie weze. Bez quada mozna jeszcze grac bo bedzie to normalny ctf, przecierz sa mapy gdzie defaultowo nie ma quada, ale reszta udziwnien to juz nie ctf wiec se darujcie.
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Nie Lip 27, 2003 12:40 pm   

Posmiewiskiem to jestes ty.. Znowu wszystko interpretujesz na swoj sposob, masz katastrofistyczne podejscie do sprawy. Jedynym powaznym pomyslem w tym topicu jest liga BEZ QUADA, reszta pomyslow to tylko zarty, ale jezeli ty tego nie zauwazasz, to ja nie wiem co z ciebie za czlowiek. To jest forum, tu sie tylko dyskutuje i musisz o tym pamietac.
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Lip 27, 2003 3:19 pm   

dobrze adolf mówisz .. tygrys za bardz owszystko do siebie bierzesz .. vitez dal chalo z ebez quada .. a inne pomysły to yoke ! ale widac ty nie bardzo kumaty jestes .. trudno ..:D
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Lip 27, 2003 7:21 pm   

no to bez joke'ow . moze zagramy taka lige a jak nie bedzie sie wiekszosci podobac to sie ja szybko zakonczy i tyle ...
_________________
Do kasacji :>
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 1:00 am   

Poprzednia tresc byla inna ale zmienilem ja bo stwierdzilem ze i tak to sensu nie ma bo i tak dalej swoje bedziecie pierdo.lic (przepraszam za wulgaryzmy bo jeszcze ktos sie poczyje urazony).


PS: sory (coponiktorzy) za offtopic.

PS2: to tylko moja opinia wiec sie nie czepiajcie chyba ze macie 0 tolerancji dla pogladow innych ludzi... ale jak cos to juz wasz problem.
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 2:26 am   

a tygrys jak zwykle swoje .. i on mowi ze my dalej bedziemy pierdolic to samo ? stary, idz sie zbadac, ale tak porzadnie...
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 8:54 am   

hehe ... tygrys wyluzuj :D
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Lip 28, 2003 2:31 pm   

hehe ej a moze liga bez tygrysa , wiem ze bedzie trudno i zamotanie ale poradzimy sobie wierze w nas :D
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Lip 31, 2003 1:42 am   

Kozako widze ze malo spostrzegawczy jestes i wogule sie nie orientujesz na scenie q2ctfa, dla twojej informacji ja juz nie zagram w zadnej lidze, od ponad miesiaca nie gram w q2, FF.q2ctf jest zamkniete na zawsze wiec FF tez nie zobaczysz juz nigdy w zadnej lidze q2ctfa.

Adolf twoje posty zostawie bez komentarza bo jestes jak moj brat, nic do ciebie nie dociera jak sie normalnie pisze, jak nienormalnie to tez niedociera. Nie pisz wiecej do mnie bo nie chce mi sie do ciebie odpisywac.
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Lip 31, 2003 1:55 am   

Tygrys piszesz o sobie ? Halo! .. Halo!! Jestes tam ?
Juz napisalem, idz sie leczyc, a dopiero potem zabieraj sie za dyskusje.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 14