Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe CTF.pl c.d.....
Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Wrz 05, 2003 5:58 pm   

Moim zdaniem wogule niepotrzebna byla zmiana nawet strony, mi sie podobala stara, choc ta nie jest zla, z tym ze roznica jest taka ze na tamtej cos sie ciagle dzialo bo kaszub mial checi i w miare czasu ulepszal, a ta mookee olal juz calkowicie, czasem ruszy dupe z plazy i napisze jakiegos posta, a tak to nigdy te ctf.pl nie ruszy juz.

Btw, Kaszuba raczej nie sciagniesz Kiler, przynajmniej tak mi sie wydaje bo on to olal, dzieki paru osobom i wiecznym czepianiom sie o szczegoly.

Ja osobiscie juz nie przyloze do tego reki, mam dosc czekania az stanie sie cos niewiadomego.

Prawda jest taka ze kazdy se teraz pogada, bla bla bla a ctf.pl dalej bedzie lezec jak lezy, zeby nie Vitez to tylko forum by zylo choc to tez ostatnio marnie chodzi, bo sa 2-3 topiki na ktorych ludzie staraja sie cos pisac i to wszystko tak wyglada cale ctf.pl. Wiecej dzieje sie juz na stronie FF :]
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Pią Wrz 05, 2003 9:13 pm   

Niezmiernie mnie cieszy ze nie masz zamiaru przykladac do czegokolwiek swoich lap.. tymbardziej ze nikt nie uwzglednial cie w zadnych planach zwiazanych z ctf.pl.

Wybrane zostaly osoby ktore mialy zaopiekowac sie poszczegolnymi dzialami.. zwracalem sie do nich z prosba o przedstawienie planu zagospodarowania.... i tyle nikt nie raczyl odpowiedziec
Ja za wami biegal proszac o laskawe zajecie sie strona nie bede.

Tygrys:... jesli faktycznie na tej twojej stronie tak wiele sie dzieje, to zrob nam wszystkim przysluge i zakoncz wreszcie swoja zalosna egzystencje na tym forum, oszczedz nam czasu jaki tracimy probujac zrozumiec belkot jaki wylewasz z siebie piszac tu posty.
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sob Wrz 06, 2003 1:00 am   

nikt? :)
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Wrz 06, 2003 1:18 am   

Mookee dojrzej... (moze ten text zrozumiesz :])
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Wrz 06, 2003 3:10 am   

Ja sie w to wkrece jak bede mial lepszego kompa na chacie... (scaner, ramUU itd.) Ale dalej jestem chetny na ten fanart... Tylko jesli chodzi o strony to jestem kompletnym laikiem... Mam kilka pomyslow na poszczegolne dzialy :wink: ... Ale narazie mam troszke nauki na glowie i musze zmniejszyc dawkowanie quejka... ;) Ale jeszcze dam o sobie znac...
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Wrz 06, 2003 8:02 am   

Ta fanart jest najlrpszy
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 09, 2003 11:09 pm   

Cytat:
zwracalem sie do nich z prosba o przedstawienie planu zagospodarowania.... i tyle nikt nie raczyl odpowiedziec


Nikt?
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Wrz 11, 2003 8:53 pm   

no dobra... liga juz ruszyla... ktos byl odpowiedzialny za wywiady... pogadajcie z kolesiami z klanow ktore graly.... a jezeli nikt nie chce to ja moge pogadac z ludzmi... :wink:
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 12, 2003 5:25 pm   

Cytat:
a jezeli nikt nie chce to ja moge pogadac z ludzmi... :wink:


Tylko badz delikatny, OK ? ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Wrz 13, 2003 12:30 am   

ale tutaj znowu zaczyna sie zwalanie roboty na innych... :?
mam pogrzebac w smietniku i wyciagnac kto miau robic wywiady? :evil:
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Wrz 13, 2003 1:45 pm   

Cytat:
mam pogrzebac w smietniku i wyciagnac kto miau robic wywiady? :evil:


Mozesz... ja sie nie obawiam bo wiem ze na pewno nie ja :) . To co u mnie "lezy" to: robienie configow i robienie serwerow (na szybko oba) - dwa mini poradniki...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Wrz 17, 2003 12:01 am   

U mnie lezy dawno zrobiona strona configs.ctf.pl tak jak prosil o to Mookee ale co z tego, on i tak sie nie ruszy zeby cos z tym zrobic bo mu sie nie chce, wiec mozemy se darowac ta cala gadke... no chyba ze zrobi mi na zlosc i cos ozywi o_O
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 12