Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Łącze 12mbit/s za 21 USD !
Autor Wiadomość
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lip 21, 2003 6:43 am   Łącze 12mbit/s za 21 USD !

Łącze 12mbit/s za 21 USD !



Magazyn "Wired" opisuje dość ciekawe i ryzykowne przedsięwzięcie japońskiego serwisu internetowego Yahoo! BB. Firma oferuje swym klientom dostęp do Sieci przez modemy DSL za równowartość 21 USD miesięcznie. Użytkownicy dysponują w domach przepustowością 12 MBit/s oraz szeregiem dodatkowych usług, m.in. strumieniowymi transmisjami wideo w formacie MPEG-2 czy bardzo tanią telefonią VoIP - bezpłatną w obrębie Yahoo! BB, a np. w przypadku rozmowy między Tokio a Nowym Jorkiem kosztującą jedynie 3 centy za minutę.

Firma kusi potencjalnych klientów bezpłatnymi modemami, których rozdaje już 200 tysięcy miesięcznie, a także zaawansowaną siecią podstawową, bazującą na gigabitowym Ethernecie. Niski abonament powoduje, że Yahoo! BB zacznie zarabiać na osobach, które pozostaną przy operatorze przez co najmniej 15 miesięcy. Serwis jest pomysłem Masayoshiego Sona, założyciela firmy Softbank, znanego z ryzykownych inwestycji, m.in. we wczesną formę portalu Yahoo! czy nieistniejący serwis Webvan. Jego straty z czasów katastrofy dotcomów szacuje się na 75 miliardów dolarów, obecne długi Softbanku wynoszą zaś niemal 4 miliardy USD.

Źródło : Chip

P.S. I co Wy na to ? :)

--------------------------------------------------------------------------------

Waszym zdaniem:
Ja sie przeprowadzam do Japonii :P
Autor: Flyer
17.07.2003, 11:27
--
A ja zostaje, bo z takim laczem to nie wiem czy bym na piwko wyszedl:)
Autor: elessar
17.07.2003, 13:43
--
ustawiasz kolejke do download'u, wychodzisz na pivo - ja juz wszystko sobie obcykałem :P
Autor: Flyer
17.07.2003, 14:18
--
to i tak nic w porownaniu z tym co maja w szwecji - o ile sie nie myle usluga albo firma Boostream - 26 mega bitow lacze i do tego 5 ipkow :D niezle? i to za 200 koron
Autor: al^capone
17.07.2003, 21:07
--
heh no coz... nic nam nie pozostaje tylko spadac z tego zapyzialego kraju :> elessar -> piwko mozesz pic przed monitorem ;)
Autor: jojo
17.07.2003, 21:21
--
ech, żeby tepsa tak czasem "ryzykowała"
Autor: Iceman
18.07.2003, 18:57
--
tepsa wlasnie "ryzykuje" (ale tylko w ich pojeciu) i obnizyla ceny neo+... nie mowie ze zalozylem 2 tygodnie przed obniżką niech to szlag trafiiii.... a co do przeprowadzki to zrobiłem kalkulacje i sprawdziłem ceny iwyszło tak: sprzedam kompa, stopem jadę do wawy, kupuję bilet w jedną stronę do Japonii, i akurat jak trochę pozbieram pod kościołem to będę miał na łącze tylko jeden szkopół : nie mam gdzie mieszkać, co jeść i komputera hłe hłe hłe
Autor: njet
18.07.2003, 22:57
--
Ja sie wyprowadzam do szwecji. A co do piwka to można pić wszędzie :) ))
Autor: iniside
19.07.2003, 13:43
--
W Szwecji chcesz pic piwo??? Tam najmocniejsze ma 3% alkoholu. Wypilem 4 i nie kreci:( A co do neta to ja mam tez Neostrade i jak 100Kb wyciagam to jestem bardzo szczesliwy. Moze za 2lata w Polsce tez beda takie lacza. Wtedy to w Japoni bedzie 1GB:)
Autor: Daimyo
19.07.2003, 18:03
--
Hehehe, w Japoni już takie mają :PPPP. Gdzieś to czytałem, czyli jesteśmy w plecy ze 5 lat ;-)
Autor: deth
19.07.2003, 20:04
--
Hehehe, w Japoni już takie mają :PPPP. Gdzieś to czytałem, czyli jesteśmy w plecy ze 5 lat ;-)
Autor: deth
19.07.2003, 21:45
--


Ja się chyba załamie, chcialem mieć 1MB łącze a oni 12mb mają kilka razy tańsze :/
Ale podtrzymuję sie na duchu tym, że jak bedziemy w UE to może ktoś w nas zainwestuje i zrobi <papa> tepsie ;p
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon Lip 21, 2003 4:32 pm   

coz mozemy ino pomazyc ...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 22, 2003 2:21 am   

Polska sux jeszcze przez dlugi czas :/ i tyle...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.38 sekundy. Zapytań do SQL: 12