Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
q2? xp?
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lip 29, 2003 3:31 pm   

Win 2000 chodzi lepiej niz 98 czy me czy 95 bo po prostu stabilniej, latwiej sie go "odwiesza"... ogolnie jest lepszy. Ale zeby stare (i niektore nowe) gry dzialaly to trzeba Service paki zainstalowac (zawierajace m.in. sporo dobrych sterownikow, directx itp). Na razie chyba 3 paki wyszly?
Jak masz szybkie lacze to po prostu ze strony microsoftu windows update sciagniesz.
Aha... zeby Win2000 naprawde ladnie chodzily to trzeba ja troche "stuningowac" (powylaczac niepotrzebne uslugi, przeleciec paroma programami optymalizujacymi i testujacymi).

Sam bardzo chetnie bym sie przesiadl na 2000 (mam Advanced Server wersje - miodzio :) , ale Professional tez moze byc) tylko... nie chce mi sie ok dwoch dnia na instalacje i optymalizacje marnowac a potem jeszcze z tydzien na doinstalowywanie programow/patchy sterownikow itp... skoro w WinMe mi wszystko ladnie dziala i nawet rzadko sie zwiesza :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Sro Lip 30, 2003 8:20 am   

dziekuje za pomoc, jeszcze sie zastanowie nad tym 2000 :D
 
 
 
D3aTh`
Wisienka

Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 7
Skąd: Chełmno
Wysłany: Pią Sie 01, 2003 6:08 pm   

e tam, w xp gra sie fajnie 1 wada ze nie obsluguje trybu 640x480 w fullscreen tylko w oknie. Ale mozna grac w 800x600 :].
Problemy z mysza sa do rozwiazania. Gra sie troche inaczej ale moim zdaniem lepiej. Pozatym sam windows jest przyjemniejszy w oblsudze szybszy i nie wiesza sie tak jak poprzednie.
Aha no i nie wiem po chuj program do refresh rate.
Jak masz normalny monitor to powinien obslugiwac w kazdej rozdzialce w ktorej sie gra 85 hz, a lepsze nawet wiecej. Ja mam taki ktory wyciaga tylko 85 ale gram na 120 pfs z v_sync off i jest ok.
_________________
:{}
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sob Sie 02, 2003 2:34 pm   

Ja mam od kolo roku ME i jakos nie nazekam, nie wiesza mi sie prawie wogule, wiesza sie tylko jak przeciarze system :], dziala bez zarzutu praktycznie, nigdy nie narzekalem na niego, chyba widac z moim kompem wspolgra wspaniale.

Co do XP i q2 to gralem na XP w q2 i instalnolem tylko mousefixa bezy m accela nie miec i sie good gralo, zadnych innych progsow nie musialem instaowac, a i w 640*480 gralem na full 8) , widac to zalerzy od karty or monitora.
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 7:51 am   

[quote="brzoza"]Documents ... zamiast "Login:" XP wyswietla mi pieska... i moglbym dlugo tak wymyslac...[/quote]

qrde ja tesh mam pieska:D
a to ze sie kleisz to nie wina xp ;)
poproboj zmieniac fps i odswiezanie monitora
zmieniaj ustawienia asz przestaniesz sie kleic ja mam odsw 160 i 99 fps w dm jest super a w ctf mam kupe :D
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 1:06 pm   

klei .. buaha, duzo osob cierpi na ta chorobe, za duzo kleju
prawda jest taka, ze oryginalny q2 sie nie klei, mam i wiem, nie klei sie..
_________________
 
 
 
Trigger
Figlarny status


Dołączył: 02 Kwi 2003
Posty: 317
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 1:53 pm   

adolf teraz tlumy maja oryginala byl w cd-action :P

a tak powaznie "klejenie" to znany problem "wspolczesnych" kwakowiczow, kiedys jak kazdy gral na v1 lub v2 i generalnie ponizej 90 fps i refresh rate 60-70 to nikt nie zdawal sobie sprawy ze problem istnieje wogole. Tak jak Kazmi mowi jest to kwestia ustalenia wlasciwej kombinacji refresha i fps.
Refresh najlepiej dobrac jak najwyzszy mozliwy a potem dobrac takie fpsy zeby przestalo kleic. Dla roznych kompow sa to rozne wartosci ktore trzeba sobie znalezc - zmniejszajac badz zwiekszajac fpsy.
U mnie np generalnie zaczyna kleic od 99-100 fps a przestaje od ca 115
wole wiecje fps niz mniej wiec gram na 117 , problem rozwiazaloby u mnie tez zejscie ponizej 98 fps.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.38 sekundy. Zapytań do SQL: 12