Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Painkiller !
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 1:18 am   Painkiller !

Na poczatek linki :
http://www.peoplecanfly.com/
http://www.painkillergame.com/

Wtf? Otoz Painkiller to nowa gierka FPP tworzona przez polakow. Zapowiada sie hit podobny do q1 .. wlasciwie to ta gierka bedzie podobna do q1 - mroczna, szybka i klimatyczna. Engine graficzny tez wyglada ciekawie, moze nie jest to cos na miare engine doom3 albo hl2, ale swoj urok ma. Painkiller bedzie mial tryb SP i MP, ktory bedzie dosyc mocno rozbudowany. Duzo modow na poczatku, wiec zapowiada sie ostra napierdalanka .. tylko jedno mi sie nie podoba - nie widac trybu CTF, chociaz autorzy zapewniaja, ze mody bedzie sie robilo z taka sama latwoscia jak w serii quake ( a czy sie je latwo robilo to ja nie wiem heh ). Trzeba wiec zaatakowac ich forum i troche przycisnac pod sciane, zeby w ostatecznej wersji gry byl grapple i moze jakis jeden tech, napewno byloby ciekawiej.
Btw. Strona teamu wyglada zajebiscie, mam racje ? Juz sie podjaralem samym sitem, pierdole q4, czekam na painkillera :)

PS. nie bijcie za offtopic :( warto cos wiecej wiedziec o rodzimych produkcjach :|
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 7:12 am   

hm.. spoko :D
a co do offtopiku to nikt tu sie nie czepia oprócz viteza i tygryska aniz aawsze cos pierd..ze offtopic ..
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 8:10 am   

Chrome- tesz polska gra... ponoc calkiem niezla... i multi. tesz pewnie jest :P
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 9:43 am   

Mniam.. niezly kasek sie szykuje :)
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 07, 2003 10:53 am   

icer wez skoncz jusz pierdolic smuty
czytales temat?
co do tej gry to mam miesznae uczucia
tak jak turin mowi powstala gierka -=> chrome
miala byc rewolucyjna grą, zajebita grafa fajny klimat bronie itd...
niby najlepsi polscy graficy/programisci ktorzy pracuja za granica ja robili.
Reklama piekna
Za granica nawet znana przed premiera byla [byla w piersej 5 albo 10 gier
wyszlo demka, mam je - gra [jak dla mnie] hujowa :/
przereklamowane badziewie
a czekalem na nia chyba z 4, 5 miechow ;/
Teraz czytam tenm topick i boję się że z tą grą będzie to samo [dużo obiecanek fajne screeny a gra hujowa]
Obym się mylił
Mam nadzieje ze będzie dobrze - poczekam do zimy :D
p.s thx za info 8)
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 12:18 pm   

Painkillera tworzy team, ktory kiedys zrobil takiego gierki jak Teenagent, Ksiaze i Tchorz oraz Gorky 17, a wiec jakies doswiadczenie maja (hehe). Poza tym oni maja z gory okreslona koncepcje gry, a dwoch glownych programistow z tego teamu to maniacy q1, wiec maja pojecie co i jak trzeba zrobic, aby bylo dobrze. Zeby bylo ciekawiej, to gierka miala maly pokaz na targach E3 i wzbudzila dosyc duze zainteresowanie "old schoolowej" sceny quake'a :) Podobno w akcji wyglada niesamowicie i nie ma sie co sugerowac screenami. No coz, pozostaje czekac, ale ja wierze ze im sie uda...
_________________
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 07, 2003 3:04 pm   

no to fajnie
p.s mam gorky 17 - nawet fajna gra, z poczatku by;la nudna ale pozniej się wciagnalem ;p
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 7:12 pm   

Gra sie zapowiada ciekawie, screeny ciekawie zrobione, ale jak zauwarzyles Adolf przypomina zdziebko q1 klimatem itp wyjdzie pelniak to sie zobaczy, narazie mozemy pomyslec i pomarzyc jaka to ona bedzie.

Z gory przepraszam za offtopic ale musze to napisac do tego czlowieka.
Icer wyjasnij mi laskawie o co ci chodzi qrwa mac bo juz do ciebie nie chce mi sie twoich postow czytac, przypierdalasz sie o offtopiki ktore nie ja zaczolem, o cos o co nie ja sie czepialem, odpieralem jedynie ataki skierowane w moja osoba a ty pierdolisz ze ja zaczynam burdel robic. Idz se lewatywe zrob or lewodope bo widze jestes niedorobiony i myslisz nienormalnie.

PS: ja offtopica nie zaczolem wiec do mnie sie nie czepiajcie.
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Sie 07, 2003 10:25 pm   

A dla mnie screen'y sa do dupy (dupa to chyba nie jest brzydkie slowo?) :(
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 08, 2003 4:52 am   Re: Painkiller !

Cytat:
Btw. Strona teamu wyglada zajebiscie, mam racje ? Juz sie podjaralem samym sitem


Jak sie jarasz samym opakowaniem to marketingowcy wielu firm musza niezle na tobie zarabiac :>

Ladna stronke latwiej zrobic niz ladna gre :/


A ja i tak poczekam na Q4 (bo wole swiat i klimat Q2 niz Q1, a painkiller wyglada wlasnie jedynkowo :/ )
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Sob Sie 09, 2003 2:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Sie 08, 2003 5:12 am   

Opakowanie tez trzeba umiec zrobic, a ta stronka ma w sobie niesamowity klimat. Nie jaram sie stronki byle jakimi, ta jest po prostu zajebista i tyle :)
Co do samej gierki, to mi to zwisa czy klimat bedzie jedynkowy czy dwojkowy (oczywiscie chodzi o quake), wazne jest, ze fizyka gry jest jedynkowa :/
_________________
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sie 08, 2003 11:52 pm   

Jak zrobia gre tak samo ladnie jak zrobili strone i wiekszosc screenow to im pogratuluje bo zapowiada sie calkiem niezle.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 2:40 am   

Cytat:
wazne jest, ze fizyka gry jest jedynkowa :/


Eee to tym bardziej zniecheca :(
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 09, 2003 8:40 am   

zapowiada sie nice;)

ale teche musza byc w ctf i grapl ...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 09, 2003 12:06 pm   

noo
jak nie bedzie to jush wielki -
ale za to moze beda inne fajne mody ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 13