Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć jestem tu nowy!
Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 9:28 am   

Eh, dalej cie nie kojarze... z zadnego z wymienionych przez ciebie klanow... ale moze po jak kiedy razem wypijey browarka i pogadamy to se przypomne (moze :P )
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Pon Gru 30, 2002 2:16 pm   

Spoko nie ma problemu, tylko to chyba najpredzej nastapi na jkims zjezdzie (chyba ze wpadniesz do Gdanska:D)
 
 
Zielek
Wisienka

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lut 11, 2003 11:29 pm   

Ej mam takie pytanie : ile zajmuje zpatch'owany Q2 z mapkami ctf itd...jezeli jestescie tak laskawi to napiszcie prosze czy wciaz gra sie standardowe mapki z patcha czy sa jakies nowe .... bardzo chcialbym powrocic do q2ctf ale bez waszej pomocy to sie nie uda 8)
_________________
= tactical ownage =
 
 
maciorka
hrum


Dołączył: 16 Sty 2003
Posty: 9
Wysłany: Wto Lut 11, 2003 11:48 pm   

hrum witaj ja tez jestem tu hrum nowa
_________________
hrum
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 1:19 am   

moj zajmuje ok 1gb ale to daltego ze ja mam tam wszystko :P ale normalnie powinien zajmowac z 300mb jezeli nie kombinujesz nic przy q2 (nie okrajasz go). Mapy se sciagnij z dzialu downloads i zainstaluj q2ace.

Ja jeszcze tez tego nie mam :) to jest jaakis progz antycheaterski :)
_________________
Pozdroofka :)
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 1:45 am   

Zainstalowac mozesz wersje demo q2 3.14 + patch 3.20 sa na downloadzie, do tego sciagnij mapy lfire1-10, sumactf5 i 6, rtctf1a i wszystko powinno byc ok.
NIE INSTALUJ q2ace , to nie jest zaden wymog.
 
 
Zielek
Wisienka

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 2:08 am   

8) Wielkie dzieki chlopaki ... mam ostatnie pytanie : czy jest ktos chetny by poprowadzic za raczke takiego nooba jak ja ? :x Podstawowe takty ,movement [grapple ] :]

BTW: po sciagnieciu q3demo i patcha oba pliki zawieraly jakies tam bledy :evil: :evil: :evil:
_________________
= tactical ownage =
 
 
Zielek
Wisienka

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 4:11 am   

Mam wielki problem ....sciagnalem wszystko + mapki i jak wchodze na jakis serv to albo nie moge sciagnac wszystkich textur .albo wlaczam download 0 i przy mapie lfctf1 wiesza mi sie q2 i sys . :/
Tak wiec ... moze ktos udostepnic swoje texturki itp z q2 na serwie ? :]
Poza tym nie mam dzwieku ?! jajks !
help
_________________
= tactical ownage =
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 6:26 am   

mokee jak to Q2ACE to nie zaden wymog jak mielismy grac sparing i nie moglismy z powodu braku q2ace!!!!!!
Co Ty opowiadasz!!
I gdzie jest ta wersja q2 3.14 demo?? szukalem i nie znalazlem :(
_________________
Pozdroofka :)
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 6:31 am   

Sorki juz widze ten plik ale ostatnio jak w szkole chcialem to zainstalowac to nie mogelem znazc :P :D
_________________
Pozdroofka :)
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 1:36 pm   

Cytat:
Tak wiec ... moze ktos udostepnic swoje texturki itp z q2 na serwie ? :]
Poza tym nie mam dzwieku ?! jajks !
help


Teksturki i pliki .env tez sa na downloadzie... bodajze w "inne" pliki textures.zip i env.zip .
Dzwiek? Po pierwsze sprawdz czy w dobra dziure wsadziles :> po drugie przelacz w quaku na max compatibility a nie max performance.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 2:41 pm   

Dzidzia na jakim serwerze graliscie ten sparing? na ceronie?
Przeczytaj sobie regulamin ligi i znajdz mi tam wzmianke ze do gry wymagane jest q2ace.
 
 
Zielek
Wisienka

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 4:17 pm   

Cytat:
Teksturki i pliki .env tez sa na downloadzie... bodajze w "inne" pliki textures.zip i env.zip .


Tak
wiem sciagnalem i ... i dalej mi brakuje kilkuset textur :/ moze je zle rozpakowalem ale watpie w to gdyz czesc textur dziala poprawnie a reszta ni :/ Pomocy !!!!
Co do soundu to LOL w dziure trafiam bez problemu spoko . tylko nie tym kablem co trzeba :SDA [siedze w sluchawkach i czekam na dzwieki a sie okazalo ze podlaczylem kolumienki :/ ]
_________________
= tactical ownage =
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 4:22 pm   

Jesli zamiast sluchawek potrafisz podlaczyc kolumienki to jestem prawie pewien ze zle rozpakowales te tekstury , a niektore moga ci dzialac bo sie rozpakowaly wczesniej wraz z mapkami, albo masz je w pakach. Ja mam dokladnie te tekstury, plus kilka wiecej w paku z mapkami allstars i strogg (sctf1, sctf2 itd oraz as2m1 as2m2 itd) i wszystko gra...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Zielek
Wisienka

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lut 12, 2003 4:32 pm   

oki miszczu to prosze napisz sciezki gdzie masz poszczegolne katalogi itd itp....
tak na marginesie : ../quake2/ctf/ tu mam env textures maps sounds :d to chyba dobrze nie ?! pozatym w kat ../quake2/ctf/textures po rozpakowaniu wyskoczyly jakies katalogi o roznych nazwach ...
ale gdy wchodze na serwy to do tegoz samego katalogu wskakuja katalogi typu :e1u3 ,e3u1 ktorych wczesniej raczej nie bylo ?!
tak wiec po co sie sciagaja jezeli sa nie potrzebne ? a jezeli sa potrzebne to i ch nie ma w tych waszych pakach ...
ze juz o brakujacych plikach wav wad czy cos takiego nie wspomne :d
_________________
= tactical ownage =
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12