Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki :)))))
Autor Wiadomość
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Sie 16, 2003 7:45 am   

pelne poparcie... tylko na jakim servie chcialbys moda (-y) umiescic? nie jestem weteranem q2... i nie wiem jak to bylo "kiedys: :P lat 4 czy 5 temu...
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Nie Sie 17, 2003 1:28 am   

Neo nie kojarze tego moda o ktorym piszesz ale podobny jest Saint z tym ze tam (choc na bazie CTC), mianowicie lapie sie aureolke i sie z nia ucieka, reszta ania, mod ruzni sie od CTC tym ze mozna strzelac, w CTC nie mozna, mam nadzieje ze dobrze pamietam.

Co do strwiania servera to jak przelacza mi lacze do innego roota, wlacza mi w koncu stale, zewnetrzne ip i nie bede mial lagow to moge postawic server, taki serv nie wymaga duzych ustawien wiec moze byc spoko.

Jakies inne propozycje :P ?

Z gory przepraszam za offtopici i brzydkie slowa ktore sa w delszej czesci tego posta.

Jigsam idz sie pierdolic bo gowno masz do tego co pisze i czy wogule tu pisze i czego nie zrozumiales bo tepy jestes ty tez nie masz prawa zabronic mi tu pisac. Czego ty kurwa odemnie chcesz ? zabilem CI psa nalesnikiem czy jak ? juz nie mozesz znales zadnego konkretnego powodu zeby sie przypieprzyc do mnie ? podczepiles sie do mysli Icera "spadaj z tego forum bo juz nie grasz" ktora jest tak zalosna i bezsensowna ze nie rozumiem czemu wy (ty i icer) w q2 jeszcze gracie, takie osobniki powinny byc tu zbanowane, conajwyzej wpuszczone do obory bo tam mozna czepiac sie do woli.
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sie 17, 2003 3:38 pm   

ej tygrys gram bo lubie ... ząkaczylem z tobo gadke a ty znów sie przypierdalac .. zbanowac to powinni ciebie idioto ..i wiecej do mnie sie nie odzywaj bo nie mam ochoty z tobo gadac ..
Ostatnio zmieniony przez Icer Nie Sie 17, 2003 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Nie Sie 17, 2003 3:55 pm   

zabiles mu psa nalesnikiem .. :idea: :idea: :idea:
:arrow:
_________________
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Sie 17, 2003 9:37 pm   

Hmmmm ok Tygrysk jak bys mogł postawić serv jeżeli bedziesz miał do tego predyspozycje to było by cool a ja bym sie postarał o ludzi :) hmm może Vitez jak bedzie miał checi czy coś takiego bedzi episał skad można sciagnac tego MoD na ctf.pl/quake2 albo nawet jeżeli sie da to umieścić w dziale Download :) napewno dało by się to zorganizować.
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 19, 2003 8:16 pm   

Cytat:
no i co ztego ze nie gra ale sie interesuje czy to nie wystarczy baranie.

święta racja

btw mod kurczak zajebioza :D
musimy sie umowic konkretnie na termin i na jakiś serwer
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Sro Sie 20, 2003 12:43 am   

Neo od wczoraj mam stale ip, ale z tego co zauwarzylem jeszcze nie przepieli lacza do drugiego routera (czy jak to tam sie pisze:P) wiec puki co mam roznie z netem, raz dobrze raz zle :/, wiec puki co odpada postawienie servera przezemni :(

PS: Kiler jestes conajmniej dziwnie dziwny, jak pisalem zebys sie od mnie nie odzywal to nie rozumiales tego, a teraz zaczeles sie przypierdalac do mnie i twierdzisz ze to ja zaczolem, naprawde czlowieku idz dorosnij albo idz sie lecz, na nogi bo na glowe to juz zapuzno.
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 20, 2003 7:39 am   

przeczytaj tygrys mojego posta raz
i jeszcze raz i jeszcze raz
i jeszcze raz
jak już zrozumiałeś jego treść [w kontekscie do słów neo]
to możesz wyedytowac swojego posta usuwając te nieporozumienie...

btw kojarzy mi sie ze ctc albo jakis inny mod byl do sciagniecia na anomalu albo na quake2download.prv.pl
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Sro Sie 20, 2003 3:18 pm   

ej no, moze przestaniecie bluzgac ?
nie ma co sie klocic bo i po co, kazdy ma takie samo prawo wypowiadania sie na tym forum, bez wzgledu czy gra czy nie.. a od swieta i admin nawet moze cos powiedziec, dac sobie buzi na przeprosiny i po klopocie miśki :twisted:

osobiscie sam chetnie bym zagral jeshcze raz w paintballa, qrcze takie male a kupe zabawy przy tym bylo lub WFa.. ale pewnie tego drugiego pamietaja pewnie nieliczni (pewnie nawet nie wiecie co to jest :D )
zmontujcie jakis serwer i ogloscie wczesniej kiedy bedzie "sesja" a moze znajdzie sie jakas grupka napalencow (tylko proshe godzinki nocne, to moze sam wskocze na kfilke)
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 20, 2003 11:49 pm   

Cytat:
lub WFa.. ale pewnie tego drugiego pamietaja pewnie nieliczni (pewnie nawet nie wiecie co to jest :D)


Do kogo to pytanie i czy moge im podpowiedziec? ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 12:24 am   

pytanie do "mlodszej" widowni :D ale smiem twierdzic, ze nawet starsza widownia nie zawshe wie co z czym sie je :D

alesh oczywiscie podpowiadaj podpowiadaj, a ja biegne postawic sobie dzialo :twisted:
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 5:31 am   

Jezeli to to co msylie, czyli Weapon Factory to wiem co to :P

A moze ktos pamieta Action Quake :P ? w tej chwili wiekszosc by pewnie skomentowala q2 ala cs choc jak byl AQ to nie bylo jeszcze HLa nawet :D
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 8:42 am   

Jest jeszcze wiele serverów action quake'a więc zawsze mozna pograć,ale mi jakos nie przypadł do gustu/
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 21, 2003 11:03 am   

Dobra no to plan organizacji powinien być taki:
- linki do modow które gramy [wg mnie to wszystkie :D po kolei]
- postawienie serva [kashub: kiedys ctf.pl servy byly, mozna by bylo postawic taki jeden z modami?]
- umówienie konkretnego dnia i godziny
Także i ja proponuje godziny poźno wieczorne [cos kolo 24]
Wtedy mniejszy lag itd...

Jeżeli nie wypali z servami u kaszuba i nikt nie bedzie moogl to moze zwrocimy sie do admina kubusioow zeby postawil taki jeden ;p
 
 
kaszub 
Site Admin


Wiek: 48
Dołączył: 28 Paź 2002
Posty: 92
Wysłany: Czw Sie 21, 2003 12:55 pm   

tajger zgadles :D


co do stawiania serwer to u mnie odpada, tzn moglbym ewentualnie na czas grania cos stawiac ale tylko nocka i pewnie by bylo zalagowane :(
linki sa bardzo proste:

www.captured.com
a tam jest digital paintball, wersja 2 banalnie sie stawia, wazny tylko mod do zassania przez ludkow i tyle

jest tam rowniesh i WF oraz.. dziesiatki innych modow, kto jeshcze tego nie widzial to zaprasham, bo na prawde warto kopalnia wiedzy :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12