Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki :)))))
Autor Wiadomość
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 9:32 am   Dodatki :)))))

Yo przypomniało mi sie że kiedyś graliśmy w dodatki do quake 2 może znowu zaczniemy grać w paintbolla ?? albo jakieś inne dodatki ?? ostra jazda była wtedy ?? co myślicie o tym cudo pomyśle :) :D :?:
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 9:36 am   

Jezeli o mnie vhodzi to ja podziekuje, bylo milo ale sie skonczylo. Nie chce mi sie wracac do tego co bylo bo to juz nie bedzie to samo. Nie wiem jak inni ale ja mam dosc. To juz nie ten sam klimat co kiedys, nie ci sami ludzie.
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 4:11 pm   

Tygrys wielokrotnie mowiles ze jusz rezygnujesz z q2... mowisz ze jusz nie ci sami ludzie klima etc. wiec mam pytanko strategiczne... PO CO SIE jeszcze TU wypowiadasz?

a wracajac do tematu...


Neo masz Great Pomysl 8) z checia bym w jakiegos moda w szerszym gronie zagral :)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 5:21 pm   

Cytat:
z checia bym w jakiegos moda w szerszym gronie zagral :)


Z tym "szerszym gronem" mozesz miec spory problem przy obecnej frekwencji w Q2CTF ...
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 6:28 pm   

Jezeli chodzi o mody to jedyny w ktory moglbym zagrac, o ktorym przypomnialem sobie dzisiaj to jest Kick a zagralbym w niego jedynie z jedna osoba ktora kiedys w to grala i wie co to jest, of cors nie twierdze ze inni nie wiedza co to.

PS: Turin nie zaczynaj niepotrzebnej klutni bo znou bedzie ze to ja jak nie ja zaczolem... pozatym gadac sobie kazdy moze, btw nie napisalem "poraz kolejny" ze skonczylem z q2, bo z tym sie nie da skonczyc tak na zawsze, za dlugo w to gralem zeby od tak o tym zapomniec, to nie guma do zucia, ze jak sie zzuje i straci smak to ja wyrzucasz, a wchodze na to forum bo mam duzo smiechu z ludzi wlasnie takich jak ty ktorzy sie wecznie czegos czepiaja, nie moga przemilczec, powstrzymac sie od przyczepienia sie do kogos, pozatym nie masz prawa mi zabronic tu zagladac, jak sAM Icer napisal kazdy moze tu zagaldac i pisac.

PS2: A podobno to ja nie na temat zaczynam i wszelkie klutnie.

--- END OF OFFTOPIC ---
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 7:36 pm   

jawnie tygrys nei grasz to sie nie wypowiadaj tak bedzie lepiej dla ciebie bo nie bedo sie do ciebie przyczepiali i dla nas bo nie bedziemy sie denerwowac ..:D
Ostatnio zmieniony przez Icer Pią Sie 15, 2003 7:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 14, 2003 7:50 pm   

dal mnie to ty tam nie przeszkadzasz i sadze dlatego nie ma tego samego klimatu bo ty tez skonczyłes swoja gre i Jezus itp ludzi ezaczeli sfoje life itp wiec mozna poznac new ludzi i dalej jest cool poprostu masz doła do q2 :(
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 2:43 pm   

Ja bym se pograł w jakiegoś ciekawego moda. Moża w chaos :wink:
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 2:48 pm   

Magnus to jest good idea ale trza by z 10 osob, wtedy to ma ciekawy efekt :]

Neo nie mam dola do q2, znudzilo mi sie juz i tyle tak jak i dla jezusa, odpoczywamy od tego co sie dzieje na scenie, no ja troche mniej bo przecierz jednak organizuje FFC Q2 CTF 5v5, wiec jakos jeszcze dzialam na scenie.

Icer idz sie chowaj, nie masz prawa tak pisac do mnie, tzn nie masz prawa mi zabraniac pisac na tym forum. Jedyna osoba ktora to moze zrobic jest Kaszub, jedyna ktorej poslucham bo szanuje go za to co zrobil dla polskiej sceny q2ctfa i podzwiam jego wytrwalosc dla ludzi takich wlasnie jak ty, zamiast gadac bez sensu i czepiac sie pomoglbys cos. Zauwarz Icer ile ty ostatnio postow na temat napisales ? jak mnie pamiec nie myli 0, wszystkie tyczyly sie mnie.Przyczepiales sie do mnie i tyle... Jak chcesz cos jeszcze do mnie to pisz na PM bo tutaj juz nie chce mi sie odpisywac, to jest ostatni raz kiedy cos pisze do ciebie na forum (nie liczac PM).
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 3:38 pm   

"Jedyna osoba ktora to moze zrobic jest Kaszub"
a mookee ?
tygrys w jakim swiecie ty zyjesz, kaszub i mookee rowno na ciebie leja, ale ty ich widzisz jako wielkich przyjaciol - lol, daruj sobie, smierdzi wazelina stary :/
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 4:35 pm   

[quote="Tygrys"]Magnus to jest good idea ale trza by z 10 osob, wtedy to ma ciekawy efekt :]

[/quote]

O to jest przyjemny mod... eh te bluzgi gdy ludzie wlaza na proxy mines albo automatyczne dzialka :> ... porozstawiac kilka takich a potem skampic gdzies z samonaprowadzanymi rakietami ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 7:11 pm   

tygrysku przynajmnij forum odrzylo bo nikt sie nie odzywal przez pewien czas ..:D ja kbede chcial to napisze na PM a jak nie to napisze na forum :P
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 7:27 pm   

Vitez dokladnie o to mi chodzi :], minowanie terenu, itp :D


Jezeli chodzi o mookee'go to mam go ..... (domysk sie gdzie :P ), ale to moja tylko i wylacznie opinia na jego temat. Co do wazeliniarstwa to nie powiem nic bo taki sam z ciebie wazeliniarz jak i ze mnie, ale mniejsza z tym. Jakbys sie nie domyslil nie o wlazenie komus w dupe i uwazanie kogos za qmpla, chodzilo mi raczej o prawa na tym forum, ale jak widac zle mnie zrozumiales. Teraz skoncz prosz Cie, nie ciagnij dalej tego offtopica.
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 8:32 pm   

On dalej nie rozumie.

Nie grasz, to spierdalaj Tygrys.
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Sie 15, 2003 9:21 pm   

Jig sam spirdalaj ale ty duren jestes no i co ztego ze nie gra ale sie interesuje czy to nie wystarczy baranie.

Wracajac do tematu ja bym chetnie pograł se w mod kurczak albo cos tam na R ze sie gania ludzi i jak złapieszkogos to o gania z toba asz do ostaniego typa CUdo taka adrenalinka ze cho cho jak sam zostałes i sie kitrasz itp :) )))) troche checi i ludzi i czynow i mamy mody co wy na to ???
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 13