Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki :)))))
Autor Wiadomość
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Sie 25, 2003 2:49 am   

Esz ty Viciu :P

Ja narazie nie mam czasu, przygotowuje sie do rozmowy kwalifikacyjnej na studia ktora mam za 2 dni :P wiec puki co ale, niestety nie mam zabardzo jak pomodz.
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Sie 25, 2003 12:34 pm   

a gdzi idziesz? na smieciarza ? czy na operatora koparki recznej :D
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Sie 25, 2003 2:52 pm   

no koza rozjebales mnie :D (oczywiscie pozytywinie :D )
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pon Sie 25, 2003 4:54 pm   

Bede przeprowadzac rozbiur swin na niemieckich papierach :D albo bede kosil trawe na boisku jezdzac na wrotkach :P

A tak pozatym to ktos cos zdiala zeby te mody ruszyc ?

Neo podaj mi linki z kad sciagasz te mody, po rozmowie kwalif... se siorbne je tez :P
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Wto Sie 26, 2003 12:28 am   

dajcie mi gotowe linki bo mi sie nie chce szukac ;] ... jestem leniwy, za duzo zachodzu ;]
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 26, 2003 2:29 am   

Cytat:
dajcie mi gotowe linki bo mi sie nie chce szukac ;] ... jestem leniwy, za duzo zachodzu ;]


www.google.com a dalej to sie pan zapyta ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Wto Sie 26, 2003 10:20 pm   

Vitez ale on jest leniwy jak sam napisal, to ze podales mu adres na google to nic nie da on chce gotowe linki :P

Rusz sie leniu jeden !:P
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sie 27, 2003 2:15 am   

Cytat:
Vitez ale on jest leniwy jak sam napisal, to ze podales mu adres na google to nic nie da on chce gotowe linki :P

Rusz sie leniu jeden !:P


Jak zwykle poczucie humoru i wyczucie sarkazmu (w moim podaniu "gotowego" linka) ci zdechlo... Osmieszasz sie Tygrys :(
Tlumaczysz rzeczy zbyt oczywiste.
Ja doskonale wiedzialem ze jest leniwy i chce dokladne linki ale by byc smiesznym podalem mu dokladny link - ale w cudzyslowiu :P (sarkastycznie).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Sie 27, 2003 9:01 am   

a tam vitez przestan .. nie ma to jak tygrys .... :D
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 2:19 am   

Vitez szkoda mi slow, zamiast sie przyczepiac o cos o co wogule nie powinienes zrobilbys cos porzytecznego... np nie zaczynal niepotrzebnej klutni.
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 3:11 am   

Cytat:
Vitez szkoda mi slow, zamiast sie przyczepiac o cos o co wogule nie powinienes zrobilbys cos porzytecznego... np nie zaczynal niepotrzebnej klutni.


To ty zaczynasz klotnie, ja tylko ci wypominam brak poczucia humoru i przeblyskow inteligencji. Jesli zamiast przelknac upomnienie, przyjac do wiadomosci i byc bardziej ostroznym, ty wolisz mnie ochrzaniac ze smiem wyrazic swoje zdanie na twoj temat - to kto tu zaczyna klotnie?
Uwaga Tygrys - NIE opdowiadaj na moj post bo zaczniesz klotnie jasne? Jak bardzo musisz pomarudzic ze ktos sie znowu ciebie czepia - zapraszam na PM.

Szkoda ci slow? To nic nie pisz - przyjmij w koncu bez dyskusji to co ktos o tobie pisze a nie musisz odwarkiwac na kazdy post na swoj temat samemu napedzajac koniunkture offtopicznej dyskusji ktorej podobno tak nie lubisz.
Zamiast odpowiadac - olej albo zrozum. I jedno i drugie nie wymaga pisania.


A co do dodatkow ... paintball na captured.com dla Linuxa jakis zwalony to nie postawie :( , na razie udalo mi sie sciagnac i zainstalowac nowego q2admina :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 3:50 am   

A nie prosciej postawic server na windowsie, i tak to bedzie na pare godzin zapewne i nie zaczesto, a na windzie jak sie postawi to zle nie bedzie, tak mi sie wydaje, bo chyba to ma byc for fun i racze nie bedzie nikt cheatowal, bo to by bylo juz dennie lamerskie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Odrazu mowie iz wszyscy poza Vitezem moge nie czytac dajszej czesci tego posta. Dotyczy ona tylko Viteza i jest skierowana tylko do niego.

Cytat:
To ty zaczynasz klotnie

Z tym sie nie zgodze !

Cytat:
... ja tylko ci wypominam brak poczucia humoru ...

Boze Vitez przejrzyj na oczy, ja nie mam takiego samego poczucia humoru jak ty wiec nie pierdol od rzeczy z łaski swojej.

Cytat:
... brak ... przeblyskow inteligencji

Obrazasz mnie w tym momencie!

Cytat:
Jesli zamiast przelknac upomnienie, przyjac do wiadomosci

Co przelknac ? co przyjac do wiadomosci ? to ze mam miec takie same poczucie humoru jak ty, bo na to wychodzi ze takie mam miec.

Cytat:
Uwaga Tygrys - NIE opdowiadaj na moj post bo zaczniesz klotnie jasne?

A wlasnie ze odpisze, nie mozesz mi zabronic.

Cytat:
Szkoda ci slow? To nic nie pisz - przyjmij w koncu bez dyskusji to co ktos o tobie pisze a nie musisz odwarkiwac na kazdy post na swoj temat

Wtedy mi bylo szkoda slow, teraz to musze wrecz napisac to co pisze. Pozatym nie jestem jakims psem ze odwarkuje (znowu mnie obrazasz).

Cytat:
samemu napedzajac koniunkture offtopicznej dyskusji ktorej podobno tak nie lubisz.

Ja napedzam ? zauwarz ze jak ktos sie do mnie nie przyczepia to nie zaczynam oftopica, a tym razem to ty napewno zaczoles bo przyczepiles sie o to ze niby nie zrozumialem ciebie i TOTALNIE POWAZNIE napisalem.

UWAGA VITEZ jakbys nie zrozumial w poscie do ktorego sie przyczepiles
Cytat:
Vitez ale on jest leniwy jak sam napisal, to ze podales mu adres na google to nic nie da on chce gotowe linki :P

Rusz sie leniu jeden !:P

zartowalem sobie, ale ty widac nie uznajesz poczucia humoru innych ludzi, szkoda mi ciebie z tego wzgledu.

Chyba twoim problemem Vitez jest zbyt mala tolerancja dla innych, ale cuz ja na to poradze... nic niestety pogadam sobie z toba (lub powyklucam sie) i za pare postow sie to skonczy, chyba ze zaczniesz sie czepiac do mnie na PM, bo jak tak chcesz zebym pisal na PM to czemu zaczynasz tutaj a nie odrazu piszesz na PM, wogule bu tu nie bylo offtopika i bylby spokoj.


-----------------------------------
Edit: dodaje tutaj zebys zaraz nie gadal ze i na topiku o Monitorach LCD zaczynam offtopic.

Cytat:
Specjalnie dwa razy kliknalem zebys na pewno zauwazyl ;)

To byl ZART. Tak dobrze widzisz ZART, Z A R T. Wodac nie zrozumiales bo masz INNE poczucie humoru niz moje.
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 8:10 am   

Cytat:
Odrazu mowie iz wszyscy poza Vitezem moge nie czytac dajszej czesci tego posta. Dotyczy ona tylko Viteza i jest skierowana tylko do niego



eh Tygrys... to jest PUBLICZNE forum... pisz do Viteza na PM (tak jak Tobie doradzal i oszczedz nam swoich wywodow)
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 9:25 am   

A tam!Ja naprawde lubie czytać te offtopici(kłótnie) i oby było ich więcej!! :) PM mówimy NIE! A co do poczucia humoru to obaj nie znacie sie na żartach :D A Vitez sie czepia o! 8)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Sie 28, 2003 9:26 am   

tygrys trzeba bylo jeszcze kurwa po jednym slowie cytowac jeszczy by fajniej bylo ... i teraz znów bedzie to samo ... bedziecie sie jechac z vitezem za byle co bo ktos nei ma poczucia humoru .. sadze ze ty gonie masz izawsze od ciebie se zaczyna ale to tylko moja opinia !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12