Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czemu gram w q2ctf?....
Autor Wiadomość
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Wrz 13, 2003 6:06 pm   Czemu gram w q2ctf?....

Takie maue pytanie... Zastanowcie sie nad nim i napiszcie czemu wlaczacie kompa i wchodzicie na server zeby pograc w q2...
Mam zamiar kilka wpisow wykorzystac w fanarcie zeby przyblizyc laikom co takiego przyciaga do tej gry...

Ale piszcie szczerze... Bo inaczej to nie ma sensu...
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Wrz 13, 2003 8:22 pm   

hm.. czemu ? sam niewiem porostu sie wciagnełem .. i jakos tak jest .. poprostu trzeba ta gre lubic i rozumiec ! o!
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Wrz 14, 2003 1:27 am   

Lol totalna glupota Brzdylu ;S
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Wrz 14, 2003 1:38 am   

serio? tak uwazasz?
jezeli masz takie rzeczy pisac to moze lepiej w ogole sie nie wypowiadaj... :wink:
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Wrz 14, 2003 8:32 am   

hm...
no nie wiem... raza zagralem w caffe... i postanowilem sobie neta zalozyc :P :P :P :P :P :P ta gra ma w sobie "cos".
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Nie Wrz 14, 2003 9:33 am   

Quake [konkretnie 2 i troske 1] ma w sobie wyjebaną dynamikę, fajne mody, możliwość rozwoju skill'a i to coś :D
CS znudzil mi sie po tygodniu, q3 jak go zobaczylem ;d
a q2 wogole mi sie nie znudzil :D
Szczegolnei ctf, nim dluzej grasz tym bardziej zdajesz sobie sprawe ze lamisz :D
I to jest fajne
Przejdziz cala gre na hardzie wchodzisz do netu i nie umiesz po sete skoczyc a to jest podstawa. dazysz do tego, jak to uczynisz to zmieniasz cel. I tak jest w kolko
A to rejla poprawić trzeba a tu hak nie "wchodzi"
I mysle ze to jest to...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Wrz 14, 2003 7:31 pm   

Dobra...

Ja gram w queja poniewaz ta gra sprawia mi strasznie duzo frajdy... I tutaj moge wymienic kilka pprzykladow bo chodzi o wyszczegolnione momenty...
-np. kiedy gram jakas klanowke czy jakis COPik... jest patowa sytuacja albo ostro dostajemy w dupe i ta flaga bedzie TA honorowa... kiedy zwiewam na haku przed innymi kolesiami i czuje "ich oddech" na plecach tentno mi w tym momencie tak skacze ze ledwo co moge wytrzymac w fotelu...
- co mi sie nigdy indziej w grze nie zdazylo to fakt ze jestem strasznie spiety i strasznie przezywam ta gre... nawet kilka razy zlapau mnie skurcz w nodze... no masakra... szczerze...
(ale cos w tym musi byc ze pks-y tak "intensywnie" graja w tego queja... Budzik np rozwalil klawiature na kolanie a myszke na scianie bo straciu ampa na defie... to jest psychol :wink: )
-poza tym lubie "ten" specyficzny klimat na serverze... wpadam... znajome xywy... znajome rywalizjacie... (robie wszystko zeby ubic kurza ale i tak od niego zawsze dostaje w dupe... co jest pretekstem do rzucenia jakiegos textu... btw dobry ten koles jest...) a nie jakies czaty, irce i tego tam typu sprawy...
-do tego dzieki quejkowi zwiedzilem uadny kawau Polski i poznalem naprawde fantastycznych ludzi... z niektorymi osobami nawet jezdzimy razem na wakacje... powstaja przyjaznie ktore bez pomocy tej "gry" powstac by nie mogly...
- i nie zgadzam sie z opinia ze gry tego typu budza agresje... kiedy mam zly humor lapie ampa, staje na defie i zdobywanie fragow naprawde pomaga... a ubicie napakowanego quada... hmmm miodzio... :)
-tak jak kiler napisau wczesniej cauy czas w tej grze cos sie zmienia... kiedys (jakies 2 lata temu) myslalem ze juz umiem wszystko i nic nowego do tej gry wniesc nie mozna... kiedy teraz (chyba po 5 czy 4 latach gry) ogladam stare demka uswiadamiam sobie jak to wszystko sie zmienilo.... gra staua sie bardziej dynamiczna, szybsza zmiana broni, czesciej hak jest uzywany i zupelnie inne rzeczy sie licza... Teraz Quad a wczesniej 4 kolesi na defie <sic!>...
-dzieki tej grze mozna zapomniec o wszystkich przeyziemnych sprawach, o obowiazkach, o problemach... Ona pomaga oderwac sie od tej codziennosci...

Wuasnie dlatego gram w queja... Lubie ta gre... Ona dalej sprawia mi przyjemnosc... Chociaz swiat idzie do przodu zawsze wiesz ze cos tam na Ciebie czeka... Tym czyms jest wuasnie quejk... :wink:

Jak cos sobie jeszcze przypomne to napisze kilka bzdur...

Moze ktos jeszcze chce napisac czemu lubi ta gre?
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 3:43 pm   

z tym oddechem na plechach mam to samo!!
prawie wstaje z fotela , stres jak cholera!!
naszczescie moja pozycjia to def :D
bo tak to bym padl :]
a te "drętwienie" nogi to chyba przez twoja masturbacje grzdylu :D
nie zwlaj tego na q2 :] :p [joke]
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 3:58 pm   

Bardzo madrze napisales Grzdyl moze i ja cos dodam od siebie.
W q2 ctf nie chodzi tu tylko o ta dynamike,akcje,nie starzejaca sie wcale grafike i wspanialy klimat gry.Tu chodzi tez o ludzi, ktorzy z toba graja i poczucie ze bawisz sie razem z takim samymi zapalencami jak ty.Tworzy sie tu swoista qejkowa spolecznosc,moze dzieje sie tak dlatego ze scena nie jest zbyt duza i wiekszosc ludzi sie zna.Moglby ktos powiedziec tak o kazdej grze w ktora gra sie po sieci, jednak w q2ctf jest cos wyjatkowego, nie wiem juz sam czy sprawiaja to ludzie czy sama gra.Mialem okazje grac po sieci w wiele innych gier i żadna nie dorównywala nawet w połowie q2ctf. No to tyle, moze troche dziwny ten text,ale cóż.... :)
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
Jezus
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 5:03 pm   

Witam ...
A wiec grzydlu czemu gram/gralem w Quake II ?
Zaczolem grac bo wciagnal mnie w to kolega ( to co tych chcesz zrobic innym ) . Po zobaczeniu gry ( zaczolem od Dm ) spodobala mi sie dynamika i roznorodnosc. Puzniejsze czasy pokazaly mi CTF'a co mnie jeszcze bardziej wciagnelo. Gra zespolowa w ktorej nie ma identycznych sytuacji idywidualnosci ponosza porazke itd...
Dzieki niej co roku jezdzimy do Stolunia !
No i masa ludzi jakich poznalem tu ciagnie mnie dalej do niej ...

Konczac chcialbym dodac, ze uwazalem to za najlepsza rozryke jaka mozna zlapac na komputerze, wiec bawilem sie w nia z wami :)

p.s. Dobre wyladowanie zlosci na nie ozywionej materi ...
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 7:38 pm   

ha... wreszcie sie cos ruszylo... :wink:

-maua sprawa ktora tez mi sie podoba w quejku... jak sie pojawi jakas osoba ktora stwarza innym problemy (wyzywa/uzywa czitow/zabiera techy) to zaraz ten jest "doprowadzany do pionu" przez innych, czy to tych ktorzy maja admina czy cauej braci CTF-owej.. Tym kims byl np. Skalar ktory na tpi kiedys ostro jechau na zbocie i podskakiwau do wszystkich... Jak widac na zauaczonym obrazku "w kupie sila" i takie osoby ktore psuja zabawe sa szybko eliminowane z waskiego grona...

moim zdaniem to tez jest plus...

A co do tego skurczu... Mam kobiete ktora zaspokaja wszystkie moje potrzeby... Nie to co Ty killer... Slyszauem ze masz juz odciski na duoni...
(joke :wink: )...
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 7:42 pm   

" Gra zespolowa w ktorej nie ma identycznych sytuacji idywidualnosci ponosza porazke "
"najlepsza rozryka jaka mozna zlapac na komputerze"
" Dobre wyladowanie zlosci na nie ozywionej materi ..."
[c] dżizus

"kiedy zwiewam na haku przed innymi kolesiami i czuje "ich oddech" na plecach tentno mi w tym momencie tak skacze ze ledwo co moge wytrzymac w fotelu"


"strasznie przeżywam tą grę"
"specyficzny klimat na serverze... wpadam... znajome xywy... znajome rywalizjacie..."

"dzieki tej grze mozna zapomniec o wszystkich przeyziemnych sprawach, o obowiazkach, o problemach... Ona pomaga oderwac sie od tej codziennosci...
"
[c] grzdyl

"nim dłużej grasz tym bardziej zdajesz sobie sprawę ilę jeszcze musisz się nauczyć "
[c] kiler


Wszystko to pięknie ujęte [w miarę pięknie :D D]
przedstawia po krótce fenomen naszej gry ;]
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 8:17 pm   

ja jestem chory psychicznie, lekarz mi zalecił..

btw. grzdyl , ty za mocno sie wczuwasz chyba w ta gre.. pozatym twoje ruchy pod czas gry swiadczą same za siebie .. [; :lol:
_________________
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Pon Wrz 15, 2003 8:17 pm   

ja jestem chory psychicznie, lekarz mi zalecił..

btw. grzdyl , ty za mocno sie wczuwasz chyba w ta gre.. pozatym twoje ruchy pod czas gry swiadczą same za siebie .. [; :lol:
_________________
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Wto Wrz 16, 2003 12:55 am   

ziumm.. poza choroba psychiczna masz chyba parkinsona... bo dwa razy wcisnales na "wyslij" :D ...

fakt faktem ze na jakas nocke musze brac druga koszulke na zmiane bo kazdy frag wychodzi u mnie przez skore (czyt. poce sie jak cholera)... Ale co jest najdziwniejsze tylko i wylacznie w tej grze...

Dzieki hakowi dynamika tej gry wyciska z gracza osme poty... przynajmniej w moim przypadku... Ale wiem o swojej "przypaduosci" i jestem przygotowany na nocke na kazda ewentualnosc... (koszulka, recznik, mydelko i do tego babcia dorzuci cos do jedzenia...)

W CS-ie to jest zupelnie inny klimat i nie ma co porownywac queja do tej strasznie powolnej i schematycznej gry... Dlatego CS jakos nigdy mnie nie wciagnau... I dziwie sie ze ludzie ktorzy graja w queja moga zaraz wyjsc z serva i przerzucic sie na CS'a... Te gry to dwa rozne bieguny... W CS'ie jest kamperstwo a w queju jest i szybkosc i kamperstwo... Eliminacja slabszej gry dokonuje sie samoczynnie...

Moze w Q4 zrobia CTF'a na podstawie tego z 2 tylko z lepszym silnikiem... To by bylo ciekawe...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.67 sekundy. Zapytań do SQL: 12