Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy server
Autor Wiadomość
Spidi
Śliweczka

Dołączył: 16 Wrz 2003
Posty: 137
Wysłany: Czw Wrz 18, 2003 7:25 am   

Pyz a dalo by sie tam u ciebie co jakis czas stawiac server jakiegos moda np na jakas nocke ? Bo jak tak to wtedy byl by rozwiazany problem :]

A tak pozatym kiler co wnosi twoj post do ich rozmowy :/ To ze oni maja wojne od zawsze to normalne i proste ze tak przewaznie bedzie :]
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Wrz 18, 2003 9:37 am   

[quote="pyz"]a co do knyszy - to poczatkowo on postawil, ale wymyslilem, ze prosciej bedzie mi sie zajac serverem majac do niego dostep bezposredni, knysza nie chcial mi pozwolic wejsc na swoje konto, to zalatwilem sobie wlasne konto na tamtym servie i przeprosilem knysze za problem i poprosilem by wylaczyl ctf'a ktory stal od niego i odpalilem u siebie ;][/quote]
pyz lamo tzn ze juz dawno mogłes postawic fajny serwer ctf :D
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Wrz 18, 2003 8:00 pm   

kazmi: ja dopiero zalatwilem se tam konto, a o tym serverze (jego istnieniu) wiem od jakiegos miesiaca, niestety nie wiedzialem, ze jest na az tak fajnym laczu ;)
_________________
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Wrz 18, 2003 8:02 pm   

"dostales raz bana, bo mialem takie widzi mi sie

No no...
Cos wam to przypomina?"

skonczze plakac, zachowujesz sie jakby Cie z piaskownicy na podworku inne dzieci wyrzucily, albo jakby mama Ci w sklepie nie chciala kupic lizaka to zaczynasz krzyczec, piszczec, zgrzytac zebami i tupac o ziemie .. nie wspomne o panicznym ryku .. wez czlowieku w koncu stul ta pizde i idz w chuj ;(
_________________
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Wrz 19, 2003 8:17 am   

dobrze napisane :D respekt pyz ! :D
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 19, 2003 9:51 am   

gg za serw pyz
ps.dobre czasy viteza sie koncza :D
 
 
KaZmI
Wisienka

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 19, 2003 9:53 am   

[quote="Spidi"] Pyz a dalo by sie tam u ciebie co jakis czas stawiac server jakiegos moda np na jakas nocke ? Bo jak tak to wtedy byl by rozwiazany problem :]
[/quote]
spidi niedlugo bedzie chyba ctc na tym wlasnie serwie
zajrzyj se na fajny board
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 19, 2003 5:28 pm   

Cytat:
skonczze plakac, zachowujesz sie jakby Cie z piaskownicy na podworku inne dzieci wyrzucily, albo jakby mama Ci w sklepie nie chciala kupic lizaka to zaczynasz krzyczec, piszczec, zgrzytac zebami i tupac o ziemie .. nie wspomne o panicznym ryku .. wez czlowieku w koncu stul ta pizde i idz w chuj ;(


Dokladnie taki sam tekst moge napisac wszystkim ktorzy mnie, Orlana i paru jeszcze bluzgaja za kicki i bany na Coolnecie.
Jest tylko jedna roznica - te kicki i bany na Coolnecie nie byly za nic. A Pyzmen na swoim serwie rozdaje za nic (bo ma taki kaprys, jak Orlan na Coolnecie - stad tekst "czy wam to czegos nie przypomina").
Roznica pewna jest, ale i tak zachowanie dzieciakow ktore zostaly zbanowane na Coolnecie i potem placza jest godne takiego samego tekstu: "stulcie te pizdy i idzcie w chuj" .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 01, 2003 2:06 am   :)

hahaha pyzmen lol i co z twoim uamem lamerze ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.55 sekundy. Zapytań do SQL: 12