Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy CTF i ludzi wreście cos rusza??
Autor Wiadomość
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 11, 2003 11:10 pm   ;/

tylko dziwie sie czemu nikt od 3 dni nie byl na serwie bo czytalem logi :? :shock:
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Nie Paź 12, 2003 12:57 am   

osobiscie bardziej mi lezy Kubus: CTF|15ms|213.241.37.37:27911
niz Kubus2: Lfire-CTF|19ms|213.195.142.42:27913
zreszta o tej godzinie to obojetne ale w dzien te serwerki nie bardzo sie sprawdzaja...lagi :/
jestem zdania ze lepiej miec do dyspozycji wiecej serwow niz mniej

jak masz chody :D to chetnij bym widzial Kubus2: Lfire-CTF na laczu od ipartners tak jak Coolnet, a Kubus: CTF niech zostanie na polboxie jako alternatywe...ostatnio STa gralo z bh wlasnie na Kubusiu bo podobno bh mialo tam mniejszy ping...wiec jednak serwerek sie czasem przydaje
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 12, 2003 2:40 am   ;]

no rozumiem ale kubus ctf wkrotce bedzie wyjebany bo po huj 2 serwy jak na nich nikt nie gra :E kubus ctf bedzie wyjebany a pozostanie kubus 2 lfire ctf :( niestety nie chcieliscie tam grywac to teraz ......... ja nie jestem winny a co do wtyk na kubusiu to juz powinno byc ich mniej bo rutery sa juz w 100% sprawne wiec zycze gl w meczach o ile ktos tam bedzie gral :? :? :shock:
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 12, 2003 2:41 am   ;]

i jeszcze na colonecie mogla by pisac reklama zapraszamy na ....... czyli na kubusia :PPPPP
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 12, 2003 8:43 am   Re: ;]

Cytat:
i jeszcze na colonecie mogla by pisac reklama zapraszamy na ....... czyli na kubusia :PPPPP


Chwaliles sie ze masz rcona na Coolnecie wiec mozesz sam zmienic (podpowiem - zmienna motd) ;)
(ciekawe czym jeszcze sie chwaliles ;) .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Paź 12, 2003 2:57 pm   

popieram pomysl svitezia z redirectem na drugi serwer ctf jak kewlnet jest zapchany ... ! niech ktos kto jest wladny w popchnieciu tej sprawy niech to zrobi ....

co do "padania" CTFa .. ja osobiscie widze 5 klanow grajacych cokolwiek .. to znaczy EWC, Up, RoA, PKS, S ... i jezeli robic lige to tylko z tymi klanami ... poniewaz wiadomo ze one graja... problem jest taki ze 3y pierwsze (a zarazem najlepsze) bardziej koncentruja sie na CB .. wiec nam (eSkom) pozostaje tylko sparowanie z Autobusiarzami :P
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 12, 2003 6:51 pm   ;]

ekhhh bylo by fajnie a wtyk juz nie ma bo rutery sa naprawione wiec gl :)
 
 
AL_BUNDY
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 35
Wysłany: Nie Paź 12, 2003 8:51 pm   Re: ;]

[quote="Xerot^"]ekhhh bylo by fajnie a wtyk juz nie ma bo rutery sa naprawione wiec gl :) [/quote]

sa :(
przed chwila byl trening STa vs RoA2 i bylo ladnych pare wtyk tak na 5 sekund kazda :/
na drugim kubusiu ping 70 :/
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 12:51 am   

Brzozik... Mam nadzieje ze powtorzymy jeszcze ten sparing... Ja scisne za jajka pare osob i bedzie wunder team... :)

A co wy na to zeby wrocic do COP-ikow organizowanych przez forum? Moze wreszcie cos ruszy? :)
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 2:19 am   

grzdyl jasne ... ale zabroncie odiemu chodzic po flage i sie z nia chowac pozniej.. ok ? no i oczywiscie nie przyprowadzcie rejva i munka ;) wtedy mozemy grac... :D
---
co do KOPIKOW to ja chetnie ...tylko zeby squad ktory sie wpisuje byl na 100% i zeby mial czas na granie wiecej niz jednej mapy ...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 2:23 am   

Cytat:
grzdyl jasne ... ale zabroncie odiemu chodzic po flage i sie z nia chowac pozniej.. ok ? no i oczywiscie nie przyprowadzcie rejva i munka ;) wtedy mozemy grac... :D

Wlasnie wymieniles prawie caly pierwszy sklad PKS :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 7:40 am   

no i o to widocznie chodzilo zeby 2 squad gral..:D
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 12:46 pm   

Cytat:

Wlasnie wymieniles prawie caly pierwszy sklad PKS :P


naprawde ?? o raaanyy ! dzieki ze mnie poinformowales bo sam na to nie wpadlem :) :D ;) ;P
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 1:14 pm   

mamy juz nowa taktyke na ctf1...
Najpierw odi leci po flage a pozniej cauy sklad wlasna piersia go oslania przed rakietami... I taka grupka wzajemnej adoracji chodzi po calej mapie... I tak przez 20 min zeby doprowadzic do remisu... :lol:

Parodia byla na ctf1 a nie walka... :lol: Ale przynajmniej sie troche usmialem... :)
 
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 5:10 pm   

a mi sie podobalo 8) wszyscy sie mogli elegancko skupic na quadzie... a walka o pana Q. ciekawa byla :D ... a ze odi... umie uciekac i robi to jest jusz inna sprawa :P
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.66 sekundy. Zapytań do SQL: 13