Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy CTF i ludzi wreście cos rusza??
Autor Wiadomość
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 09, 2003 1:59 pm   Czy CTF i ludzi wreście cos rusza??

ostatnimi miesiącami nic się nie dziję na scenie ctf może czas już co kolwiek robić bo jak tak dalej pujdzie to nikt nie bedzie grać w ctf i tak jesteśmy ostnimi z polskiej sceny ctf juz niek nie dochodzi :( taka jest prawda trzeba coś z tym zrobić jak ktos ma jakieś pomysły niech tu pisze i niech moze juz ruszy cos z DODATKAMI quake 2 tak jak pislem w swoim ostanim temaciek ?? to zawsze to jakies urozmaicenie a i Vitez mogł byś postawić moze serv na swoim z DODATKAMI ??bo ping jest znosny a i tak mało ludzi odwidza ten serv bo jest coolnet ?? co ty na to
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 09, 2003 3:18 pm   

no neo masz racje ... nawet widac jaka frekwencja na forum :( mam nadzieje .. ze cos ruszy .. bo szkoda by bylo zeby polska scena ctf padla nazawsze :!:
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Paź 09, 2003 3:44 pm   

nic tu nie pada o co wam chodzi.. servy sa tak zapchane ze az grac jest ciezko.. to ze na forum nikt nie pisze to o niczym nie swiadczy.
 
 
 
Jimi
Wisienka

Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 56
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 09, 2003 5:58 pm   

heheh Wow Neo Ty sie naprawder przejmujesz co sie stanie z ctf`em ]:> jak to kogos iinteresyje ze 2 tygodnie wracam do polandu (nareszcie) i bede regularnie pomagal w "zapychaniu" serverow :D a i pefnie koledzy mi pomoga ...
Neo szcuneczek :-)
_________________
powoli powoli do przodu powoli
karzdy tak jak lubi karzdy tak jak woli
byle do przodu powoli powoli
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 7:06 pm   ;/

jakos dziwne bo na kubusiu swieca pustki choc nie jest on gorszy od coloneta :? :?
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 7:10 pm   :DDDDDDD

jesli chcecie to sie zorganizujmy i otworzmy jakis turniej q2 czy cos takiego bo liga ewc to kicha :( i chcialbym stworzyc europejska lige na podstawie http://q2.rulez.pl/euroq2l/ tylko byla by potrzebna organizacja bo pomysl to nic :) :) ale uwazam ze moze byc ok kto chce mi pomoc to gg 2651827
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 7:10 pm   ;]

a co do ostatnich lagow na colonecie i wtyk bylo to spowodowane remontem coloneta i reinstala systemu :( :(
 
 
Krsnick02 
Spammer


Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 982
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 10:30 am   

Xerot watpie by to wypalilo. Ja jakis czas temu robilem turniej online, mial byc on polaczony z finalem lan i nagrodami od sponsorow FF, ale zgolily sie 3 klany wiec po co mam sie trudzic jak kazdy to i tak olewa. Prosty przyklad, zeby nie olewali to by eWc liga nie padla...

A to ze na forum nikt nie pisze a servery sa zapchane to raczej dobrze bo w koncu ludzie zamiast pierdzielic o niewiadomo czym graja (czyli to co ctfowiec powinien robic :) ).

PS. Nie meczyc mnie o reaktywacje FF, dywizja q2ctf w FF zostala zamknieta NA ZAWSZE ! (onfo do paru panow ktorzy mnie ostatnio mecza o zgode na reaktywacje).
_________________
napierdzielac z karabinka !
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 10, 2003 3:06 pm   ;/

ej ludzie jak nie gracie na kubusiu ctf to chyba jest oznaka zeby go zamknac co nie :? :? na poczatku kilka osob mnie dreczylo o adminy tam ze beda robili treningi klanowe i huj :/ wiec glosujcie czy serwer powinien byc wylaczony ja jestem vote no
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 3:58 pm   

tygrys zeby final lan byl an w b-stoku ty by bylo wiecej chetnych ...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 10, 2003 4:34 pm   

xerot zostaew kubusia, casem sie tam gra [jak grupa bardziej myslacych osob ma lagi na coolnecie]
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 10, 2003 8:40 pm   

ale yosarian powiedzial ze albo ktos tam bedzie gral albo zebym mu nie zawracal glowy i zamknie serw bo po huj ma stac ctf jak na batle rzadko sa wolne :? :?
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 9:49 pm   

ostawcie kubusia... nie rozumiem ludzi... ze mecza sie na coolu... w 18 osb. gdy porownywalne warunki sa na kubusiu i on stoji pusty
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 11:32 pm   

Zasugerowalem juz Orlanowi by zmodyfikowal nieco config coolneta tak by przekierowywal on na Kubusia (bo warunki te same) gdy jest pelny - bo ludzie nie wiedza gdzie jeszcze mozna grac.
Ale wrzucenie tego updejtniego configa lezy juz w gestii yosariana nie Orlana.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Xerot^
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 11, 2003 11:09 pm   ;]

to niech orlan napisze maila do yosariana lub na gg sie skontaktuje lub mu msg zostawi :) 51250 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12