Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy CTF i ludzi wreście cos rusza??
Autor Wiadomość
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 4:26 pm   

... hehe i zostal sklepany przez old-school fuckera jigsawa .. :) ktory zaatakowal sam bez quada ;) ...
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon Paź 13, 2003 5:16 pm   

dobra... stracil... ale o ile sie nie myle pozniej znowu sie gdzies zabunkrowau...
po 20 min remis 1:1... masakra... :) zrobil ktos screena?

btw. nie wydaje mi sie zeby q2 padauo... ludzie dalej graja i dalej czerpia z tej gry przyjemnosc... :wink:
 
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Wto Paź 14, 2003 7:55 pm   

zgadzam sie q2 ctf nie pada, tylko ostro pojebani admini, hi orlan, psują całą zabawe bo pierdola ciagle o jakichś no chitach , banuja itp. Ludzie olejcie coolnet i grajcie na kubusiu !!!!!!!
Jestem oprny na zmiany, nie mam zamiaru instalowac no chita czy innych pierdół, wole juz grac na lagu na zagranicznych serwach.
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 7:05 am   

a wlasnie ten cheat ... oraln non stop pierodli o tym zeby to zainstalowac.. a przeciesz o to jest liga czy co .. to nie jest obowiazkowe.. ale hmwd ! ja gram na bitmeme i jest git:D
 
 
Tur!n
Śliweczka


Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 477
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 10:58 am   

ja mam BiteMe! i nikt nic mi nie mowi.... zreszta jestem konserwatysta... cosik pare miechuf temu przerzucilem sie z KFK :P
_________________
przepraszam ze sie odzywam :>
a i fejkow nie lubie...
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 15, 2003 2:12 pm   

Uważam że w większości wypadkow to jets wasze lenistwo, które zwalacie na przyczepiajacego sie orlana.
Jaki problem sciagnac z www kilka plikow, skopiowac do q2 ???
nie bedize probblemow i przede wszystkim cheaterow bo myslicie ze na *** orlan to robi ??
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 15, 2003 2:30 pm   

a co do nowego serwisu [thx za info vitez]
to: jest bardziej hujhowy niż poprzedni [mowie o designie]
ale co tam ważne że full automatico i oby to nie był koniec :D
 
 
Auchim
Wisienka


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 28
Skąd: B-stok
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 3:14 pm   

Kiler lenistwo czy nie ale nc nie zainstaluje i koniec, co do chiterow to kiedy widzailes jakiegos na coolnecie kiedys byli na tpi ale to juz dawne czasy. A ja osobiscie uwazam ze Orlan to robi bo jest poprostu ostro ************.
 
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 5:29 pm   

kiler mi np. jest cięzko wrzucac itp .. duzo kalori przy tym trace ... a jeszcze cos mi działc nie bedzie i co wtedy ... bedzie big problem wiec wiesz. pomysl co piszesz ! :P
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 15, 2003 6:49 pm   

Cytat:
Kiler lenistwo czy nie ale nc nie zainstaluje i koniec, co do chiterow to kiedy widzailes jakiegos na coolnecie kiedys byli na tpi ale to juz dawne czasy. A ja osobiscie uwazam ze Orlan to robi bo jest poprostu ostro ************.

i koniec- uparciuch i tyle :D
a co do botoow to sie grubo mylisz bo sam byłem świadkiem jak jakiś pojebus grał na cheacie na cool.
chyba w wakacje to było a co do zabezpieczeń to nic nie wiem o żadnych aktualizacjach ale jak ma sie nc to on go slabo symuluje i można wylapać cheatera - dlatego orlan to tępi

a że go ludziki niektoore nie lubia to pomijam ;p

a i jeszcze icer mi został :D
Cytat:
pomysl co piszesz

ja mam myśleć co pisze a ty mi tu piszesz o tym że tracisz kalorie gdy klikasz prae razy mychą ;p
:wink:
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Paź 15, 2003 6:56 pm   

Cytat:
co do chiterow to kiedy widzailes jakiegos na

A myslisz ze tak latwo zauwazyc przy obecnym poziomie gry?
Ja widzialem - 2 tyg temu. Jakis nieostrozny cziter mial wlaczonego ratbota przy chaingunie i haku rowniez - bylo wyraznie widac jak mu sie celownilk "lepi" a z chainguna to szczegolnie widoczne i bolesne.
Ale poza ratbotem moze miec np tylko wallhaka - a tego nijak ze speca nie zauwazysz (bo moze grac na sluch), albo radar, albo traile itp. kto nie widzial/nie testowal pewnego dosc powszechnego czita ten nie wie ze oprocz tak popularnego "zbota" (ktory juz dawno ewoluowal w ratbota) jest wiele innych czitow ktore moga byc wlaczone a niezauwazalne przy czejsowaniu. I niestety - tylko najnowsza wersja nocheat ZAPEWNIA ze nie masz takich wlasnie czitow.
Wniosek prosty - jesli ktos na tyle dobrze gra (ot chocby na sluch, czy z doswiadczenia znajac mapy i drogi FC i walac w ciemno tam gdzie moze byc i trafiajac wtedy) by ktos mogl miec podejrzenia to lepiej by gral albo pod real nickiem albo na nocheat.
Bo wymiatajacy fejk bez nocheat (a tym bardziej bez czegokolwiek, nawet biteme) to po prostu smierdzaca sprawa, a z czejsa niestety mozna udowodnic (przy dluuugiej obserwacji i duzym doswiadczeniu z czitami) tylko ratbota (a tego cziterzy nie zawsze uzywaja, jesli wallhak wystarczy do zdobycia przewagi).
Stad wymuszanie nocheat - nie dla wlasnego widzimisie, a dla PEWNOSCI wsrod WSZYSTKICH graczy ze nikt wsrod nich nie ma czita (i nie mowie tu tylko o ratbotowym czicie).
A jak ktos jest taka aspoleczna, niezalezna jednostka "bo ON nie bedzie instalowal paru pliczkow co zajmuje sekunde" - to twoja wola ze sam na siebie podejrzenia sprowadzasz. Bo latwiej jest udowodnic ze nie ma sie czita - wystarczy pare sekund czasu i odrobina dobrej woli i wspolpracy z innymi graczami/adminami. A ze ktos jest egoista, niezaleznym Polakiem pelnym dumy i pierdzacym "nikt mi nie bedzie kazal co mam robic" to juz jego problem ze bedzie z powodu tej dobrej woli przesladowany - bo admin serwera chce dla graczy na serwerze jak najlepiej - by na pewno nikt wsrod nich nie czitowal.
A to ze czitow nie widac - napsialem wczesniej - bo oprocz ratbota ich praktycznie nie widac, ale SA!
Koniec wypracowania, nie oczekuje odpowiedzi, a sam przy podejrzeniu ze ktos nieznany z nicka troche przegina z umiejetnosciami bede stosowal sie do ostrzezenia zawartego na Coolnecie "gracze bez NoCheat MOGA byc usuwani z serwera" .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 1:33 am   

a mi noczit wiesz kompa :/
chociaz nigdy nie uzywauem ani nawet nie testowauem zadnych czitow... chociaz skalar byl ode mnie z cafe... :D
probowauem kilka razy sciagac, instalowac, kopiowac dodatki.... wszystko... i szit... znaczy sie czit... znaczy sie nie mam czita ale nie mam tez noczita :D ... zamotane ale wszystko jasne... ;)
zainstaluje jak sobie kompa zmienie... teraz szkoda mi format c:...

A co do upierdliwosci niektorych osob... To uwazam ze dobrze zeby na coolnecie byl obowiazkowy noczit... Przynajmniej ktos obcy nie moglby posadzic niektorych osob (np. Odi, War itd.) o zbota...

Ale fakt faktem ze ten ow obowiazek jest przez niektore osoby wykorzystywany do porachunkow miedzy soba... (nie Vitez?)
Naslac NIK na coolnet albo pogrozic paluszkiem niektorym osobom... ;)
 
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 1:51 pm   

Cytat:

Przynajmniej ktos obcy nie moglby posadzic niektorych osob (np. Odi, War itd.) o zbota...


..itd. ?:) rozwij temat .. to zacznie sie dyskusja na temat kto jest gorszy a kto lepszy ;) i bedzie rozroba ... faajnie nie ?
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
Magnus
Śliweczka


Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 325
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 4:26 pm   

A mnie nic nie rusza o! Bo juz od 1 miesiaca w q2 nie gram bo cos sie zwalło.. :) Ale mysle ze bedzie dobrze, za duzo tu fanatykow, ktorzy nie pozwola pasc q2ctf..
_________________
"Wątpiąc w swoją moc, dajesz moc swoim wątpliwościom" - Misteryman ;P
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 4:31 pm   

Cytat:
od 1 miesiaca w q2 nie gram bo cos sie zwalło


A co sie zwalilo?
Jesli sam quake to sposob na nowego q2 jest prosty: z downloadu sciagasz quake2 demo, potem sciagasz patcha z ctfem, instalujesz oba i masz q2 do multiplaya gotowego (testowane! dziala spokojnie na servach, nie trzeba miec full quaka). No i mapki i nocheata dograc i gotowe :)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 12